Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nehéz élethelyzetek fórum

Nehéz élethelyzetek (beszélgetős fórum)


júl. 31. 21:29
Minden nap elmondom, hogy én már ezt nem bírom, de eljön a másnap és bírni kell.
júl. 31. 13:50

Nem voltam magánéleti, sem anyagi válságban. Állatot már veszítettem el.

A legeslegnagyobb lelki teher az volt, amikor aggódtam egy családtagomért, aki súlyos balesetet szenvedett. Szerencsére felépült, de nem kívánom senkinek azt az érzést, amit addig kellett átélnem, amíg nem tudtam meg, hogy túl van az életveszélyen.

A legnagyobb próbatétel pedig az volt, amikor elveszítettem a szüleimet. A gyász folyamata - végtelennek tűnt.


De minden nehéz helyzetből felálltam. Mint a keljfeljancsi.Azóta, ha bármi probléma van (márpedig van bőven a mindennapokban) - amikor este lefekszem, átgondolom, hogy mennyire h.lye is voltam, hogy feleslegesen hergeltem magam egy problémán. Ezek a mindennapos döccenők semmik a veszteségekhez képest, ami embert ér. Persze az adott pillanatban ez nem olyan egyszerű. Akkor értékelem át a napot, amikor már mindenki nyugalomban van. Ilyenkor arra gondolok, csak egészség legyen, minden más megoldható, feldolgozható. Így is van.

15. Sirga
júl. 31. 13:33

Sok-sok viszontagság után állt helyre az életem. Igaz, most megint nehéz helyzetben érzem magam. Elég végletesek a gondolataim - a terveimmel kapcsolatosan -, de majdcsak letisztul. Azt tanultam, hogy ilyenkor nem szabad döntést hozni - másrészt úgy érzem, le kell csupaszítanom a dolgokat, hogy lássam, mi a valóban fontos.

Kitartás!

14. L’Engel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 31. 12:47

Jelenleg én is több nehéz helyzetben evickélek, sokat aggódom.

Volt már olyan, hogy egyedül jöttem ki a rosszból, de most rengeteget segít az, hogy vannak mellettem támogató emberek, mivel leginkább lelki terhelésen vagyok túl.

Az is jó, ha minél jobban kitöltöm a napjaimat számomra kedves tevékenységekkel, és megpróbálok a problémákkal csak akkor törődni, amikor kell velük.

Az ember egy nagyon ruganyos szerkezet, rengeteg pofont képes kiállni.


Ha te is szorult helyzetben vagy, akkor sajnálom, és millió kitartást!

júl. 31. 11:10

Mindenkinek sok-sok lelkierőt,kitartást,kívánok:))

Legyen jobb,könnyebb:)

12. Csillagszem38 (válaszként erre: 9. - Go!!)
júl. 31. 10:15
Jézusom!! Remélem jól van a gyerkőc azóta!
11. tien
júl. 31. 10:07

Nem fényezni szeretném magam,de amit túléltem már ,sokan feladták volna.


De milyen jó tettem ,hogy nem dobtam be a törölközőt.

Most vagyok igazán helyemen az életben (+50 évesen).


Volt itt minden ,baleset ,daganat, pénzügyi válság szülők elvesztése fiatalon és magánéleti sz@rságok.

10. tien (válaszként erre: 7. - Jooeva)
júl. 31. 10:03
Példaértékű az életed,a családod .
9. go!!
júl. 31. 09:42
Egy évig voltam kórházban a kisbabámmal, daganatos betegség miatt. Az ember hozzáerősödik a feladathoz egy pillanat alatt.
júl. 31. 08:04
Kitartas!
7. jooeva (válaszként erre: 6. - Lady Lavender)
júl. 31. 05:49

Köszönöm.

14 évesen apró darabokra törtem a betegség és következményei miatt (testi-lelki változások és a falu népe miatt), de összeraktam magam és erősebb lettem.

Aki olvasgatja a naplómat, tudja hohy most is közdök, mint malac a jégen.

De igyekszem megoldani mindent és nem összetörni újra.

6. Lady Lavender (válaszként erre: 4. - Jooeva)
júl. 31. 00:57
A naplodbol is erosnek tuntel.
5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 30. 21:32
Mindegyikből ki lehet jönni - már ha élni akar az ember. Minden élethelyzetre van megoldás.
júl. 30. 21:15

Ezen mindenki átesik.

Betegség, halál, csalódás, adósság stb.

Ezzel jár ez a földi lét.


Ami nem öl meg, az megerősít.


Öt éves lehettem, mikor a vadőr lelőtte a kutyámat, szegény jószág hazakúszott hozzám és a karjaimban aludt el örökre.

11 éves voltam, addigra meghaltak a nagyszüleim.

14 évesen autoimmun betegséggel diagnosztizáltak és 1 hónapot adtak.

És még is itt vagyok.


Végtelenségig sorolhatnám, hány nehéz élethelyzettel kellett szembenézni és megoldani.

Mert erre kell törekedni, megoldást keresni.

Kihozni a szituból a legjobbat.

3. 6b12a4f57f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 30. 21:08
Igen, de mindig jön újabb...
júl. 30. 21:07

Magamon tapasztalom jelenleg,hogy ha egèszsèg van akkor nincs lehetetlen.

Ha egèszsèg nincs akkor viszont cseszheted.

júl. 30. 21:03
Tudom mindenkinek az életében volt már ilyen, amikor úgy érzed itt a vég, sok minden miatt, magán élet, anyagiak, állat elvesztése, családon belüli problémák... Volt olyan aki egy nagyon nehéz élet helyzetből is, valahogyan de kijott?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook