Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem ismertem Tompos Kátyát. Szerintem azoknak a fele sem,... fórum

Nem ismertem Tompos Kátyát. Szerintem azoknak a fele sem,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

jún. 4. 03:59
en tompos katyat enekelni hallottam zorannal a youtube-n.nagyon sajnalom ot hisz olyan fiatalon ment el,nyigodjon bekeben!
jún. 3. 18:50

Én sem ismertem Tompos Kátya munkásságát.

De, mint tudjuk a kollégái a kínai gyógykezelésére gyűjtést szerveztek. Ennek nagy hangja volt a médiában. Innen lett "ismerős" a név. Tompos Kátyát, mint embert nagyon sajnálom!

Sokan búcsúznak tőle, sokan méltatják nagyságát. A köztársasági elnöktől kezdve az utca emberéig. Talán már kissé "túltolják" az emlékezést! Mintha szinte már "versenyezne a művészvilág," hogy ki beszélt az elhunyttal utoljára?! Kinek-, mit mondott utoljára? Ki látogatta meg utoljára stb.?! ( Magánügy tudom, de az én fiam is meghalt másfél éve! Mint anya, tudom sajnos, hogy mit jelent a gyermekemet az utolsó útjára kísérni!)

És ilyenkor bántja a lelkem, hogy ebben a kis országban csak igen kevés ember privilégiuma, hogy eljut Kínába. (A "igazán nagy emberek" pedig sosem lesznek rákos betegek?) Többségünknek pedig marad a kemoterápia-, sugárkezelés?! És a fohászkodás Istenhez-, az Univerzumhoz...vagy...??

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Tunde44)
jún. 3. 07:09
Mindig volt ilyen. Csak internet nem volt.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Timycat)
jún. 3. 07:08
Jó leíró szó. Ez zavar engem is.
jún. 3. 03:14
Valami Amerika 2. (és 3.- ből Vivi? Így sincs meg?
13. 73b43dd0e2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 2. 23:08

Sosem szeretett nyilvánosság előtt lenni csak amikor fellépett.

Ebben a filmben játszott.


[link]

jún. 2. 18:26
Természetesen sajnálom őt, mint embert. Ugyanígy a kukás embereket, a termelő munkát végzőket is, stb. Sőt a munkájukat is tartom olyan értékesnek mint a színészekét. Hogy nem jut eszébe senkinek hogy az ő gyógyulásukért is gyűjtést szervezzenek? Hát nem lenne szép ha minden beteg emberért olyan összefogás lenne mint Tompos Kátyáért?
11. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 2. 17:53
Gyászlikehuszárkodás (Pottyondit idézve)
jún. 2. 14:03
Szomorú,hogy ilyen fiatalon mennek manapság. Nyugodjon békében :(
jún. 2. 11:22

Én sem ismertem a munkásságát igazából és csak

"A magányos csónak" című számot hallottam tőle.

De akkor is bántja az igazsagerzetemet, hogy itthon nem lehetett meggyógyitani.

Csak beteg ne legyen senki, mert semmi kilátás szinte a gyogyulasra, mert elszivarog a tb re befizetett pénz.

Szóval elkeseredett vagyok és szomorú emiatt és sajnálom persze ezt a gyönyörű, tehetséges, fiatal nőt!

jún. 2. 10:22
Szerintem ez a család és közeli barátok fájdalma, és nem az országé, de mivel "ismert" ő is csak egy hír, amin lehet csámcsogni egy darabig...
7. Ágio8405 (válaszként erre: 3. - Matutinem)
jún. 2. 08:38
Ő nem akarta, és most sem örült neki hogy nyilvánosságra kell hozni, de csak így lehetett a gyűjtést megszervezni.
jún. 2. 08:28
Megvolt nekem a neve és az arca is, de - nyilván a betegsége miatt - eléggé eltűnt a nyilvánosság elől mostanság. Érdekes, épp a halála előtt gondoltam rá, hogy rákeresek az interneten, hogy mi van vele. Sajnos, ennek most ilyen szomorú aktualitása lett...
jún. 2. 08:24
Nem ismertem, de sajnálom, mert fiatalon ment el. Nyugodjon békében.
jún. 2. 08:22
A miértekre csak Ő és a szűk köre tudna mesélni. Biztos meg volt az oka. Valószínűleg nem akarta nyílvánosságra hozni a betegségét.
jún. 2. 08:12
Engem csak az zavar, ha évek óta küzdött ezzel a betegséggel, akkor miért az "utolsó órában" kezdtek el gyűjteni a külföldi kezelésére?
jún. 2. 07:44
Ez így van! Én is sajnálom, mert fiatal volt, előtte volt még az élet, de az nekem sem tetszik, hogy néhányan pusztán lájkokra vadászva teszik ki, mindenféle csoportban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook