Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek is gáz ha belemegyek a randiba? fórum

Szerintetek is gáz ha belemegyek a randiba? (beszélgetős fórum)

2021. aug. 29. 16:34

Itt vagyok.

El is felejtettem már a fórumot.


Megvolt a randi. Szerintem kölcsönösen nem jöttünk be egymásnak. Úgy beszéltük meg, találkozunk még. Aztán nem keresett csak hetek múlva. Én meg nem értem rá, mondtam hogy majd csak ekkor fogok. Akkor meg ő nem ért rá. Aztán azóta se kép se hang.

17. 00dfb24292 (válaszként erre: 16. - Dfc04c70e4)
2021. aug. 29. 09:23
Általában ezt csinálják. Kérdeznek, majd eltűnnek.
16. dfc04c70e4 (válaszként erre: 15. - Globus)
2021. aug. 29. 08:20

A fórum nyitója június 21.-én hozta fel a témát.

Azóta jó sok idő eltelt.

Ki tudja, mi történt. Nem első, nem utolsó, hogy valaki feldob egy témát, aztán eltűnik.


Ahogy írod is, lehet, hogy végül "kapálózott" az ismerkedés ellen, nem ment el a randira. Vagy jobb esetben azért feledkezett meg a fórumáról, mert nem "kapálózott".

A képzeletünkre bízta a történet folytatását.

15. globus
2021. aug. 29. 06:57

Ha jobban belegondolok, bennünket is egy közös ismerős hozott össze évtizedekkel ezelőtt.

Ne kapálózz ellene, próba-szerencse 🙂

14. 00dfb24292 (válaszként erre: 5. - Panna.33)
2021. aug. 28. 15:06
Az.
2021. jún. 22. 22:29
Mondd a nagynénédnek, hogy hozzon még két pasit neked, hogy legyen választási lehetőséged! 😁
12. alinka01 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 22. 21:35
Miért lenne neked mindegy, kivel boronálnak össze? Ha tetszetek egymásnak, akkor jó, ha nem, akkor nem lesz tartós a kapcsolat. Ennyi! Mintha bárhogyan másképp, véletlen módon ismerkedtetek volna meg. - Egyébként van abban igazság, amit Pteri ír, vagyis, ha egy ismerős vagy rokon ajánl a figyelmedbe valakit, akkor az már némi előszűrést jelent, hiszen ismer mindkettőtöket valamennyire.
11. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 21. 22:08

Túlgondolod.

Igazából nem is értem, hogy a családod előtt szégyellnéd, ha megfelelne a srác vagy a srác előtt, hogy valaki/ő rögtön megfelel???

Inkább örülj, ha valóban megfelelő lesz (ami egyelőre még nem is biztos). MÁsok éveket vagy akár egy életet is eltöltenek azzal, hogy megvfelelő partnert találjanak és ha neked rögtön össze jönne az csak azt jelentené, hogy vagy jól ismer a nagynénéd és tudja ki illik hozzád, vagy marha nagy szerencséd van, hogy ilyen könnyen össze jött.

2021. jún. 21. 21:58
Gáz, ahogy gondolkodsz.
2021. jún. 21. 21:50
Úgy vannak vele ketyeg az órám, mire várok, kell már valaki. Igazuk van.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Amaunet)
2021. jún. 21. 21:49
30 vagyok.
7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 21. 21:23

Hány éves vagy, hogy közvetítik neked a pasikat?


Igen, akár jó vége is lehet, de nem hagyatkoznék csak a nagynénire vagy mások véleményére a társkeresésben.

6. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 21. 21:05
Kismillió ember ismerkedett már más által. Nem írnàl vele történelmet, ha véletlenül össze is jönne. Nincs mit ezen szégyellni. Még jól is elsülhet! 🙂
2021. jún. 21. 21:02
Szerintem a hozzáállásod gáz.
4. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 21. 20:49
Nem gáz. A randi ismerkedésre való. Nincs mi alapján döntened ha nem ismered.
3. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 21. 20:41
Igen. Nem mindegy ki mutat be egymásnak? Ha a nagynénéd ismer és szeret, biztosan nem az első jöttmenttel hoz össze, hanem egy szimpatikus sráccal, aki gondolja, hogy neked tetszene. Amíg nem találkoztok, ne kombinálj, nézz bele a szemébe és dönts, mintha csak véletlenül találkoztatok volna. Aztán írj pénteken!
2. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 21. 20:27
Túl
2021. jún. 21. 20:01

Szóval nem vagyok nagy pasizós. 1 barátom volt csak, ő sem sokáig. Randijaim voltak, de ezekről nem számoltam be a családnak. Tehát nem tudnak róla. Kb 1 hónapja a nagynéném mondta, hogy egy kolléganőjének van egy fia, korban hozzám való. Majd megadja neki a face elérhetőségem. Mondtam, hogy ne. Azt mondta nem veszítek semmit, rendes aranyos stb. Elkezdtünk ismerkedni. Tényleg szimpi. Elvileg pénteken találkozunk.


De ha elkezdek gondolkodni, az jut eszembe hogy mintha nekem mindegy volna kivel boronálnak össze. Jó az első pasi akit ismer, megelégszem vele mert úgysem találok magamtól senkit.


Vagy túlgondolom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook