Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kinek mi könnyítette meg az életét? fórum

Kinek mi könnyítette meg az életét? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
jan. 20. 10:15
szaritogep
92. csemár (válaszként erre: 85. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 06:48
:-)
jan. 19. 01:25
elektromos citrus facsaro
jan. 18. 06:14
hosszu nyelu porszivo/nem tudom ti ezt otthon hogy hivjatok/
jan. 17. 11:58
A már felsoroltakon kívül az e-book. Valamint a rollerem.
jan. 17. 11:29
A vibrátorom. Meg a napi rutin. :)
87. hajnallányka (válaszként erre: 49. - Epresturmix)
jan. 17. 11:24

Nem tudom honnan veszed.Ennyi erővel minden az a mikró az olajsütő stb..

Nekem bevàlt, csirkemell,fasirt,ràntotthús is jó benne sütve.

86. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 77. - Dominós)
jan. 17. 10:41

Okos. Nálam is ugyanez.💪💪💪💪


De azért érdekel hogy pl okosóra vagy okosporszívó stb.

85. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 81. - Csemár)
jan. 17. 10:40
Szuper. Köszi.na konkrét tippek kellenek 🙏🙂
84. semleges (válaszként erre: 58. - L.luiselotte)
jan. 17. 10:18
A férjek sem egyformák. Van ilyen is, olyan is.
jan. 17. 10:17
Autóban kihangosító, tolató radar, viber, mosógép, internet. És még van sok minden más.
82. tumbo2 (válaszként erre: 81. - Csemár)
jan. 17. 09:29
az nekem is.addig rendesen tudtam mosni a hátam,de mióta az egyik vállam megroppant,nehezen megy.
jan. 17. 09:03
A hátmosó kefe.
80. tumbo2 (válaszként erre: 77. - Dominós)
jan. 17. 09:02
marékkal?
79. tumbo2 (válaszként erre: 67. - Timycat)
jan. 17. 09:01
én ugyan másféle szappant használok,jól meg megdörgölöm szivaccsal,aztán a mosógép,
jan. 17. 08:12
A felmosás nálunk nem mumus. 10 perc alatt megvan.
jan. 17. 08:10

Bevettem egy marék leszarom tablettát, elkezdtem sportolni, éltem a hobbimnak is.

Nem kell mindennek mindig csillogni, ragyogni. Az érdekli legkevésbé a család többi tagját. Étel legyen, az fontos, azán egymásra figyelés, jókedv, a többi nem lényeges.

76. timycat (válaszként erre: 75. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 17. 07:32
Hidd el nem mos fel, csak egy nedves 2 tenyérnyi ronggyal feltöröl, ami annyi mintha kb felnyalnád a követ. Az enyém is "felmosós", nem tudom hogy mindnek ilyen-e a kialakítása (kifogy a víz menet közben, de nem áll le, ha marad a tartályban mire végez a töltőn maga alá pisil), de én azt a funkciót nem használom.
75. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 67. - Timycat)
jan. 17. 07:29

Én is imádom a marhaepe szappant.


Én most a okos porszívón agyalok ami fel is tud mosni.


Van egy ezer éves nekünk ami ugyan robot de nem okos....a koszfogo szőnyegem szélét is ledarálta és a toenacipombol egy darabot. Irtó hangos

De még így is hogy alig szív és elröpíti maga elől a koszt, tehát tényleg full gagyi meglepően sok port szed össze.


Jó lenne nekem ami fel is mos.

jan. 17. 01:54
mosogatogep
73. gyöngy:) (válaszként erre: 67. - Timycat)
jan. 16. 23:01
Az nekem is van mindig itthon. Száradt vérfoltokat is könnyen kihozza.
72. michelle.r (válaszként erre: 62. - Andi6020)
jan. 16. 22:49

Azt még nem próbáltam. Csirkét, csirkeszárnyat, bőrös malacot, tarját, csomó mindent, de grillcsirkét még nem. Majd kérek tőled tanácsot.


A rántott hús viszont nagyon nem ízlik benne.

71. michelle.r (válaszként erre: 66. - Timycat)
jan. 16. 22:47
Elhiszem. Nekem csak a Cosoriról vannak tapasztalataim. Íze is van, az állaga is jó. Azóta eszem sült csirkét, amióta van, valahogy nem csoffad össze, mint a sütőben. A környezetemben ketten vettek, amióta nálunk "megvizsgálták", ők is szeretik.
70. globus (válaszként erre: 57. - Epresturmix)
jan. 16. 21:02
Gyerek akart venni tavalyelőtt karácsonyra, de lebeszéltem róla. Egyrészt tényleg nincs hová tenni, szobában tartani mégse akarnám (elég, ha ott a kenyérsütő), másrészt jó a tepsi, gáz ingyen van. Vagyis nincs mérőóra, korlátlanul süthetek. Mondjuk enni nem lehet korlátlanul, sajnos :/
69. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Birebora)
jan. 16. 20:56
Jó ilyet olvasni. Nagyon szerencsések vagytok, bár kétségtelen hogy ezért meg kell dolgozni
68. 996b40d6f5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 16. 20:44
Egyedüllét, könyvek, Youtube, lomtalanítás. Volt, hogy nagyon szarul álltam anyagilag... de megtanultam varázsolni. 😄 Hirtelen ennyi jutott eszembe.
67. timycat (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 16. 20:44
Marhaepe a legjobb cucc. Pont tegnap mérgelődtem a tisztítón, nem vették ki a kabátokból a foltot, ami az ujjaknál, nyaknál szokott lenni, arckrémes, kézkrémes, zsíros bőrtől. Lekentem a foltokat marhaepe szappannal 30 fokos mosásra be a gépbe és láss csodát minden kijött. A poliészteres kabátokat tuti nem viszem többet tisztítóba.
66. timycat (válaszként erre: 56. - Michelle.r)
jan. 16. 20:39

Rühellem az airfryert. Tudom furák vagyunk, de nekünk nem bejövős, kiheréli az ételt, se szaga, se íze. Elvileg mini légkeveréses sütő, de valahogy mégsem. Középcar dupla kosaras Tefalunk van, nem jött be, de ismerőséknek a Cosori se jött be, bolti krumplit sütnek csak benne.


Megúszós, gyors oké, de nem jó benne az étel. Mivel időnk, kedvünk van sütni-főzni nálunk csak a helyet foglalja.

65. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Timycat)
jan. 16. 20:37

Köszi

Ilyesmi választ vártam 🙂😘

64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - Bichi)
jan. 16. 20:36

Köszönöm a jó tanácsot 🙂Most elég mélyen vagyok ezért érdekel hogy pl kinek mi segített. 🙂


Marhaepe szappan a foltokra 🙂

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook