Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szoktam az Élet 250 kiló felett című műsort nézni, mert nem... fórum

Szoktam az Élet 250 kiló felett című műsort nézni, mert nem... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

júl. 10. 17:46
Van egy olasz sorozat is az Obezitológiai klinikán történt esetek, de Hókuszpók jobb.:)
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Globus)
júl. 1. 18:56
Ahogy Hókuszpók mondja, ez egy életig tartó folyamat. A gyomorgyűrű után sem adhatja fel a diétát. A bőrműtéteket még megcsinálják, a többi rá van bízva. De láttam múltkor egy olyan részt, akinél kiszakadt a gyomorgyűrű, és Nowzaradan csinálta újra, már hegesedés is volt.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Globus)
júl. 1. 18:53
Amik most mennek, azok új részek.
14. globus (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 1. 18:37

Egy olyanra emlékszem, aki végül elutasította a műtétet. Róla sincs további infó.

Ez kár, mert igazából akkor lenne tanulság.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Globus)
júl. 1. 18:32
Én nem tudok folytatásról. A mostani szériában volt két "csőd", mármint, hogy nem sikerült nekik, két nőnek. Voltak testvérpárok is.
12. globus
jún. 29. 13:48
Néha én is nézem. De olyan kíváncsi vagyok, miután átestek a gyomorszűkítő műtéten Hókuszpók által, később mi lett velük? Van ennek a műsornak folytatása?
11. zolo
jún. 25. 16:05
A lényeg annyi kalóriát vigyél be amire szükséged van. Az időpont is lényeges. Sokan nem reggeliztem és este mindent befalnak. Ez egyenlő a elhizas és még sok betegséggel. Az sem lényeges ha nem sportol valaki. Viszont figyeljen arra mennyit és mikor eszik. Az sem mindegy, hogyan. Lehetőleg normálisan rágja meg. Sajnos sok embernek már a fogaival is gond van.
10. Epresturmix (válaszként erre: 5. - Fincsi5)
jún. 22. 14:34
Nem arrafelé tartok! Ezért mozgok!
9. fincsi5 (válaszként erre: 7. - Michelle.r)
jún. 22. 13:18

Az én b.nőm nem is szült. Két csípőprotézis, és megelégszik azzal, hogy "járkál otthon, nyitott ablaknál".


Ő is simán indulhatott volna, olyan darázsderék, nagy mellek, gyönyörű arc.. nem akartam elhinni, mikor találkoztunk.

azóta még jobban tartok a mérlegtől. :))

8. xochipilly (válaszként erre: 6. - Globus)
jún. 22. 10:41
Pont ma reggel láttam egy kimutatást, hogy az elhízás a munkaképtelenség esélyét 100%-kal, a cukorbetegségét 133%-kal emeli. A rák esélyét "csak" 36%-kal de gyakorlatilag minden betegségre hajlamosabb az aki el van hízva.
7. michelle.r (válaszként erre: 5. - Fincsi5)
jún. 22. 10:09

Fogalmam sincs, hogy néznék ki, ha nem mennék el edzeni, amikor nincs kedvem. Ha mindent és olyan mennyiségben ennék, ahogy szeretnék. Hálás vagyok azért, hogy alapvetően hízásra hajlamos vagyok, mert nagyon meggondolom, mit rakok a testembe.


Akiről írsz, az unokanővérem is lehetne, simán szépségkirálynő lehetett volna. Szült két gyereket, meghízott, ott elengedte a gyeplőt. Most közel e hetvenhez menni, levegőt venni alig tud. De még mindig zabál. Amikor jön hozzánk, dupla adagot főzök, mert mi összesen eszünk kb. annyit, mint őt. Ami azért is csoda, mert a gyógyszerei kitesznek kb. egy adag ételt. 😳


Egy másik unokanővéremnek az anyukája volt ilyen. Én nem mondom, hogy minden eset ilyen, de ennél a kettőnél a betegség nem ok, hanem következmény volt.

6. globus (válaszként erre: 2. - Fincsi5)
jún. 22. 08:13
Kinézet még csak esztétikai dolog, hanem a vele járó betegségek.
5. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Epresturmix)
jún. 22. 07:53

Remélem, nem arrafelé tartasz!


Van egy gimis barátnőm, iskola legszebb, legcsinosabb lánya volt, most 90-100 körül van. Még boltba is csak kocsival mennek, nem tudom mire vár, hogy jutott eddig.:((

jún. 22. 07:16
Én azért küzdök, hogy ne jussak arra a sorsra, hogy tűzoltók vigyenek le a másodikról a boltba! 😤
3. Csillagszem38 (válaszként erre: 2. - Fincsi5)
jún. 22. 07:07
:(
jún. 21. 19:20
Én is, amíg bírom gyomorral. Eddig el sem hittem, hogy olyanok mennek is az utcán, de a héten láttam egy kb. 150 kilós fiatal lányt a villamoson, szinte megrázó volt.:((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook