Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 37 évig rettegtem, hogy elveszítem az anyám és senkim sem... fórum

37 évig rettegtem, hogy elveszítem az anyám és senkim sem... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

okt. 14. 18:54
A FI eltűnt, nem reagál.
16. birebora (válaszként erre: 15. - Violet18)
okt. 14. 12:47
Én is igy gondolom.
15. Violet18 (válaszként erre: 13. - Birebora)
okt. 14. 11:44
Lehet. De akkor meg el kell menni, nem foglalkozni vele.
okt. 14. 10:47
Jó esetben*
13. birebora (válaszként erre: 10. - Violet18)
okt. 14. 10:47

Jó eseten ez az élet rendje. Mármint a szüleinket eltemetjük és nem forditva.


Szerintem már azon stresszel, hogy nem birja az anyját elviselni. Mérgező szülőket, embereket nehéz is.

12. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 13. 08:32

Hány éves az anyád? Együtt élsz vele? Szüksége van az ellátásra?

Egyszer el fogod veszíteni.

Nem kell ahhoz meghalnod, hogy függetlenítsd magad tőle.

Keress megoldásokat, hogy minél kevesebb időt tölts vele - ha nem szorul segítségre, ápolásra!

okt. 13. 03:05
ezen aggodni?ez az elet rendje!
okt. 13. 01:02
Rettegsz h elveszíted? De hát ettől nem kell félni, ez lesz. Ez az élet rendje. Miert stresszelted magad ezen?
9. alinka01 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 12. 18:13
37 év kellett egy ilyen nyilvánvaló felismeréshez?!! Kicsit lassan világosodtál meg, így most már húzz bele, mert Te sem leszel fiatalabb!
okt. 12. 17:17
Szerintem is lépj. Vagy csökkentsd a vele való kommunikációt, ne stresszeld magad. Ne hagyd, hogy bántson.
okt. 12. 17:11
Még mindig vele laksz ? Költözz el ! Úgy érzem, barátod, társad sincs. Könnyebben lesz, ha nem laksz otthon anyáddal.
6. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 12. 17:00
Túl nagy jelentőséget tulajdonítasz neki, nem? Pozitív, és negatív értelemben is. Nem vagy már gyerek.
5. 55Judit (válaszként erre: 4. - Birebora)
okt. 12. 16:48
Valószínű függ az anyjától valami módon. Én is ilyen dolog miatt nem tudtam elszakadni tőle. Maga volt a pokol. De szerencsére minden elmúlik. Ez is. :)
okt. 12. 15:23

Tényleg miért hagyod?

Döbbenet, hogy mennyi ilyet hallok. Nem gondoltam volna, hogy ilyen sokan eltávolodnak a szüleiktől, hogy védjék magukat.

okt. 12. 15:22

Azt a rettegést ő ültette beléd. Amit valójában érzel, az a mostani állapot.

Ne akarj meghalni! Lépj ki az életéből minél hamarabb! Ott kezdődik a te valódi életed. 🍀

okt. 12. 14:57
Miért hagyod hogy mérgezze az életedet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook