Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem értem, hogy az emberek többsége miért csalja meg a... fórum

Nem értem, hogy az emberek többsége miért csalja meg a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
58. Sütikee (válaszként erre: 57. - 5d8fd6c5cb)
2022. aug. 16. 09:38
Az biztos :)
2022. aug. 16. 08:39
Kiabálásnál a mosolygós irónia mindig sokkal többet ér..-:-D
2022. aug. 16. 08:03
Gondolom a világegyetem összes házaspárjàt ismered.
2022. aug. 16. 00:24
Ha két ember közé be tud férkőzni egy harmadik, ott valami nem stimmel. Én annak a híve vagyok, hogy egy kapcsolatot megjavítani kell, nem eldobni. Egyrészt a kiéletlen vágyak miatt, másrészt a megoldatlan konfliktusok miatt távolodik el két ember egymástól. De ez megint a szőnyeg alá söpört probléma esete. Nem az okokat kezeljük, hanem a tüneteket, de ez még nem elég. Ha két ember között erőteljes az összhang, eszük ágában sincs kifelé tekintgetni. Kell akkora bizalom, hogy összetartsa őket. Lehet hogy konzervatívabb megközelítés, de én ezt vallom.
54. 845783fc97 (válaszként erre: 53. - Hajnali madar)
2022. aug. 15. 23:02
Nem vagyok kilenceske, te madár!
53. Hajnali madar (válaszként erre: 48. - Ágio8405)
2022. aug. 15. 23:01

Teljesen egyetértek Veled!

A hűség valóban nem egy érzés, hanem első sorban egy döntés kérdése.

Nem is akarom propagálni a megcsalást, de meg sem vetem azokat, akik ezt az utat választják.

Itt nem arról van szó, hogy a bio szexet kell követni, tehát a fűvel~fával megcsalást.

Akik ezt az utat választják, azok nagy valószínűséggel valamilyen kisebbségi komplexust akarnak legyőzni és ezért választják a szexualitás ezen formáját.

tehát, ha egy párkapcsolatban megtörik az összhang - akár szexuálisan, akár másmilyen területen - és ezt a felek nem tudják kezelni, akkor bizony előfordulhat a megcsalás, ami persze nem szép és nem ildomos dolog, de ezért - még virtuálisan sem - kell megkövezni egyéneket.

Pláne nem úgy, ahogy azt kilenceske tette.

/Nem mintha tisztem volna megvédeni Lufthansi-t - hisz szerintem ő meg tudja védeni az igazát, ha akarja, de kilenceske direkt indította ezt a "vallomást", hogy megint legyen egy gumicsont itt./

Persze én vagyok a hülye, hogy már megint bedőlétem egy ilyen átlátszó trükknek és egyáltalán megszólaltam ezzel kapcsolatban, de nézzétek el nekem, mert ma egy kicsit lazább napom volt.

Ígérem, visszafogom magam és többet nem posztolok ide.

/Sem/

52. 845783fc97 (válaszként erre: 51. - Ágio8405)
2022. aug. 15. 22:59
A szeretőnek mindig azt mondják, hogy otthon minden szar, a feleség frigid. 😄 A földbe tiporják.
51. Ágio8405 (válaszként erre: 50. - 845783fc97)
2022. aug. 15. 22:47
Igen, magából indul ki, hogy biztos csak olyanok lépnek félre akinek a házassága, házastársa tenyleg problémás. Pedig sajnos nem. Sokan tényleg szimplán kalandvágyból, önbizalom hiány miatt , unalomból teszik és ezzel megbántják, alázzák a házastársukat.
50. 845783fc97 (válaszként erre: 49. - Hajnali madar)
2022. aug. 15. 22:38
Nem az a baj, hogy nem értesz egyet valakivel. Hanem az, hogy undorító stílusban sértegettél engem, pedig én egy szóval sem bántottalak. Köpj fel, és állj alá, buta vénember!
49. Hajnali madar (válaszként erre: 46. - Ágio8405)
2022. aug. 15. 22:27

Hát - attól tartok - azért ez a tisztség nem fenyeget!

Minden esetre azért az sokat elmond, hogy a lányaim ahogy tudtak eljöttek az anyjuktól.

Aztán az, hogy azoknak a prűd egyéneknek akik egy olyan személlyel szimpatizálnak, akinek egy brazil filmsorozat többet ér - még pénzt is akart velem küldetni Izaura felszabadítására, mert állítólag többen gyűjtöttek rá - mint a saját párja, gyermekei, annak a véleményére - hát, őszintén szólva - magasról teszek.

Mert aki egy ilyen nővel - Nő? A francokat! - egyetért, az eleve ugyanolyan mentalitású, mint a volt feleségem.

Márpedig belőle egy életre elegem volt.

Csak a szépre és jóra akarok emlékezni.

Ő nem ebbe a kategóriába tartozik.

48. Ágio8405 (válaszként erre: 45. - Hajnali madar)
2022. aug. 15. 22:18
Mikor volt ez a hivatalból? 62-böl is tudok rá ellen példát és 90-és évek elején is. Nagyon nagy kirívó okok nem is voltak mégis apuka kapta. De ha jól értem te nem próbáltad élesben, inkább megvártad amíg felnőnek. Egyébként nem csak olyanokat csalnak meg aki nem törődik a házastársával. Vannak nagyon is jó kapcsolatok is csak ugye a megszokás, meg jaj az új a fiatalabb izgi stb. Na ezektől fordul fel a gyomrom, pedig Apukám is ugyanezt csinálta. Egyébént túl lettek rajta 41 éve házasok és minden rendben, de voltak nehéz éveik(amiből én semmit nem is éreztem, tudtam kivéve fél év amikor el is költözött. Végülis az idő Anyukámat igazolta hogy jó döntést hozott hogy megbocsátott. Mondjuk én nem tudom ilyen helyzetben képes lennék-e rá…. Reméljük sosem kell átélnem. Egyszer hallottam egy mondást és én nagyon igaznak és követendőnek tartom. A hűség nem egy érzés, hanem egy döntés.
47. temmp (válaszként erre: 45. - Hajnali madar)
2022. aug. 15. 22:11

Frászkarikát. A szajh..t/kurv..t/rib..ncot nem ez különbözteti meg a "szűztől". És itt a szajha és a szűz a nő, mint archetipus alsó és felső oktávjaként értendő.

A kettő tök ugyanaz. Mindenben. Az egyetlen különbség a szándék. A szűznek nem a pja tiszta, hanem a lelke, a szándékai.

És persze nyilván senki sem 100 % ez vagy az.

46. Ágio8405 (válaszként erre: 26. - Hajnali madar)
2022. aug. 15. 22:02
Szentté ne avassuk??
45. Hajnali madar (válaszként erre: 43. - Tádámmm)
2022. aug. 15. 21:53

Szeretném, ha megértenéd, a szajha az, aki szexuális szolgáltatást nyújt pénzért, vagy valamilyen anyagi jellegű ellenszolgáltatásért.

Én sohasem vettem igénybe ilyen jellegű szolgáltatást.

Ráadásul ez már a régmúltbn volt, amikor még egy férfi válás esetén sem kaphatta meg a gyermekei felügyeleti jogát, mert az "hivatalból" az anyát illette meg.

Még akkor is, ha az anya azt nem érdemelte ki/meg.

A volt feleségem magát sem tudta volna ellátni rendesen, nem hogy a lányaimat.

Az első két hónapban nem mentem dolgozni, mert a gyermekeim nekem kellett fürdetnem, mert az anyjuk erre sem volt képes.

Én mostam a pelenkáikat - akkor még nem volt divatban ez az egyszer használatos eldobható pelenka - hanem ruha pelenkák voltak.A gyermekeimet tisztába téve kerültek a cicire és utána én büfiztettem őket.

Nem panaszból írom le ezeket, de értsd, hogy én mindent megtettem a családomért.

Mert - akkor még - szerettem a feleségem és bár akkor már olyan munkahelyem volt, ahol ~60 nő és vagy 30 fiatal - ipari tanuló - süldő lány között éltem szinte napi 12 órát, de eszembe se jutott "félre kefélni".

Na de ez végtelenségig nem megy ugye.

Hiába beszéltem vele többször is őt már nem érdekelte semmi más csak az épp aktuális - zömében brazil - tv sorozat.

Szóval kb. 3 évig bírtam a gyűrődést - és rágtam a kefét - de aztán egyszer csak elég lett belőle és az alkalom is adódott egy hasonló adottságokat elszenvedő kedves hölgy - és nem szajha! személyében.

És ez valahogy eszkalálódott, majd mikor az elsőszülött lányom betöltötte a 18-t és már egyszerűen tarthatatlan volt a helyzetem, akkor elköltöztem otthonról.

20 év házasság után.

Nehéz döntés volt, mert a kisebbik lányom még ott maradt az anyjánál, lévén ő akkor még kiskorú volt.

A nagyobbik lányom meg akkor egy hete töltötte be a 18-t és amikor megtudta, hogy itt és most vége - amit egyéb jelekből azért már Ő sejtett és ezt megbeszélte a húgával is - akkor közölte az anyjával - meg persze velem is - hogy egy percig nem marad otthon, hanem jön az apjával fel Pestre.

Na de eddigre már azért az a nagy "ugra~bugra" korszakom már lecsengett.

Szép volt, még ha nem is oly jó, mint ahogy így utólag visszaemlékezik rá az ember.

Mert az idő mindent megszépít.

Már, ha van mire emlékezni.

És azért a feleségemmel is voltak jó pillanataink, még ha nem is annyi, mint az őt követő 20~25 évben- amiből 15 év átfedésben volt - a házasságunkkal.

44. tádámmm (válaszként erre: 42. - Hajnali madar)
2022. aug. 15. 21:19

És még egy gondolat: pont ismerek olyan nőt, aki 'kitört' a megalázó helyzetéből. Kefélt bizony fűvel, fával, főleg a férje munkatársaival, főnökeivel, stb.

Mert neki ez járt.

De érdekes módon a házasságból mégis végül a férj lépett ki.

43. tádámmm (válaszként erre: 42. - Hajnali madar)
2022. aug. 15. 21:16

De. A férjes asszony, aki veled, mint nem a férjével kefél, az szajha. Hiába idealizálod és magyarázod.

Mi van a te feleségeddel?

Neki kivel volt joga boldognak lenni....?

2022. aug. 15. 20:49

Tudod ki az igazi szajha?

Nem az a NŐ, aki nem hajlandó az "urának és parancsolójának" minden óhaját és akaratát teljesíteni, hanem aki - bár úgy mond, nem kefél félre - de elfogadja ezt a megalázó és kizsigerelő helyzetet és meg sem próbál ebből kitörni.

Mert csúnya szóval élve a "félre kefélés" egy védekezési reakció a kiszolgáltatott NŐ részéről.

Mert Ő is vágyik arra, hogy szeretve legyen és szeretetet tudjon adni.

Egy Nőnek nem az a "funkciója", hogy gyermeket/gyermekeket hozzon a világra és azokat a lehető legjobb tudása szerint felnevelje, míg a férjének minden egyes rigolyáját - a szexuális aberrált viselkedését is - elviselje.

És itt ezen poszt alatt egy beírásban sem éreztem úgy, hogy bárki is szajhának tekintette volna a nőket.

A nők, csodálatos teremtések, akik megérdemlik, hogy a férfiak a tenyerükön hordozzák őket.

Amelyik férfi ezt meg tudja tenni, az a mennyország kapujában érezheti magát.

Nekem - többször is jegyem volt erre a csodálatos utazásra - de sajnos minden alkalommal csak határozott idejű - negyedéves~féléves - "bérlet" formájában.

Mindegyik férjes asszony volt - és egyik sem szajha! - akikkel az első pillanattól kezdve tudtuk, hogy ez az utazás - ez a jegy - nem a végtelenbe szól.

De, ha nem léptünk volna be ebbe az "utazásba" sokkal, de sokkal szegényebbnek éreztük volna magunkat.

2022. aug. 15. 19:49

Viszont több olyat is láttam már, aki szerint amúgy minden nő szajha, csak a saját feleségét kellene szentté avatni, mert az bizony másét nem is látta... (nem is fogta, és egyéb dolgok)


Még mindig azon agyalok, ki az álszent..?


Ez a szeretőhöz való jog... vajon miért hiszik az emberek, hogy mindenhez van joguk? Áttaposva bárkin, mert az nekem jár.. alanyi jogon.

A kötelességein senki nem gondolkodik ennyit. Sajnos.

40. tádámmm (válaszként erre: 30. - Fe49a0cbef)
2022. aug. 15. 19:39

Nem szeretik a pasik a hűséges nőket?

Akkor már értem.

Összegzem:

Egy nő legyen szajha, küönben nem szeretik a pasik.

De ha az én feleségem kefél fűvel-fával, akkor oltári büdös ri..nc.


Akkor ki is az álszent?

Mert én még nem találkoztam olyan pasival, aki a saját feleségénél is értékelte (szerette!!) ha az szajháskodott.. 😒🤔


Van egy kedvenc dalom, a Rebeccából.. a címe: Szívjóság, tiszta érzés

2022. aug. 15. 18:18
Honnan ismerjük egymást??
38. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 38. - ‎ 9‎)
2022. aug. 15. 18:13

látod, látod...addig nem nyugszol, míg az utolsó szó nem lesz a tied...-)))


Neked van igazad, kár ilyen butaságon tovább vitatkozni.

Keféljen mindenki azzal akivel éppen akar.

Jó lesz így?

37. Sütikee (válaszként erre: 25. - 845783fc97)
2022. aug. 15. 18:03
És honnan veszed hogy van "uram"?
2022. aug. 15. 17:59
Nos, hogy teljesen oszinte legyek, es kozben ne bantsak meg megsem senkit aki mashogy gondolkozik mint en, megis tavolrol nezve a dolgot, hogy ne legyen egyoldaluan merlegelve, vagy hogy el legyen tulozva egyetlen szelete a temanak egy adott perspektivabol nezve, szerintem erdemes lenne elgondolkodni azon a kozjo erdekeben, hogy elfelejtettem mit akartam mondani.
35. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 34. - Hajnali madar)
2022. aug. 15. 17:46
:-)))
2022. aug. 15. 17:42

Nem baj kilenceske!

Én akkor is - így látatlanban is - szeretlek és - ha nem is tisztellek - de elfogadom, hogy nehéz a sorsod.

És én ezzel be is fejeztem a veled való vitatkozást, mert úgy sem akarod megérteni amit írok/írunk.

Hisz egyikünk sem propagálja, hogy csaljuk meg a párunk "nyakra főre".

Ja!

Tudod mi a bio szex?

Fűvel~fával.

:)

33. E/JaM
2022. aug. 15. 17:12
Én egyszerűen gondolkodom erről,olyat nem teszek,amit ha velem tennének fájna.A hűség egy kapcsolatban alap,ha nem működik viszlát,de nem hazudok,nem játszom el a szavam,a becsületem.
32. Hajnali madar (válaszként erre: 28. - 845783fc97)
2022. aug. 15. 17:02

Legalább magadhoz - akárcsak magadban is - légy őszinte!

Megcsaltak.

Ismét, sokadszor és most már nyíltan és nagyon aljas módon, amit nehéz elviselned.

Megértem és sajnállak érte.

De vedd tudomásul, mindezek ellenére Neked is kijár az, hogy szeressenek és ne csak - néha~néha - használjanak.

Rendszeresen főzésre, mosásra takarításra és néha esetleg - ha nincs más kéznél - másra is.

És közben megy a jópofizás, hogy milyen szépen turbékoltok és mennyire jó a kapcsolatotok.

Ugyan már csillagom!

/Elnézésed kérem ezért a bizalmaskodó megszólításért, nem ledegradálásként írtam ezt a "Csillagom"-t!/

értsd amit mondok - pardon, írok - Neked is megjár, hogy szeretve legyél és viszont szerethess.

Ha a párod, hát azt.

Ha mást, akkor azt.

De szerintem mindenki van olyan "felnőtt", hogy tudja, mi jó neki és mit szabad megtennie a saját boldogsága érdekében.

sajnos vannak olyan szituk, amikor nem akar változtatni a helyzetén a "szerető", mert valamilyen függőségben van a "HITES URÁTÓL, parancsolójától", de könyörgöm, azért még őt is megilleti a boldogság utáni vágy beteljesülésének lehetősége.

Ne vessünk ezért rájuk - ne vessetek ezért rám - követ.

Higgyétek el, én tudom milyen mindegyik oldalon lenni és élni sok-sok éven keresztül.

31. 845783fc97 (válaszként erre: 30. - Fe49a0cbef)
2022. aug. 15. 16:32
Az ilyen nőket, mint én? Nem hagynád abba a személyeskedést? Ismersz talán? Leírjam én is, hogy te milyen vagy, és téged ki szeret?
30. fe49a0cbef (válaszként erre: 28. - 845783fc97)
2022. aug. 15. 16:20

Bocsáss meg, de én Hansi és a hajnali madár pártján állok.

Végig olvastam az elejétől fogva, idézem a hetes pontot.


"Na, de mi a baj a hűtlenséggel?


Akármerre néz az ember, szinte mindenhol van egy pár kóbor numera csak úgy követendő példaként...


Meg vannak az álszentek, akik ugyanúgy kíváncsiak, de mindent tagadnak, hogy ők pedig nem...


És persze vannak kivételek is, azok meg megérdemlik..-))


Élje mindenki úgy a házaséletét ami számára a megfelelő.."


Hansi Minden szava igaz, te vagy az aki csak csűri és csavarja... -))))

Az ilyen nőket mint amilyen te vagy, azt a pasik általában nem szeretik:-D

29. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 23. - 845783fc97)
2022. aug. 15. 15:42

Vedd már észre magad lécci....


Az élet forgatókönyvét nem Te írod...

Engem nem szórakoztat a naivságod, és tényleg, az én "koromban" nekem csupán ilyen kevés eszem van,


Ja, és arra a "pici eszemre" még büszke sem vagyok...-)))

Olvasd el hajnali madár 26.beírását, aki nálam sokkal jobban fogalmaz, nos nekem is ugyanez a véleményem, csak a jó szavakat nem találtam hozzá.

Én minden szavával egyetértek, Te kis naiv kilences..-))

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook