Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmes zene fórum

Szerelmes zene (beszélgetős fórum)


aug. 8. 21:03
Akkor neked kell eldöntened, hogy számodra elég-e a barátság (bár megkérdezném, hogy számára mit jelent a "barátság"), vagy többet szeretnél. Ha többet szeretnél, akkor ezzel lezárod a lehetőségét, hogy esetleg mással találkozz.
aug. 8. 20:39
De tetszenek ezek a számok. Csak első randi után közölte hogy legyunk barátok. Nekem tényleg tetszik és belementem. Párszor elküldtem, de mindig vissza jött. És tegnap messengeren küldőtt dalokat.
aug. 8. 15:16
Az a kérdés, hogy NEKED tetszenek-e ezek a dalok? Úgy érzem; nem, mert akkor fel sem merült volna benned az, hogy leírd. Ha kezdődő kapcsolatról van szó, nyugodtan elmondhatod neki a véleményedet. Ha a kapcsolat elején nem mersz őszinte lenni önmagadhoz, és a másikhoz, később mi lesz? Egyébként -férfiként- az a véleményem, hogy néha-néha persze elküld az ember egy zenét a másiknak, de ebben hol van ő, hol vannak a saját gondolatai, érzései?
3. 6b12a4f57f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 8. 11:32
Találkozni szoktatok??? Vagy ez is online szerelem? Amikor együtt vagytok, nem látod, nem érzed, hogyan viszonyul hozzád?
2. Ghost👻 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 8. 10:28

A zenèk 99%-a szerelemről szól.

Ebből nem gondolnèk erre.

aug. 8. 10:18
Pasival ismerkedek egy hónapja. Nagyon szereti a zenét. Sok dal küld át nekem. Ami jobban szerelemről szól. Mikor egy kis apróságot vettem észre a dalon(szőlőt), le is cseszett hogy nem értem a dal lényegét. Amióta engem ismer, facen időnkét szerelmes dalokat osztogat. Lehet hogy elkezdett valamit irántam érezni??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook