Főoldal » Fórumok » Legkedveltebb hozzászólások

Fórumok - Legkedveltebb hozzászólások

A listában a 100 legkedveltebb, a legtöbb piros szívvel jutalmazott hozzászólást láthatod az elmúlt 30 napból.

1 2 3 4 5
31
Pasionella hozzászólása:

Akkor pedig jobb ha elfogadod, az utcán csukott szemmel jársz? Engem a te és mások hozzáállása borzaszt el ezzel kapcsolatban. Remélem láttad a kommenteket is, egyik gusztustalanabb mint a másik. Milyen jogon szólod meg te vagy más egy idegen ember külsejét. Attól még, hogy plussize emberekre vagy ahogy te és sokan mások szeretik nevezni, kövér emberekre is terveznek ruhát attól még nem kell félned, jut a te tökéletes alakodra is ruha...

Aki nagyobb darab ne akarjon sportruházatot hordani ugye?

Ne adj isten észbe kapott, el akar kezdeni mozogni ne akarjon konditerembe járni sem mi? Oda mit vegyen fel? Mit engedélyezel neki? Vagy esetleg ássa el magát és ne menjen emberek közé?

Szánalmas az emberek hozzáállása és gusztustalan is.

Mindig az pofázik aki világéletében vékony volt, legtöbb szimpla genetikának köszönheti. Az aki valaha is küzdött plusz kilókkal soha nem fog lenézni egy kövér embert mert bármilyen okból lehet az, önhibából is de önhibáján kívül is.

Az utóbbi idők legundorítóbb vallomása ez, gratulálok hozzá.

Még egy valami, tudod a kövér ember még le tud fogyni, a hülye ember az viszont továbbra is hülye marad.

(Ugrás a hozzászólásra)

29
Enissa hozzászólása:

Azt gondolom,a barátod Édesanyja egy jó fej, nem akart rád tukmálni semmit, figyelmes volt veled, őt tartom normálisan viselkedőnek a sztoriban,

Valószínű te vagy a fiatalabb, de egy modoros kocka vagy.

(Ugrás a hozzászólásra)

ápr. 30. 13:38
20
Mancs75 hozzászólása:
Sziasztok, nagy örömmel tudatom veletek, hogy április 23-án 51 cm-el és 3100 g-al világra jött a kisfiam. 🧡 Mi a Reprofitnál kezdtünk 2021. februárjában, és teljes donorembriókkal próbálkoztunk. Az első esetben nem volt megtapadás, majd vetélés-missed ab-vetélés következett, ezután az alaposabb vizsgálat mutatta ki a méhsövényt, amelyet tavaly májusban meg is műtöttek, és az augusztusi, 5. beültetés meghozta a várva várt babát, aki most itt pihen rajtam.☺️🧡 Küzdelmes út volt, nem egyszer akartam feladni, de megérte kitartani. Mindenkinek, aki még próbálkozik, nagyon sok sikert és hatalmas szerencsét kívánok!🍀 A fórumot továbbra is olvasom (egyelőre nyugis a pici☺️), így tudok nektek szurkolni, és bízom abban, hogy minél több pozitív történetet olvasok majd!😍🌼Sok sikert!🍀

(Ugrás a hozzászólásra)

17
Libikóka hozzászólása:

Én úgy látom,,hogy nem ő mutatkozott be rosszul,,te vagy aki a kákán is keresi azt a bizonyos csomót.

Jesszus🤨

(Ugrás a hozzászólásra)

15
55Judit hozzászólása:

Én ezzel nem problémaként jöttem volna ide, hanem eldicsekedtem volna a történettel.

Egyébként honnan tudhatta volna anyósjelölt, hogy nálatok mi a szokás? Másrészt köteles szerinted a ti szokásotok szerint élni? A két kezem összetettem volna ha én anyósom így viszonyult volna hozzám.

Örülj!!!

(Ugrás a hozzászólásra)

15
Simple hozzászólása:
Én is úgy látom, hogy ő jófej volt, nem akart tukmálni, erőszakoskodni, rád bízta, mi tetszik. Ő viselkedett normálisan, te pedig nagyon be vagy feszülve ezen, hogy nálatok mi a szokás.

(Ugrás a hozzászólásra)

15
Papája hozzászólása:

Hogy lehetsz ennyire rosszindulatú ?

Véletlenül nem olvasunk bele más történetébe, csak ha érdekel. Igaz, téged nem érdekel, tehát a kíváncsiság, vagy az irigység hajt.


Ez egy nagyon szép történet az anyai szeretetről, aggódásról és gondoskodásról.

Kérlek ne rontsd el !

(Ugrás a hozzászólásra)

14
Szasza4 hozzászólása:

" Hogy illik vendégnek útravalót csomagolni? "

Olvasva soraidat, ilyen vendégnek amilyen te vagy, leginkább sehogy! Remélem, hogy nem hoxattag az anyósjelölt?! Bizonyára rosszul esne neki, ha látná, hogy a jó indulata, a gondoskodása áldozatává vált a leendő menye szemében!

" Anyukám is el volt szörnyedve, mikor hallotta, hogy hogy fogadtak."

Ó, te drága jó Isten gyere le! Mit össze-vissza szidtad jó anyádnak a vendéglátókat?! Az életedben soha ne érjen ennél nagyobb "szörnyűség" benneteket.

(Ugrás a hozzászólásra)

14
Gyöngy:) hozzászólása:
Nem volt ebben semmi rossz, figyelmes volt feléd, sokan semmit nem csomagoltak volna neked.

(Ugrás a hozzászólásra)

13
Greenredblue hozzászólása:

Egészen pontosan mi borzaszt el benne? Az ember 8.5 milliárdnyi variációban él a bolygón küllemében is.


Nem lehet, hogy a saját súlyod frusztrál ennyire?


Kifejezetten jó, hogy minden méretben kapható sportruházat, mert így sokkal többen mernek, tudnak belevágni egy egészséges tevékenységbe életük során, ami akár fogyást is okozhat a számos egyéb pozitív egészségügyi, lelki és mentális hatása mellett.

(Ugrás a hozzászólásra)

ápr. 29. 09:23
13
Michelle.r hozzászólása:

Miért akarsz vele "komolyabban" megismerkedni, amikor világosan megmondta, hogy nem akar kapcsolatot?


Fikarcnyi kétséged se legyen, hogy nem szeretne veled párkapcsolatot, és ezt udvarias formában adta elő. A pasik a Gellért hegyet is arrébb rakják egy óra alatt, ha így szerezhetik meg azt, aki kell nekik.


Ne menj házhoz a pofonért!

(Ugrás a hozzászólásra)

ápr. 23. 09:58
13
Kacsahercegno hozzászólása:
Mindig úgy képzelem, hogy az ilyen kérdések írói 3 napi gyalogútra laknak a legközelebbi gyógyszertártól, 70 km-re van a legközelebbi orvosi rendelő, és egyszerűen nincs semmilyen más módjuk kideríteni, hogy várandósak-e, minthogy megkérdezik idegenektől az interneten. Mindenesetre én belenéztem a varázsgömbbe és azt láttam, hogy "vagy igen, vagy nem".

(Ugrás a hozzászólásra)

12
Kacsahercegno hozzászólása:
Ez komoly? :D Szerintem örülj, hogy kaptál valamit, ahelyett, hogy a kákán is a csomót keresed...

(Ugrás a hozzászólásra)

12
Papája hozzászólása:

Szerintem azért emeli ki, hogy kinek adta, mert manapság divat a kutyákat, kutyamenhelyeket többre becsülni, mint az embereket.


Nagyon helyes, hogy gyerekeknek, rászoruló gyerekeknek adta. Bár többen gondolkodnának így.

Sajnos mint látjuk sokan, főleg azok, akik gondjaira bízták a rászorulókat visszaélnek a helyzetükkel. Ezért aki teheti adjon a gyerekeknek ki mit tud, pénzt, szeretet, törődést, munkát, jövőképet. Boldogabb lesz ettől a világ.

(Ugrás a hozzászólásra)

12
PöttyösPanka hozzászólása:
Ennyi erővel kábé azt is mondhatnád, hogy nem kéne mindenkinek léteznie. Mindig voltak, vannak és lesznek olyanok, akik nem felelnek meg valakinek. De sajnos nekik is épp úgy joguk van ugyanazokhoz a dolgokhoz, mint azoknak, akik legszívesebben korlátoznák őket. Igen, szép lenne, ha csak egy bizonyos intelligencia szint felett lehetne létezni. De az emberek sokfélék. A csúnyák, ostobák, otrombák is éppúgy közénk tartoznak, mint a szépek, okosak, műveltek. Ez van. Ilyen a világ.

(Ugrás a hozzászólásra)

11
Szasza4 hozzászólása:
Anyósjelölt megdobott kenyérrel, te azóta dobálózol kővel, ez a szörnyű! Nem a jó szívvel kínált étel! Ne szörnyülködjetek, inkább "menekülj" is tőlük, ne fertőzd meg ezt a családot!

(Ugrás a hozzászólásra)

11
Andi6020 hozzászólása:

Az a bajod, hogy magadnak kellett szedni, amit szerettél volna?

Remélem rosszul értem....

(Ugrás a hozzászólásra)

11
Gabbbicica hozzászólása:
Ha meg o szedett volna, az lenne a baj, h miert abbol szedett es miert annnyit...

(Ugrás a hozzászólásra)

11
D1zsúlika hozzászólása:

Koromnál fogva, már elvesztettem az édesanyámat. Május első vasárnapján, "Anyák napján," indulok a temetőbe, virág csokorral a kezembe.

Ami nekem "szörnyű," hogy elvesztettem nemrég a fiatalabb fiamat is 48 évesen. Mint szerető édesanya nekem is az lenne a vágyam, hogy Anyák napján a fiamat karjaimba zárjam. De hosszú útra kellett mennie??! Oda, ahol minden fényben ragyog. Rám hagyva az iszonyú bánatot.Anyák napja nehezebb most, mint a karácsony volt.( De gyakorlom hogyan kell vérző szívvel, mosolyogva járni és (élni?)

(Ugrás a hozzászólásra)

1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook