Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Laposföld, gyíkemberek, ufók igaz lehet?! fórum

Laposföld, gyíkemberek, ufók igaz lehet?! (beszélgetős fórum)


14. 80ASIQ
tegnap 23:48

[link]


Ezen helyen inkább azt bizonygatják, hogy a földi ember is meg tudja/tudta azt valósítani, amit földönkívülieknek tulajdonítanak. Mindenesetre, ha lehetne, szívesen visszamennék abba a korba, hogy saját szememmel lássak meg dolgokat.

13. 80ASIQ
tegnap 23:33

Laposföld: ez hülyeség, remélem, ebben maradhatunk.

UFO-k: Bizonyára másutt is van intelligens, fejlett civilizáció, az sem lehetetlen, hogy a Földre is eljutottak, sőt bele is avatkoztak az emberiség történelmébe. Örüljünk, hogy nem szigorúbbak, mert akkor, mint kártékony lényeket, meg is ritkítanának bennünket! (Mert mi is ritkítjuk egymást, de messze nem olyan hatékonyan...) Rejtély például a piramisok megépítése. Hogy ezek a lények hogyan néznek ki, nem tudom, akár gyíkfélék is lehetnek. Sőt másfélék is, erről Matek Kamil tudna mesélni. Persze az ő sztorijaival kapcsolatban már szkeptikus vagyok. Van honlapja, rá lehet keresni.


Off vagy sem, nem tudom, de az ősrobbanásban sem hiszek illetve az ún. térugrásban sem, az időutazásban sem. Illetve... Előrefelé talán, ha az ember hibernálja magát, de visszafelé... Ugyan már!


Felfoghatatlan számomra a világ keletkezése illetve hogyan lehetséges az, hogy ide milliárd fényévekre is ugyanazok az elemek, molekulák vannak (vajon tényleg?) mint a Földön. Az élet keletkezése, a biológia törvényei illetve Isten létezése. Ez utóbbi jóval könnyebben megmagyarázhatóvá tenné a dolgokat. Sokan vallásosak, sokan nem. Valamelyik tábor téved! De melyik?

12. LillaW
tegnap 22:09

Laposföld: Nem hiszek benne, gyíkemberek: nem hiszek benne .

Ufók: Gondolom van még élet más bolygókon is . Sőt én azt sem zárom ki,hogy az ember földönkívüli és emberszabàsú majom keverékeként alakult ki. Főleg ha igaz,hogy barlangrajzok ábràzilnak űrhajókat és idegen lényeket .

11. Ruslan (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 21:52

Ezt a három dolgot ne vegyük egy kalap alá. Ezek a leginkább népszerűsítettek. Amelyek ténylegesen igazak lehetnek, azokat nemigen híresztelik. A laposföld teljesen más tészta. Földönkívüliekre több észlelés, bizonyíték van a létezésükről. Az is igaz, hogy miután Rose Well kapcsán híressé vált a téma, felkapták és abban is őket látták, amiben nem kellett volna. De ha rábukkanunk csalásra, az nem azt jelenti, hogy az összes az. A mitológiában is előfordulnak földönkívüliek, gyíkemberek. A lapos föld is, ez igaz, de én ebben nem hiszek.

A gyíkemberek Icke miatt vált híressé. Nem olvastam a könyvét, így nem véleményezem. Inkább nem hiszek bennük. Annyit tudok ő is felhasználja a sumer mitológia elemeit. Eszerint a vízből keletkezett minden Tiamat és azt hiszem Enki által, akik kígyók voltak félig, vagyis hüllők. A dínókkal kihalása is egyelőre rejtély, mert egyértelmű bizonyítékot erre lehetetlen felmutatni. Azok is hüllők voltak, akár lehettek értelmesek is. Van erre kevés esély, de inkább maradjunk a realitásnál.


A lapos Földben én nem hiszek. Aki járt magas hegyeken, az láthatja is a görbületet, igaz enyhén.

tegnap 15:08
Hogyne! Elég sok pont itt tölti az idejét 🤣
tegnap 14:59

Azt ajänlom csütörtökre,

szavazzunk a sütötökre....

8. michelle.r (válaszként erre: 6. - Holurt Waxhton)
tegnap 14:58
Szomorú lenne, ha az univerzum legértelmesebb lénye az ember lenne. 😉
tegnap 14:58
Én azt nem értem, ez miért olyan "érzékeny téma", hogy erről is csak névtelen fórumot kell nyitni. Lassan pezsgőt kell nyitni, ha felbukkan egy névvel indított fórum.
tegnap 14:51
Én csak az UFO témához tudok hozzászólni. Ha feltételezzük, hogy a világegyetem végtelen, akkor 100% az esélye, hogy rajtunk kívül léteznék értelmes lények. Viszont. Annak a valószínűsége, hogy rendelkeznek az időutazás, vagy térbeli "ugrás" képességével, az borzasztó csekély. A világegyetem léptékével mérve mióta "lemászott" az ember a fáról roppant csekély idő telt el. A Föld kb. 5 milliárd éve "létezik", az újkor kb. 1000 éve, tehát ebben a 0,00002%-nyi idősávban kell, hogy ideérkezzenek ezek az "idegenek", hogy érzékelni tudjuk őket. Ráadásul a végtelen világegyetemben végtelen számú bolygó létezik, hogy megtalálják a földet, ennek is rendkívül csekély a valószínűsége. Amerikában egy Frank Drake nevű tudós a tejútrendszert lemodellezve kidolgozott egy egyenletet (Drake egyenlet), amivel kiszámolta, ha a tejútrendszerben lenne még rajtunk kívül másik életforma, a velük való találkozásunk esélye nulla. És ez csak a tejútrendszer, nem a világegyetem. Szóval a válasz az, hogy léteznek ufók, de nem ott és úgy, ahogy az "ember" kitalálta magának. Érdekes téma egyébként, mert egyes elméletek szerint nem mi vagyunk az első civilizáció a földön, ill. valahogy másképp kezdődött az élet ahogy tanították nekünk. Más elméletek szerint az idegen civilizáció sokkal régebben itt van a földön, és igazából mi vagyunk az idegenek.
5. Hansika (válaszként erre: 4. - Enissa)
tegnap 14:40
Nem olvastam, csak gondoltam....
4. Enissa (válaszként erre: 3. - Hansika)
tegnap 14:36
Ezt honnét olvastad, hogy tanult, és felnőtt?
tegnap 14:34
Edes jo istenem, ezeket felnött, tanult emberek kerdezik?
2. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 14:24
Istent kifelejtetted.
tegnap 14:16
Kinek mi a véleménye ezekkel kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook