Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ti mit tanácsoltok? fórum

Ti mit tanácsoltok? (beszélgetős fórum)


16. Amaunet (válaszként erre: 15. - Channa*)
aug. 18. 20:56

Szerintem akinek nem fedett teraszon van mind beviszik, ha számítanak éjszaka esőre vagy nem szeretnék a reggeli harmatnak kitenni.

Egy ülőgarnitúráról hordozom be a pecuba. (pecu az egy szerszámos tároló)


Majd később szeretnék egy ággyá nyitható hintaágyat, ahol a csillagok alatt aludhatok majd.✨🌃 Az ágy mellett pedig egy kuvasz és egy német juhász vigyáz rám.🐶🐕

15. Channa* (válaszként erre: 14. - Krisztikrisz)
aug. 18. 10:46

És a párnával mit csináltok?

Én minden este beviszem a garázsba, hogy ne ázzon meg.

Nem a teraszon van, van teteje, de attól a párna még meg tud ázni...

14. krisztikrisz (válaszként erre: 13. - Krisztikrisz)
aug. 17. 22:48

Legalább 30 éves a miénk, szóval nem újdonság!

Meg is halnék ha nem lenne, annyira szeretem!

Éjszakánként kiülök a "hűvösbe", nézem a csillagokat, csend honol.

A szúnyogok még néhol aktívak, de az olajos vizes vödör (fekete színű mert arra mennek) be van készítve magas, védett helyre mert abba belefulladnak.

13. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 17. 22:38

Ha kertes ház akkor állíts fel egy hintaágyat a kertben KÖTELEZŐEN!!!


[link]

[link]

[link]


Lehetőleg tetős legyen, vízlepergetős, vihar idején.


Nekünk még békebeli retrós vas hintaágyunk van, úgy lett összehegesztve tetővel, mindennel!


Életünk legjobb választása volt, kiülni bármikor, késő ősszel is, bár télen leszoktuk akasztani mert ezt lehet!

12. globus (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 17. 22:28
Akkor inkább mozognod kellene. Erre nincs gyógyszer sem, kardiológus szerint dinamikus tréning. Hadd dobogjon a szív!
11. tien (válaszként erre: 9. - Bichi)
aug. 17. 21:00
Én is.
10. tien
aug. 17. 20:59

Én örülnék a 31 foknak.

Jellemzően 38-40 körül van nálunk hetek óta.

9. Bichi (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 17. 20:18
Hát én például hülyét kapnék, ha a teraszon kellene ülnöm 5 órát...
8. Amaunet (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 17. 17:54
De 5 órán át ülni és nézni ki a fejedből? Az alacsony vérnyomás nem azt jelenti, hogy egy gondolatod sincs csak mint egy növény ülsz.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Amaunet)
aug. 17. 17:34
Az 5 óra ülés miért kérdéses, ha tétlenül ül az ember a melegben? Alacsony vérnyomásos vagyok.
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 17. 17:07

Az, hogy mennyire megterhelő számodra csak te döntheted el, mert ahány ember, annyiféleképpen viselik el a hőséget.

30 fok még elviselhető sokak számára. 5 órát ülni tétlenül az már kérdéses.:)

5. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 17. 16:17

Én is jobban szeretek a kertben lenni. Ezért napjában többször teszek egy kört a kertben, ami adódik megcsipkedem, most éppen a fügét. Gyönyörködök a csodaszép sütőtökökben, kicsit járkálok, aztán bejövök és végzem amit kell.


Attól függ hogy viseled a kinti hőséget, milyen állapotban vagy. Én 70 évesen egész jó állapotban, de kétlem hogy órákat tudnék kint ücsörögni. Mondjuk nem vagyunk egyformák, nekem a mostani állapotomban lételemem a mozgás. Most is alig várom hogy este 8 legyen, hogy mehessek gyalogolni. Ez az esti sportom.

4. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 17. 16:07

Korodtól is függ, nem mindegy 15 éves, vagy 95 éves vagy.

Az sem mindegy ,egészségesen ülsz 5 órát, vagy egy szívműtét után.

aug. 17. 15:14
Hát nálunk a lakásban van ennyi :D Nem hiszem, hogy megterhelő, kemény fizikai munka esetén lehet, de hogy ülsz attól egy egészséges szervezetnek semmi baja nem lesz... Mondjuk ha unatkotol, lehet az a probléma, hogy csak ülsz... Esetleg néha foglald el magad valamivel?
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 17. 15:12

Menj ki, ülj ott 5 órán keresztül, aztán döntsd el, mi a jobb.


Amúgy egy egészséges szervezetnek nem megterhelő, sokmillió ember éli nyáron is az életét a szabadban. Munkával.

aug. 17. 15:03

Ha már több hónapja otthon vagyok és már nagyon unom magam bent a házban, de a teraszon 31 fok van, akkor mit csináljak? Jobban szeretek a kertben lenni.

Szerintetek jó napi 5 órát kint ülni a 30 fokban az árnyékos teraszon? Vagy megterhelő a szervezetnek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook