Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Létezhet, hogy az emeléstől elvetélek? fórum

Létezhet, hogy az emeléstől elvetélek? (tudásbázis kérdés)


szept. 16. 12:14
Szerintem inkább előrehaladottabb terhességnél veszélyes ez. Sokan végeznek kemény fizikai munkát és mégis teherbe esnek. Szerintem nagyobb rá az esély hogy nem voltál terhes. Gondolj csak bele, egy kis korkülönbséggel tesót váró nő naponta többször emlegetni az akár tízenpár kilós nagyobb gyerekét, végig a terhesség alatt.
10. ssueB
szept. 16. 08:49

Létezhet, DE én nem adnék ennek a két esetnek ilyen mély tartalmat.... mert az a baba, amelyik rendesen beágyazódott, attól, hogy leviszel 2 adag könyvet, megmarad. Attól, hogy megemelsz valamit, megmarad.

Sokan 4 hetesen nem is tudják, hogy terhesek, szóval csinálnak mindent úgy, ahogy annak előtte.


Bichinek a nyolcasra: 2 adag könyv, legyen mondjuk 20 darab. Nem enciklopédiákról beszélünk, vélhetően általános iskolai... azért az nem akkora súly, hogy megtéve mondjuk 15 lépcsőfokot már vetélést okozzon.

szept. 16. 05:42
Persze
8. Bichi (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 15. 23:47

És a barátodnak nincs egy haverja, akit el tud hívni segíteni? Vagy ő nem tudja, hogy gyereket tervezel?

Meg hát a könyveket is le lehet vinni több körben...

7. kalmanka511 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 15. 22:54
Igen, abszolút
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Srcrss)
szept. 15. 16:31
Azért mert egyedül nevelem a gyerekeim és ritkán van segítségem.A barátom akivel 1 éve vagyunk párkapcsolatban nem velünk él.Amikor nálunk vagyunk akkor igyekszem kihasználni hogy ezt azt csináljunk.
5. nyuszko0072 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 15. 16:22
Szerintem nem...
4. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 15. 15:59
Szerintem nem voltál terhes. Úgy tudom, a vetélés durvább tünetekkel jár. De elvetélhetsz az erőlködéstől, és sok egyéb bajod is lehet, szóval jobb lenne, ha abbahagynád. Miért te viszed a szekrényt???
szept. 15. 15:55
Igen.
szept. 15. 15:29
Igen létezhet.
szept. 15. 14:56

Sziasztok!Az elmúlt pár hónapban vettem észre!Menstruáció előtt vannak enyhe terhességi tüneteim, vigyázok is magamra,hogy akkor most talán baba van a dologban,de mindig jön valami!Múlt hónapban készültünk az iskolára az előző évi könyveket(két osztály)egy táskába tettem bele és levittem a pincébe.Amikor jöttem fel görcsölt az ölem és egész nap érzékeny volt,este vagy másnap meg is jött a havim.Most szintén ma egyik szobából a másikba vittünk egy szekrényt át és azóta ugyanúgy érzékeny az ölem.

A kérdésem a következő:létezik hogy mindkét hónapban megtermékenyültem és ez miatt megy el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook