Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nagyon örülök, hogy lehűlt kicsit a levegő!!! fórum

Nagyon örülök, hogy lehűlt kicsit a levegő!!! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

19. LBO (válaszként erre: 1. - Boldogabban)
júl. 4. 07:13
Én is. Ősztől tavaszig van "énidőm". A nyarat nem szeretem. De nem csak az elmúlt években, gyerekként sem. A max. amit még elbírok viselni, az a 25 fok. Utána már csak szenvedek. Télen felőlem lehetne -15 fok is, az is jobb, mint a nyári 40 fok.
júl. 4. 05:05
Én is örülök.
júl. 3. 21:25

A hirtelen jött 20 fokos lehülés okozhat hideg érzést. Pedig most is volt 20-22 fok napközben.

Ez a napsütés már nem olyan, mint évtizedekkel ezelőtt. A növényeimet vagy takarom vagy hőgutát kapnak. Egyszerűen elszáradnak, pedig locsolom őket reggel, este.

Van persze a tavaszi napsütés, aminek örül a természet és az ember szíve, mert az életet hordozza.

Az a napsütés ami megbetegít már nem a barátunk.

16. Panna.33 (válaszként erre: 4. - Globus)
júl. 3. 20:58
Itt Pomázon akadt egy-kettő.
15. Sütikee (válaszként erre: 2. - Violet18)
júl. 3. 20:30
Nem vagy egyedül! Én sem örülök neki, inkább megsülök mint megfagyok. Itt olyan hideg van :(
14. globus (válaszként erre: 13. - Boldogabban)
júl. 3. 17:52
Alpok lábánál.
13. boldogabban (válaszként erre: 4. - Globus)
júl. 3. 17:40
Hol laksz...? Odaköltözök!:)
12. boldogabban (válaszként erre: 3. - ,zumba)
júl. 3. 17:39
Így van! Kell egy kis ilyen, egy kis olyan:)
11. boldogabban (válaszként erre: 2. - Violet18)
júl. 3. 17:38

Ezen annyira jót mosolyogtam. Nem bírom a meleget gyerek korom óta. Minden évnyitón évzárón elájultam a melegben. Akkor még nem úgy volt, mint most. Ennek örülök, hogy itt már nem a tűző napon állnak a gyerekek több órát.

Én is szeretném jól tűrni a meleget, de nem megy...

Szoktam mondani, hogy még a szemgolyóm is izzad:)

A "telet" imádom! Igyekszem mindig annak örülni, ami van, de sajnos rosszul vagyok a melegtől minden téren.

10. Épperrejártam (válaszként erre: 7. - Xochipilly)
júl. 3. 17:23
Dettó :)
9. globus (válaszként erre: 8. - ,zumba)
júl. 3. 16:32
Errefelé nem terem meg a dinnye. Nálunk paradicsom is később érik, sőt van, ami egyáltalán nem.
8. ,zumba (válaszként erre: 4. - Globus)
júl. 3. 14:42
Az ország nyugati része fázik, a délkeleti megsül. Nálunk is 32-35'C-ok röpködtek június második felétől. A 30'C feletti hőmérséklet pedig hőségnek minősül.
júl. 3. 13:59
Inkább ez mint a kánikula. Utálom ha éget a nap, 30 fok felett csak árnyékban tudok létezni. Szó szerint 1 percet nem bírok a tűző napon (nem is praktikus amikor technikailag skót is lehetnék, úgy nézek ki)
júl. 3. 13:14
Én is,nehezen viselem a kánikulát.
5. Myra
júl. 3. 11:52
Én is, de sajnos jövő héten már megint kánikula lesz.
4. globus (válaszként erre: 3. - ,zumba)
júl. 3. 11:19
Én nem vettem észre, hogy idén lett volna pokoli meleg nap... csodálkozva olvastam, hogy néhányan írtak itt strandról, amikor zoknit húztam este :DD
3. ,zumba (válaszként erre: 1. - Boldogabban)
júl. 3. 11:07
Én is. Volt már hőség az idén, lesz a jövő héten is. Így mindkét tábor örülhet.
júl. 3. 10:42
Itt nem lesz igazság, én pont h nem örülök neki, alig van pár hét meleg, jó idő egész évben, imádok olvadni a tűző napon. Páromnak lesz igaza, rossz helyre születtem 🤣🤣

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook