Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Várom már, hogy korán sötétedjen. Szeretem azt a... fórum

Várom már, hogy korán sötétedjen. Szeretem azt a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

26. zolo (válaszként erre: 25. - Szegfűrózsa)
szept. 7. 10:21
Az biztos jobban tetszik, amikor már délután 4 kor sötét van. Az a baj az óra állítanak, hogy, túl nagy terület van egy idozonaban. Azt kellene nézni mikor kel és megy le a nap. Ahhoz kellene az időzóna igazítani.
szept. 4. 07:39

Nem is normális ez a nyári óraállás!

Este 8-kor azért kell lehúzott redőny a szobámba, hogy ne süssön a szemembe a Nap.

24. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 2. 10:55

Talán a korai sötétet nem várom annyira,,az óraállításnál meg főleg nem jó.

DE,,ezután a nyár után már minden vonzóbb mint ez:))

23. zolo
szept. 2. 09:55
Én utálom a du 4 kor már sötét van. Lenne rá lehetőségem a golyakkal együtt elhuznek délre és tavasszal vissza. Te a sötétet szereted akkor éjjel dolgoz. Akkor nincs nyáron sincs meleg és sötét is van. Így az egész évben boldog lennél.
szept. 1. 22:40
Karácsonyi fények, forralt bor miközben az orrom lefagy....
szept. 1. 19:16
Én sem várom. Nálunk szerencsére télen is csak 6 után sötétedik. Reggel tovább van sötét de az nem zavar. Épp ezért itt reggel 9-nél előbb a fű sem nő. Még az élelmiszerboltok is csak 9-kor nyitnak.
20. tien (válaszként erre: 16. - Globus)
szept. 1. 16:47
😁
19. xochipilly (válaszként erre: 17. - Violet18)
szept. 1. 16:11
Ki nem állhatom a mesterséges fényt , itthon is csak akkor kapcsolom fel ha már nagyon muszáj.
18. Kacsahercegno (válaszként erre: 17. - Violet18)
szept. 1. 15:22
Szerencsére nálunk 1 gombnyomás bekapcsolni a fűtést, nem kell szenet meg hamut lapátolni. És én nem kuksolok, nagyon jól érzem magam. Amúgy meg tök jókat lehet sétálni este a kivilágított rakparton, belvárosban, a kellemes hüsi levegőben áhhhhhh alig várom :D
szept. 1. 15:13
Sem fűteni nem szeretek sem lámpafényben kuksolni otthon, nem is értem h valaki erre gerjed 🫣🤔
16. globus
szept. 1. 12:44
Egyelőre nem érzek romantikus vonzódást a befűtéshez...
15. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 1. 12:41
Szerintem is jó, gyertyafény, meleg kályha.❤️
szept. 1. 11:53
Én is szeretem az őszt és a telet. De elég ha 8-kor sötétedik.
13. tien (válaszként erre: 11. - Kacsahercegno)
szept. 1. 08:06
Reméljük megmarad a négy évszak.
szept. 1. 07:21
Én is szeretem.
szept. 1. 07:02
Én iiis 😁 Imádok ezen az éghajlaton élni, hogy 4 évszak van, mindegyiknek megvan a szépsége, mindig lehet várni a következőt. Most ezt a meleget már kicsit unom, várom én is a hüvibb, ködös, esős, bekuckózós őszt meg a még hüvibb telet.
10. Ruslan (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 31. 22:07
Nagyon jó, mindjárt adok kéket. A sötétségnek is megvannak az érdekes, jó oldalai. Sokszor olyan bukkan fel, amire nem számítunk.
aug. 31. 21:09
Ennek idáig sem volt akadálya.
8. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 31. 20:48
Fene az ízlésed...
aug. 31. 19:43
B.nőm is ezt várta mindig + hogy párás legyen az autó ablaka belül, lehessen csókolózni. De rég is volt! :(
6. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 31. 19:36
Te sötétben bujkáló, rémhir terjesztő, ellenf*****ár.
aug. 31. 19:36
Én nem várom.
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 31. 19:35

Este 20-kor már sötét van. Sajnos, mert ebben a melegben csak késő délután lehet valamit is csinálni a kertben.

Nem hiszem, hogy lenne ember, aki azt várná, hogy du. 4-kor sötétben éljen.

3. Tai (válaszként erre: 2. - Xochipilly)
aug. 31. 19:29
Pont ez jutott nekem is eszembe! :)
aug. 31. 19:13
Persze, nincs is jobb mint délután 4-kor a sötétben hazavergődni a gyerekkel aztán a mesterséges fényben kuksolni otthon. El se hiszem, hogy valaki ezt várja 😑

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook