Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyerek, vagy kutya? fórum

Gyerek, vagy kutya? (beszélgetős fórum)


1 2
36. globus
ma 09:09
Ilyen jól sikerült gyerekből még egy kellett volna.
ma 08:44
mindkettot
szept. 3. 09:40
Gyerek.
szept. 3. 09:40
Mindkettő
szept. 3. 09:17
Ezt a kérdést azért nem lehet értelmezni, mert túl általános. Valamint kirekesztő. Kinek a kutyáját? Kinek a gyerekét? Miért zárja ki egyik a másikat?Van olyan gyerek, aki helyett ezerszer inkább egy kutya. Viszont, bár szeretem a kutyákat, elég sok fajta van, aminek inkább a közelébe sem megyek. "A gyerekeket" is szeretem. De azért az enyémen kívül egyik másik sem kellene otthonra. Lehet, hogy a kérdés egyszerű volt, de az élet sosem ilyen egyszerű.
31. barai
szept. 3. 07:47
Mindkettő.
30. srcrss
szept. 2. 19:19
Macska. :D Szerintem logikus, hogy akinek nincs gyereke, az állatot szereti jobban, mert nem tudja, hogy milyen egy gyereket szeretni. Nekem sincs gyerekem (még).
szept. 2. 18:16
Egy gyerek, egy macska
szept. 2. 17:14

Nincs a kérdésben semmi provokatív, össze se akarok ugrasztani senkit.

Azért tettem fel mert már 2 ismerősöm is annyira bele van őrülve a kutyákba, hogy velük alszik a kutya az ágyban. Csak arra voltam kíváncsi mennyire terjed vajon ez az őrület. A kutyát én is szeretem, de én a helyén kezelem, kutyaként tartottam mikor volt. Gyerekem is van, nagyon szeretem őt. Ha most kellene választanom gyereket már nem akarnék, kicsit az időből is kifutottam ahhoz, de kutyát azt szívesen vállalnék még.

Csak kíváncsiság volt részemről hogy a fórum köreiben ki szereti inkább a kutyát, és ki inkább a gyereket. Mert ezek az ismerőseim inkább a kutyát. Nincs gyerekük, nem is szeretnének. Szerintük túl macerás, problémás, egyedül se lehet hagyni, a kutyájukat viszont igen, szóval nem vitázni kell, azt én se szeretem. nagyon egyszerű volt a kérdés, elég ugyanilyen egyszerűen válaszolni is. Akit irritál a kérdés az lépjen túl szó nélkül.

27. unom (válaszként erre: 13. - Lila Őszirózsa)
szept. 2. 16:53
Köszönet az evolúció nevében.
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Cukormókus*)
szept. 2. 16:29
Na végre valaki érti mi a kérdés.
25. Cukormókus* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 2. 16:21
A kutyákat szeretem, a gyerekeket nem.
24. zolo
szept. 2. 15:32
Egyek sem zárja ki a másikat. Gyerek mellett is lehet kutya. Én is 8gy nőttem fel. Nagyon szerettem, pedig egy nagyon mérges kutya volt. Azt csináltam vele amit akartam. Egyszer sem morgott rám. Kutya mellett jó felnőtt. Meg gondoskodhat is róla később. Ez felel9segre nevel egy gyereket.
aug. 28. 09:32

Attól függ, hogy sütve vagy rántva.

Amúgy meg micsoda kérdés ez? Természetesen csakis az unikornis!

aug. 26. 18:09
Cica.
21. birebora (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 26. 17:52
Szerintem is gáz ez a kérdés.
20. timycat (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 26. 17:49

Mindkettőt szeretnék, de racionális okból kutyánk nincs, majd lehet hogy egyszer lesz, megint. Gyerek van, de utólag bánom, hogy nem lett több.


Különbségtétel, ha pl életmentés és csak az egyiket lehet, bármilyen liebling, cukimuki kutyát beáldoznék egy bármennyire sem szimpatikus gyerek miatt.

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Amaunet)
aug. 26. 17:41
Hogy ne tudnék különbséget tenni! Aki nem tud különbséget tenni, az meg se tudja mondani melyiket szereti jobban, vagy mit szeretne inkább. Kutyát, vagy gyereket.
aug. 26. 17:04
Egyik se.
aug. 26. 13:09
Gyerekem van, kutyám nincs és ez így jó. De másnak meg másképp jó.
aug. 26. 11:36

Ez egy provokáló kérdés! Össze se hasonlítható.

Vannak gyerekeim és kutyám is.

15. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 26. 11:17
Te különbséget tudsz tenni ember és állat közt? Mert ha igen, akkor nem teszel fel ilyen hülye kérdést.
aug. 26. 06:54
Mindkettő van
aug. 26. 05:58

Az állatokat.

Nincs gyerekem, és már nem is lesz,hála az égnek!

aug. 25. 22:02
Gyerek, mindenképpen. Ezért is szültem inkább anno....
11. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 25. 22:00

Melyiket jobban??? De elcseszett vagy…

Ezt nem lehet összemérni!

aug. 25. 21:50

Is is!

Kutya még könnyedén lehet/ne/

aug. 25. 21:31

Ilyet is csak olyan tud kérdezni, akinek nincs gyereke 😅


Nekem gyerekeim és kutyám is van, és mindegyiket szeretem 😇

aug. 25. 21:14
Nekem kutya, mert gyerek nincs. Nem is lesz.
aug. 25. 21:05
A gyerekeket a kutyfáját nekije. Khhhhhmmm........
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook