Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Alacsony kalóriás kaják fórum

Alacsony kalóriás kaják (beszélgetős fórum)


ma 21:10
Főként húst eszem, köretként zöldséget, fogalmam sincs mennyi kalória van benne, a szénhidrátot igyekszem napi 40 alatt tartani.
8. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Kentaurcica)
ma 20:14

Rakott kel, szerintem soha nem fogom megunni. Heti egyszer biztos azt eszem, néha 2x is. Kelkáposztafőzelék pörkölttel, székelykáposzta csirkemellből. Szeretem a káposztát 😂 (Mondjuk én nem szeretek ezekhez kenyeret enni, max. egy kis tejföl a tetejére, kenyérrel máris nem olyan kevés kalória lenne.)


Csirkemell különféle fűszerekkel, pl. szójaszószba pácolva, vagy olaszosan paradicsommal-fetasajttal.


Lazac, garnéla, jó fokhagymásan-kicsi vajon megsütve, salátával, vagy rizzsel és zöldségekkel, de még egy 70g tésztával se annyira gáz.


Imádom a rizst, puffasztott rizst... Reggelire zabkása, tápiókapuding light kókusztejjel.


De sajnos tényleg az az igazság, hogy mértékkel kell enni, én imádok enni szóval átérzem a problémát, de tényleg az a célravezető hogy kb. mindent, csak kisebb adagokban. + mozgás, úgy milliószor könnyebb a kalóriakeretben maradni.

ma 19:57
brassói kevés hagymával csirkemellből szalonna nélkül
6. srcrss (válaszként erre: 1. - Kentaurcica)
ma 19:47
Nekem kell a kalória, de a zöldséges ételek fogyasztanak, úgy tűnik. Fél évig nem ettem húst, és fogytam, pedig nem akartam.
5. Görögtánc (válaszként erre: 1. - Kentaurcica)
ma 19:26

Töltött cukkini😋

Én zöldséges ragut készítek, azt töltöm bele, aztán megsütöm. Ha eszel húst csinálhatod húsosan is.

ma 19:20
Én tönb mindrnt kipróbáltam. Rzz is. Fogytam is. Nem kell teljes jólakásig enni.
3. libikóka (válaszként erre: 2. - Icuska538)
ma 18:57

Van akinek ez célravezető lesz.

Másnak nem,,fogyni sem fog,plusz éhes marad.

Mindig,,,,így az elhatározás hamar bukik.

ma 18:52
Edd a felét!Mármint a rendes adagnak!
ma 18:47

Sziasztok!

Ti mit esztek, amiben nincs sok kalória, de finom és ha lehetséges, nem könnyű megunni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook