Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Már nem akarnak nyaralni jönni velem a lányaim, (15,17... fórum

Már nem akarnak nyaralni jönni velem a lányaim, (15,17... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

20. LBO (válaszként erre: 17. - Tumbo2)
júl. 7. 14:26
Ez így van. De nincs is ezzel baj.
19. Józsibirka (válaszként erre: 18. - Tumbo2)
júl. 7. 14:03
Persze, pont aszondom, én már 12-13 éves koromba elcsóreltam a kocsit, vagy a Motort aszt mentünk a Tiszára stb!
18. tumbo2 (válaszként erre: 11. - Józsibirka)
júl. 7. 13:59
te is voltál fiatal.gondolom,nem az anyukáddal szerettél nyaralni.
17. tumbo2 (válaszként erre: 15. - LBO)
júl. 7. 13:57
egy bizonyos kor után már nem akarnak.
16. LBO (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 7. 13:32

Jaj ne haragudj, azt hittem Csillagszem kérdezett.

Na szóval FI, az te vagy. FI = fórum indító.

És az "ő" is te vagy.

Csillagszemtől kérdeztem hogy szerinte te vagy az oka annak hogy nem mennek a gyerekek nyaralni veled?

15. LBO (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 7. 13:28

FI azt írja, attól tart, ő az oka annak, hogy a lányai nem akarnak vele nyaralni. Erre te ezt válaszoltad neki:

"Az lehet, mert a 22 eves lanyom es a baratja is jonnek velunk minden evben egyszer.🌞♥️"


Na és erre kérdeztem tőled, hogy ennek ő, azaz FI az oka? Majd leírtam hogy én sem mentem mindig nyaralni a szüleimmel, és nem ők voltak a hibásak, egyszerűen csak nem akartam menni.

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - 1c2bcbd92a)
júl. 7. 10:17
Mert nem vagyok eléggé életvidám, kiegyensúlyozott, rugalmas szülő. A nyaralások alatt persze igyekeztem mindig a legjobb formámat hozni és többnyire jól is teltek el. A nagyobbik lányom már régebben is említette, hogy uncsi velem, vigyünk valakit magunkkal. De nincs igazán valaki... :(
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - LBO)
júl. 7. 10:14

A kérdésed nem értem mire érted és az sem, hogy mi az, hogy FI-val. Ki az az ő?


Amit utána írtál viszont megnyugtató. Köszönöm

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - LBO)
júl. 7. 10:11

Mi mindig csak max 3 éjszakára mentünk.

Most 1 éjszakára se jönnek...

Kisebbik még csak csak

júl. 6. 14:58
"Há ezek a mai fiatalok...."
10. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 6. 14:56

Nem te vagy az oka,

kanokkal mennek már!

9. LBO (válaszként erre: 7. - Csillagszem38)
júl. 6. 14:53

Azért mert nem akarnak elmenni FI-val a gyerekei nyaralni, te úgy gondolod hogy ennek ő az oka?

16-18 évesen én sem akartam a szüleimmel nyaralni, és volt hogy nem is mentem. Pedig a világ legjobb szülei az enyémek! Ráadásul két öcsém van, legjobb testvérek vagyunk, mégis én a barátokat választottam. Soha nem hánytorgatták fel. Aztán eltelt pár év, és újra együtt nyaraltunk. ❤️ Sőt azóta minden nyáron együtt is nyaralunk pár napot.

júl. 6. 12:45

Lehet, hogy így van. De én is azt hiszem, életkori sajátosság. Ne aggódj, később újra szívesen csatlakoznak.


Sőt, talán most is mennek majd, ha érzik, hogy nem akarod kierőszakolni belőlük. Nálunk legalábbis így volt.

júl. 6. 09:17
Az lehet, mert a 22 eves lanyom es a baratja is jonnek velunk minden evben egyszer.🌞♥️
6. 1c2bcbd92a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 6. 09:17
Miből gondolod, hogy ennek te vagy az oka?
júl. 6. 08:38

Az én fiam is kb. ennyi idős volt, amikor utoljára nyaralt velünk. Már akkor is duzzogott, mert nincs itt senki (haverok, barátnő), a barátnőt vittük volna, de a szülei nem engedték.


Most 35 éves, és néhány éve ismét szívesen jön velünk;)

Persze, ilyenkor jön barátnő, barát is.


Tehát, nyugi! Ha valóban nem te adtál okot rá, akkor ez teljesen normális.

júl. 6. 07:46
Na aggódj, ez egy természetes, függetlenedési folyamat. Annyiból nehezebb egy kicsit a helyzeted, hogy a kisebbikre amúgy még tudnál hatni, de a nagyobbik valószínűleg "húzza" őt magával, viszont jobb esetben vigyáz is majd rá. 🙂
3. LBO (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 6. 07:34

Jaj dehogy a te hibád!!!

Nekem lassan 19 és egy 17 éves fiam van. Tavaly előtt a nagyobbik nem jött velünk, tavaly már a kisebbik sem. 🤦🏻‍♀️🙃🤣 Idén nyárra azt találtuk ki, hogy 2-3 napos utazásokra megyünk csak el. Oda szívesen jönnek. De az 5-6-7 nap nekik sok. Ennyit nem akartak távol lenni. Itthon buli, haverok, csajok várják őket.

De hogy őszinte legyek, nekem ennyi idős koromban annyi dolgom volt, az ilyen egy hetes nyaralásoktól engem is a frász kerülgetett. 🤣

Szóval ha nem akarnak menni, ne erőltesd.

Mindent jól csinálsz, ez a legfontosabb! 🥰

júl. 6. 07:25
Mi sem akartunk már menni ebben a korban. Életkori sajátosság. Kamaszok, lassan felnőttek. Nem a te hibád. Ezen mindenki keresztül megy. Meg van a maguk társasága és baráti köre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook