Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Reflux tünetek fórum

Reflux tünetek (beszélgetős fórum)


4. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Cyccahh)
tegnap 22:34

Mit jelent az h tulzoak a tuneteid?


Hogyan etkezel?


Nem mondtak alapveto tanacsokat?


Pl h fogyj vmennyit, ne fogyasssz tejet; kavet, teat, fuszereset foleg este.

3. vigyefene (válaszként erre: 2. - Alinka01)
tegnap 22:29

Nekem pedig attól van, ha lefekvés előtt fűszeres valamit eszek. Az (első)-gyerekkoromban azt láttam a felnőttektől, h vízbe tettek egy kis ecetet, bele a szódabikarbónát, megkeverték, habzott, és gyorsan megitták.

Kipróáltam ecet nélkül, és szerintem az nem is kell bele. Nekem nagyon ritkán fordul elő.

2. alinka01 (válaszként erre: 1. - Cyccahh)
tegnap 21:58
Nem tudom, mit neveznek túlzó tünetnek. Én már több mint 10 éve küszködöm a reflux-szal, és minden savtermeléscsökkentő (nálam leginkább az Apo-Famotidin vált be), gyógytea, étkezésre odafigyelés stb. ellenére megvan. Úgy hiszem, nálam gyomorszájtágulat miatt nincs tökéletes záródás, ezért vissza tud áramlani a gyomorsav. De arra meg nem vállalkoznék, hogy ezt műtéttel korrigálják. Elleszek már ezzel.
tegnap 21:52
Sziasztok! Régóta nem voltam itt aktív, de most beszèlgetnék kicsit a témában. Refluxom van de azt mondjàk túlzóak a tüneteim. Nem igazán értem akkor mi történik velem tulajdonkèppen. Hátha volt valaki más is így.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook