Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerető lettem, tudtom nélkül fórum

Szerető lettem, tudtom nélkül (beszélgetős fórum)


29. 10324202f3 (válaszként erre: 22. - Anyagi)
jún. 27. 11:30

"Amúgy minden ártatlan lelkű feleségnek üzenem, hogy nemigen van olyan közöttük akit még nem csaltak meg!"


Ez ékes példája annak, hogy ki mint él, úgy ítél.

jún. 27. 11:29

Szemét alak az ilyen.

Egy ilyen helyzetben el kell mondanod a feleségnek. Nem 7 hónapos terhesen kell meghallgatnia ezt, hanem miután megszületett a gyerek.


Nem a bosszú miatt. Hanem a női szolidaritás miatt.

27. Oliva2023 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 23. 23:03
Mi újság? Hogy döntöttél?
26. Oliva2023 (válaszként erre: 23. - Fortissimafingus)
jún. 23. 23:00
Nekem is volt olyan ismerősöm, aki összejött egy dokival. Jöttek, mentek, találkoztak a doki lakásán is, bement hozzá az éjszakai ügyeletbe is, kb. 6 hónap után derült ki, hogy a pasinak van felesége és két gyereke. A lakás bérelt volt. Direkt erre a célra. És az osztályon mindenki látta, hogy bejár hozzá az ismerősöm, biztos nem az első trófea volt, megszokták. De volt olyan barátnőm, akiben egy évig nem merült fel semmi, a pasi azt mondta, hogy sokat utazik, azért találkoznak ritkábban, mindig volt valami sztori, hogy miért nem tudta visszahívni ( általában kitalált betegség, akut események) volt egy bérelt lakása, volt egy második telefonja, amit a barátnőmmel használt, stb. A barátnőm meg éjjel-nappal dolgozott, amúgy sem ért volna rá gyakran randizni.
25. fortissimafingus (válaszként erre: 22. - Anyagi)
jún. 23. 14:38
Ja, és aki a terhes feleségét csalja, mert neki "igényei vannak", azt szívlapáttal ütném.
24. fortissimafingus (válaszként erre: 22. - Anyagi)
jún. 23. 14:37

"Amúgy minden ártatlan lelkű feleségnek üzenem, hogy nemigen van olyan közöttük akit még nem csaltak meg!"

Mondjuk, nem mindegy, hogy egy-egy hirtelen felindulásból elkövetett félrekufircról van szó, vagy arról, hogy hónapokig, gyakran évekig veszi hülyére mindkét (vagy akárhány :P) nőt.

23. fortissimafingus (válaszként erre: 20. - Michelle.r)
jún. 23. 14:35

"7 hónapig nem tűnt fel, hogy senkinek nem mutatja be?"

Hát igen, ez elég fura. De volt egy ápolónő ismerősöm, aki összejött az egyik orvossal, akkiről akkor derült ki, hogy nős, amikor a felesége abban a kórházban szülte meg a valahányadik gyereküket. Ez úgy működhetett, hogy a többiek falaztak a félrelépőnek.

22. Anyagi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 22. 17:30

"Borítsak mindent?"

Ez mit jelent a Te elképzelésed szerint?


Amúgy minden ártatlan lelkű feleségnek üzenem, hogy nemigen van olyan közöttük akit még nem csaltak meg!

A hited megtartásának lényege, hogy ne tudd meg!

És akkor a házasság remekül működhet!

21. Sirga (válaszként erre: 9. - Boldogzokni)
jún. 22. 14:58
Pont ugyanígy gondolom ...
20. michelle.r (válaszként erre: 17. - Fortissimafingus)
jún. 22. 14:29

Addig egészen biztosan, amíg a gyerek meg nem születik.

De szerintem utána is. Nem az ő dolga, semmi joga beleszólni a nő és a gyereke életébe.

Egyébként is teljesen hihetetlen, hogy nem tudott róla. 7 hónapig nem tűnt fel, hogy senkinek nem mutatja be? Nem volt hogy a pasi nem vett fel egy hívást?


Magának is jobbat tesz, ha levonja a konzekvenciát, és csendben odébb áll. A jövőben pedig figyelmesebb lesz.

19. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 22. 14:02
Ne, csak lépj le csendben!
18. fortissimafingus (válaszként erre: 13. - Michelle.r)
jún. 22. 14:02

"Az pedig hogy te e feleség helyében mit szeretnél, nem garancia arra, hogy az érintett is ezt szeretné."

Ez igaz. De ha FI nem borítja a bilit, akkor is helyette dönt.

17. fortissimafingus (válaszként erre: 13. - Michelle.r)
jún. 22. 14:01

"Olvass utána, hogy a gyerekre milyen hatással van egy ilyen balhé, az hogy az anyja hogy érzi magát."

És meddig kellene titkolózni emiatt?

16. Oliva2023 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 22. 14:00

Több szempontot át kell gondolnod.

1. Ha nyíltan bosszút állsz, lehet, hogy ő is bosszút áll rajtad. Vajon tud neked ártani?

2. A női szolidaritás szerintem azt kívánná, hogy mondd el a feleségének, de mivel terhes, úgysem nagyon tud ugrálni, gondolom. Legalábbis egyelőre.

3.Viszont szolidaritás ide vagy oda, ismerve a társadalom hozzáállását a nőkhöz, az is lehet, hogy kizárólag te leszel a hibás, a gaz csábító, a pasi meg ártatlan bárányka.

4. A pasi sunyi módon bánt veled, hónapokig hazudott. Az ilyen emberek a jövőben is úgy hazudnak, mint a vízfolyás. Simán meggyőzi a feleségét, hogy te akaszkodtál rá, ő próbált lerázni.


Szerintem várd meg, míg elmúlik a dühöd és utána dönts, hogy mit lépsz. A helyzet egyértelmű. A pasi sunyi, átvert, hónapokon át hazudott neked. Remélem, már szakítottál.

jún. 22. 13:51
Szegény nő és persze szegény te. Nehéz dolog ez. Nagy eséllyel ki fog derülni idővel. Tudok ilyet. Szegénynek szörnyű időszak volt amikor kiderült, pár hónappal szülés után. El is váltak. De azóta már boldog. Vidéken laktak a pasinak munka miatt volt Pesten is lakása, heti pár napot fent aludt munka miatt. Így nem nehéz álcázni a dolgot az új csaj előtt….
14. boldogzokni (válaszként erre: 13. - Michelle.r)
jún. 22. 13:39
Jaja, nagyon érdekes, mert ennyi idő alatt már gyanúsnak kellene lennie egy-két dolognak, a FI is elég naiv vagy direkt áltatta magát...
13. michelle.r (válaszként erre: 11. - Fortissimafingus)
jún. 22. 13:36

Olvass utána, hogy a gyerekre milyen hatással van egy ilyen balhé, az hogy az anyja hogy érzi magát. Aztán térjünk vissza a kérdésre.


Az pedig hogy te e feleség helyében mit szeretnél, nem garancia arra, hogy az érintett is ezt szeretné.


A fórumindtó - hogy a te szavaiddal éljek - most készül az asztalra szarni.


Én nem hiszem el, hogy 7 hónapig nem tudta, hogy a pasi nem független. Hogy nincsenek együtt töltött hétvégék, együtt alvások, meghívás, bemutatás a baráti körnek, stb.

12. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 22. 13:19
Borul az magától is idővel,,,de most ne generálj balhét.
11. fortissimafingus (válaszként erre: 2. - Michelle.r)
jún. 22. 13:13

Én a feleség helyében tudni akarnám, hogy egy ilyen seggfejjel kötöttem össze az életemet.

Nem a FI szart az asztalra, hanem a leendő apuka.

10. fortissimafingus (válaszként erre: 5. - Apeeng)
jún. 22. 13:09
Jaj, ne már. Ez nagyon alja. Ösztönállatszint. Elég sok értelmes férfi, leendő apa képes NEM csak a farkával foglalkozni, amikor a felesége a gyerekét várja.
jún. 22. 12:56

7 hónap alatt nem jártál a lakásán? Elég fura.

Te nem leszel előbbre attól, hogy a nő életét is elcseszed. Bár... Jobb lenne tudnia, kinek szül... Ez is egy szwmpont.

8. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 22. 12:54

Neked jár bosszú a fejedben?!


Ne boríts, ne tedd!

7. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 22. 12:24
Ennyi időn át csak hozzád jártatok, aztán ment "haza a szüleihez", vagy mit mondott, munkásszállón lakik?
jún. 22. 11:57
Felejtsd el!
5. apeeng (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 22. 11:57

Ha borítasz, akkor fingod sincs az életről, sőt a férfi nemi vágyáról...a terhes feleségnek pont nem hiányzik egy kanos férj, az meg keres egy "megértőt"..aki megérti...


szóval szakíts, és ne okoskodj...

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 22. 11:52

Amennyiben ép az elméd, simán csak szakítasz. Azonnal.

Megsiratod, mérgelődsz kicsit, becsapsz néhány ajtót, és levonod a tanulságokat.

jún. 22. 11:47

Jól tudta megjátszani magát.


Nem vagy te naív?

2. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 22. 11:47
Persze, tedd tönkre egy másik nő életét. Főleg, most, hogy terhes. Az jót fog tenni neki is, a gyereknek is. Te meg gondolom, piszok jól fogod érezni magad, és elégedetten mosolyogsz majd a tükörbe.
jún. 22. 11:33

Sziasztok!


7!!! Hónapos kapcsolatban voltam, úgy éreztem szerelmi kapcsolat alakul, mikor megtudtam otthon a terhes feleség várja . Csak a bosszú jat a fejemben . Borítsak mindent?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook