Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tanuljak meg újra bízni? fórum

Hogyan tanuljak meg újra bízni? (beszélgetős fórum)

aug. 28. 23:59
A "barát" címke is lehet kamu, mint ahogy a telefonkönyvben elmentett nevek, pl: "Anita a jóbarát" vagy "Pisti_13".
10. krisztikrisz (válaszként erre: 9. - Bonbonetti)
aug. 28. 23:57
Ettől függetlenül lehet hogy egy "barátnak" nevezett cicababával flörtöget, a mai világban ez nem ritka, a pasik a kapcsolataik mellett is perverzek, más nők fotóit nézegetik, flörtölnek stb.
9. Bonbonetti (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 28. 22:06
Szia. Amíg nincs konkrét megdönthetetlen bizonyítékod valamire, bármire, addig ne kérdezz rá. Csak rontanál a helyzeten egy féltékenykedésre utaló kérdéssel. Ha a rossz érzéseidnek lenne bármi alapja, úgyis tagadás a válasz.
aug. 28. 21:00

Bizalmat amúgy lehet szavazni annak is aki nem érdemli meg.

Szerintem inkább jó emberismerőnek kell lenni.

7. krisztikrisz (válaszként erre: 5. - Holurt Waxhton)
aug. 28. 20:58

"Nem értem, hogy vághatsz bele egy kapcsolatba úgy, hogy nem bízol a másikban."


Ezt én se értem. 🙄

A bizalom a kapcsolat alapja.

aug. 28. 14:09
A múlt héten volt már egy topik ebben a témában.
aug. 28. 12:24

Nem értem, hogy vághatsz bele egy kapcsolatba úgy, hogy nem bízol a másikban. De szerintem először magadban kellene bíznod, vagy annyira jó, hogy ne kelljen féltékenykedned. Egyébként ha zavar bármi, üljetek le, és beszéljétek meg.

Vannak erre technikák. Például: mindenki kap tíz percet egy héten, amikor elmondhatja a másiknak az összes problémáját, de a másiknak nem szabad közbeszólnia.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Bichi)
aug. 28. 12:19
Nem agyalok és élvezem, ami van, tudom, hogy ez az én rossz tapasztalatom miatt van, hogy az a gondolat beugrott. Egyszerűen csak érdekelt, hogy aki volt hasonló helyzetben, hogy tette ezt le. Nem célom ezt a kapcsolatot tönkretenni ezzel, biztosan több idő kell nekem a teljes bizalomhoz.
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 28. 12:02

Amúgy milyen tanácsot vársz? Ha azt mondjuk, hogy élvezd, ami van, és ne azon agyalj, hogy hátha mégis van egy másik, amire semmi jel nincs, akkor ez neked elég?

Ezt szerintem magadban kell helyretenni, a saját önbecsüléseddel jóban lenni, ezt kívülről nem lehet irányítani egy idegen embernek....

2. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 28. 10:17
Ha meg akar csalni, meg fog csalni. Akkor is, ha bízol, akkor is, ha nem. Szerintem nyugodj meg, és inkább arra fordítsd az energiád, hogy jól érezze magát, amikor veled van.
aug. 28. 09:51

Sziasztok!


Szeretnék tanácsot kérni. A férfiak terén sajnos sok csalódás ért, emiatt nálam a bizalom dolog nagyon nehéz téma. Van most vki az életemben, akivel minden tökéletes, semmi rossz érzés, stb., szuper ember, a közös időnk mindig tökéletes, érzem, pont olyan, amilyennek lennie kell. Tudom, hogy idő kell ahhoz, hogy vkiben teljesen megtudjunk bízni. De pl. ma reggel válaszolt vkinek messengeren és láttam, hogy a háttér rózsaszínes volt. Vannak női barátai, akik családosok, gondoltam, biztos az egyiknek válaszolt, de közben azonnal jött az érzés, hogy és ha van vki más rajtam kívül? (Miközben kb. csak velem van, ha úgy van). A női barátai nem zavarnak, nekem is vannak fiú barátaim, szeretném vhogy a rossz múltat letenni és nem a legrosszabbra gondolni, ha vmi olyat látok, aminek vszínűleg alapja sincsen.

Azon kívül, hogy időt adok magamnak és a dolognak, tudtok tanácsot adni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook