Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rectovaginális sipoly újra? fórum

Rectovaginális sipoly újra? (beszélgetős fórum)


aug. 27. 12:42
Kedves F.I. mi újság veled? Jobban lettél már? Voltál kontroll vizsgálaton?
17. Lady Lavender (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 21. 19:40
Én nem fekszem kés alà. Minden mutet egy vágás.
aug. 21. 15:46
Szerintem is azzal az orvossal beszélj aki műtött. Nem is sok idő telt mèg el. De amúgy sebészeten sem kell beutaló és ott meg tudjàk nézni. Háziorvos nem hiszem hogy megnézné….
15. pencil
aug. 21. 15:33
Eddig nem tűnt fel, hogy ilyen undok tagok is vannak itt. Elképedtem most.
aug. 21. 14:41

Lehet, hogy sokaknak értelmetlen a kérdés de egy nem régen operált embernek a félelmeit nem szabadna félvállról venni. Kívánom, hogy ne kerüljetek hasonló helyzetbe. Örülnék ha kicsit nagyobb empátiával írna , aki veszi a fáradtságot és válaszol.

Mi valóban nem tudunk a kérdésre érdemben válaszolni egyébként. Ezt csak az operáló orvos tudja megmondani, akinek tőlünk sokkal nagyobb ismeretei vannak ez irányban és az esetleges szövődményt is csak ő képes megoldani.

Valamint azt is, hogy ha netán mégis kiújulna mi a további teendő és mikor. Mi legfeljebb az együttérzésünket tudjuk kifejezni. Mihamarabbi gyógyulást kívánok!

13. andi6020 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 21. 14:39
Én oda mennék vissza, nem a haziorvoshoz.
12. Bichi (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 21. 13:44

Ez igaz, de feltenni sem :DDDDDDDD

Ha megkérdezlek, hogy szerinted azért fáj-e a derekam most jobban, mert a gerincsérvem kiújult, akkor tudod a választ? Na ugye....

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Bichi)
aug. 21. 13:30
nem muszáj elolvasni az értelmetlen kérdéseket
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Globus)
aug. 21. 13:29
nem kell,csak ha probléma van. már volt a varratszedés és a kontroll. akkor még rendbe volt minden...
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Papája)
aug. 21. 13:28
Nem "csak" én találom ki. hát hallom meg érzem talán hogy a rossz helyről jön a hang. Igen,oda akarok menni de először a háziorvos ír beutalót. és nem kell szakember.Köszönöm!
8. Bichi (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 21. 10:54

Miért? Szerinted valaki képes rá, hogy megmondja, hogy kiújult-e, vagy de pláne újra kell-e műteni?

Mintha itt egy csomó "szakértő" látó lenne...

Mondjuk igazad van, pont elfér a többi értelmetlen kérdés között...

7. globus (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 21. 10:40
Háziorvos ezzel kapcsolatban nem sokat tud tenni. Kontrollra mikor kell menned?
6. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 21. 09:56

"úgy néz ki"

Remélem, ezt csak Te érzed, mert már a félelem benned él. Azért az nem jellemző, hogy a garanciális javítást is elrontják.

Oda és ahhoz menj, aki műtött. Ő megvizsgál és reméljük nem talál semmit, ezért megnyugtat. Gondolom kontroll vizsgálatra úgy is vissza kell menni hozzá.


Ez intézd mielőbb. Ha műtétileg rendben vagy, akkor keress egy pszichológust, hogy tegye rendbe a gondolataidat. Sok idő elhinni, hogy ez a műtét már sikerült, de hidd el nem lehetetlen.


Kitartást és jobbulást kívánok !

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Bichi)
aug. 21. 09:47
Le ne harapd már a fejem. Bocs hogy mertem kérdezni...
4. Bichi (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 21. 08:50
Honnan tudná ezt bárki megtippelni???
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Ágio8405)
aug. 21. 08:34
:( Nem,délután tudok beszélni a házidokival. szerinted újra kell műteni?
aug. 21. 08:23
😟 sajnálom. Orvosnál voltál már?
aug. 21. 08:18
Sziasztok! Lehewt,többeteknek ismerős leszek és talán untok is már de ki kell írnom magamból a bajomat. " éve kivették a méhemet és sajnos "szövődményként" (orvosi hiba) rectovaginális sipoly alakult ki. Egy hónapja megműtöttek megint,most hosszába vágtak fel. Úgy néz ki,kiújult. Nagyon félek,mi lesz most? Valakinek esetleg van tapasztalata? Köszönöm :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook