Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szükséges kozmetikus végzettség a sminktetováló képzés megkezdéséhez? fórum

Szükséges kozmetikus végzettség a sminktetováló képzés megkezdéséhez? (tudásbázis kérdés)


12. Amaunet (válaszként erre: 1. - *kardvirág*)
júl. 9. 07:48

Józan ésszel végiggondolva ez egy ráépülő képzésnek kéne lennie.

Elvégezném a kozmetikus képzést előtte, az adná meg az alapokat.

11. Bichi (válaszként erre: 8. - *kardvirág*)
júl. 8. 19:19

Ne foglalkozz vele, általában ilyen, és láthatóan magával is teljesen jól elbeszélget.

Te meg nézd meg az adott iskolát, szerintem ami államilag elfogadható képzést ad, ahhoz kell előképzettség. Persze van, ahol nem, de én oda nem mennék, őszinte legyek...

júl. 8. 16:47
És hogy mi szükséges mindig online elérhető. A hivatalos forrást kell nézni, nem a kokerkepzo.hu-t.
9. Lady Lavender (válaszként erre: 8. - *kardvirág*)
júl. 8. 16:41

Azon a jog, hogy szabad fórum.


Ha olyan jártas vagy, miért érdeklődsz itt?


Majd megnézem a "vevőid" az elczeszettek kategóriában, mert az élő szövet nem egy váza.

8. *kardvirág* (válaszként erre: 7. - Lady Lavender)
júl. 8. 16:33

Mi jogon formálsz te ilyen véleményt? Azért, mert feltettem egy kérdést egy szakmával kapcsolatban? Azért tettem fel, hátha tud valaki segítő információt nyújtani, hogy jó és korrekt végzettség után tudjam végezni.

Mivel vagyok annyira önérzetes, hogy kiálljak magam mellett, először és utoljára megvédem magam, és kikérem magamnak az unatkozó anyukát. Képzőművészetet tanultam 5 évig, jó a kézügyességem, a szépérzékem. Innen ered a szakma iránti érdeklődésem is. Én az az ember vagyok, aki csak akkor kezd valamibe, ha lát magában potenciált. Aztán ha akaratom ellenére sem érezném jónak a tudásomat, márpedig kritikus vagyok magammal, akkor nem vállalnám a tetoválást. Nekem is van 3 tetoválásom a testemen, és én is olyan szakemberben bíztam, akiről tudtam, hogy jól dolgozik.


Ezekkel a hozzászólásaiddal nem csak belém kötöttél, hanem egy kalap alá vontál minden szakmában dolgozót, csak azért, mert van néhány kókler.



Ha valaki esetleg tudna a kérdésre is válaszolni, azt megköszönném!

júl. 8. 16:12

Egy ismerősöm fura szerzet, és baromi jó grafikus.

Zöldséges, ablak lemosó, akármi... 40 évesen rajztanári pályára lépett. Amellett, hogy tetovál. De ő tehetséges erre.



Te mit festettél 2 csorba bōgrén kîvül?

6. Lady Lavender (válaszként erre: 4. - *kardvirág*)
júl. 8. 16:06
Gratulálok, ha bárki a tűd alá fekszik.
5. Lady Lavender (válaszként erre: 3. - Lady Lavender)
júl. 8. 16:04

Fél évig nézegette a tetovalom, hogy elvallalja-e a csuklòm, mert papír a bőröm.

10 év után nem mosódott el, de ha kellene javítás a szalon megadná a tetováló elérhetőségét, vargy valaki màs csinàlná ingyen.

Szar nem megy ki a kezük közül.


Egy gyes-es, unatkozó háziasszony rám varrta szemoldokom lesz? Majd ha rossz beallok a mexikói bandába?

4. *kardvirág* (válaszként erre: 2. - Lady Lavender)
júl. 8. 16:02

Ne haragudj, de nem ez volt a kérdés.


Mellesleg legyen szó bármiről, egy jó szakember csak gyakorlott kézzel vállal fizetett munkát.

3. Lady Lavender (válaszként erre: 1. - *kardvirág*)
júl. 8. 15:38
Mit csinálsz, ha eltolod? Bocsánatot kérsz? Vagy leszeded a punciszőrét ingyen, ha nem szép a feje?
2. Lady Lavender (válaszként erre: 1. - *kardvirág*)
júl. 8. 15:31

Soha nem csináltatnék " sminktetoválóval" semmit. Akármilyen szakmát adnak erre, az tré.

A tetoválás (ha csak a kézi műveletet) nézzük, sok év disznóbőr varrás, 300000+ óra sablon festés, még több precíziós màsolás. Aztàn jönnek az ismerősök, akik a szívessgég miatt nem reklamálnak. És annyi év alatt, mint az alap orvosi, kezdenek tetovalni egy jó szalonban.

júl. 8. 13:25

Sziasztok!


Szeretnék elvégezni egy sminktetováló képzést, majd a szakmában dolgozni. Reménykedem benne, hogy van itt olyan, aki tudna nekem választ adni.

Több képzést találtam az interneten és eléggé összezavart az, hogy bizonyos oktatók és iskolák megkövetelik a kozmetikus végzettséget, míg más helyek nem.

Ha kell, akkor elvégzem fizetős képzés keretein belül a kozmetikus szakmát is. Jelenleg gyeden vagyok kisgyerekkel, és ki szeretném használni az időt.


Valóban szükséges előtte a kozmetikus képzés elvégzése?


Ha nem is követelmény, annak ellenére adna olyan tudást, amit sminktetoválóként tudnék hasznosítani?


Az olyan képzéseken szerzett oklevél, ahol nem feltétel a kozmetikus végzettség egyenrangú a másikkal?


Nem célom minél egyszerűbben megúszni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook