Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhes vagyok? Vagy valami bajom van? fórum

Terhes vagyok? Vagy valami bajom van? (beszélgetős fórum)


11. Hansika (válaszként erre: 5. - Andi6020)
tegnap 19:59
:-DD
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Tündike40)
tegnap 19:37
Koszonom
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Andi6020)
tegnap 19:37
Nekem semmi tunetem ugyhogy szerintem csak kesobb volt peteeresem ezert kesik a menzeszem is de meg sose volt velem ilyen.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Frenky93)
tegnap 19:36
Szerintem nem akkor lehetett a peteeresem mert a hom 17. En lett magas es szept 24. En volt az elso menzi napom. Es en pedig 12. En mentem a vervetelre szoval 19. Napon… 8.2 nmol/L … tehat vagy alacsony vagy nem jokor mentem. Mert sztem csak ez utan volt peteeresem es ezert is kesik. De meg soha nem volt velem ilyen .
tegnap 19:34
Sok sikert,kívánom hogy jöjjön a babácskátok! :)
6. andi6020 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 17:44

Kívánom, hogy jöjjön az a bébi.. Esély mindig van, ha élsz némi nemi életet.

Nekem már fájtak a melleim, a teszt meg még negatív volt. Igaz azóta eltelt 25 év. Egész mások már a mai tesztek.

Sok sikert!

5. andi6020 (válaszként erre: 2. - Enissa)
tegnap 17:40
Nem egy buta valaki az az Andi. 😃
tegnap 16:43
Írtad hogy alacsony lett a progeszteron. Mennyire alacsony? Mennyi volt az érték?
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Enissa)
tegnap 16:10
Hetfon megyek orvoshoz. Igen szeretnenk
tegnap 15:54

Vagy az vagy, vagy valami bajod van.

Andi mondta régebben ezekre a kérdésekre, feküdj fel a vizsgálóágyra!

Ha babát szeretnél remélem lesz, ha valami kórság, jobbulást!

tegnap 14:24
Sziasztok. A menzeszem mindig napra pontos mar kb 10 eve vezetek naptarat rola. Mindig 28 nagyon ritkan 27-26 naposak a ciklusaim. Szeptemberbe idoben megjott de nagyon eroseb de csak 1 napig volt ennyire eros a tobbu nap ahogy szokott. Viszont most 7 napig tartott maskor 5 . Elmentem orvoshoz o elkuldott hormon vizsgalatra a menstruaciom elso napjatol szamolva 21. Napon menjek. 20. On tudtam elmenni mert hetvege lett volna a 21. De szoltam neki higy most 7 napig tartott a menzeszem szerinre nem problema . Majd megkellett volna jonnie 5 napja kesik! 3 napja csinaltam tesztet az negativ lett. Semmi tunetem nincs. Soha eletembe nem kesett meg max 1 napot de akkor is ereztem h megjon. Most semmit nem erzek es nem jon meg. Ez mitol lehet? A hormon eredmenyeimre annyit mondott hogy normal es hogy teljesen jo. Szerintem meg abszolut nem jo a progi szintem total alacsony… stb koszonom ha megosztjatok a tapasztalaitokat ha valaki jart mar igy.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook