Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nő létemre 41-es lábam van. fórum

Nő létemre 41-es lábam van. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

24. fincsi5 (válaszként erre: 19. - Jozsi.38)
máj. 9. 19:43

CCC, Deichmann? Debrecenben van "Csóra" nevű cipőbolt, azt hiszem, használt cipők is vannak, ismerős ott is talál újakat.:)))


Messze laktok Debrecentől?

máj. 9. 00:04
Én férfi vagyok, 40-es körül szokott lenni a lábam. De amúgy szívesen hordok női cipőket, lakkozom a lábkörmeimet. 39-es szandál is jó szokott lenni, ha nyitott. 😊
máj. 7. 18:43
42. Én sem örülök neki, de ez van. Sportcipőből mindig találok, de alkalmiból nehezebb.
21. Greenredblue (válaszként erre: 19. - Jozsi.38)
máj. 7. 13:08

Momentán bárhol, mert ebben a szezonban a lapos talpú cipő az, amivel minden márka kijött.


Javaslom a könnyen elérhetők közül a tamarist vagy az aboutyou-n szétnézni.

20. Greenredblue (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 7. 13:07

Mi az, hogy "nő létedre"? Pont akkora lábad van, amekkorával biztosan állsz a talajon.


Ennek a nemedhez semmi köze. Biológiai adottság, semmi egyéb.


Ez egy buta beidegződés, ami az azóta divatjamúlt, a női apró lábat szexinek tartó divathullám köznyelvi, közhitbeli maradéka. Ne foglalkozz ilyesmivel, nem számít semmit sem.

19. jozsi.38 (válaszként erre: 12. - Fincsi5)
máj. 7. 13:04
Hol? A 13 évesemnek már most 41-es a lába, hol találok normális lapos talpú cipőt, ami kinéz valahogy?
18. Görögtánc (válaszként erre: 13. - Globus)
máj. 6. 17:09
Pedig én szoktam látni. Jókor vagyok jó helyen. 🫣
17. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 6. 12:28
Na és aztán! Ne fájjon! Én nem látok problémát ebben. Nekem 40-es van, de előfordul hogy 41-eset kell vennem mert az a kényelmes.
16. Greeneyed (válaszként erre: 13. - Globus)
máj. 6. 10:56
Fura, én is mindig látok 41-est, 42-est (mivel 40-est keresek, ezek egymás mellett vannak vagy egymásra pakolva). Nőies, magas sarkú cipőből is szokott lenni.
15. Greeneyed (válaszként erre: 11. - SzuzyF)
máj. 6. 10:54
Én is mindig ezt mondom. 178 cm vagyok, hülyén néznék ki 35-ös lábbal :)
máj. 6. 09:36
A lányom a hèten tölti a 13-at. Neki most 41-es. Fogalmam sincs hol fog megállni....
13. globus (válaszként erre: 9. - Görögtánc)
máj. 6. 09:28

Elvileg így van, de gyakorlatban folyton egy számmal nagyobbat keresünk. Mindig megkérdezem az eladót, aki megnézi a rendszerben és közli, hogy az ország egyetlen üzletében sincs, mert át lehetne hozatni.

Olyant veszek, amilyent kapok, az ízlést rég elengedtem. Azért legyen kényelmes.

12. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Teráz)
máj. 6. 09:07
Dehogynem! Minden fazonból van akár 42-es is. Ismerősömnek is 41-es, és könnyebben talál mint én, mert a 37-es méretek hamarabb elfogynak.
11. SzuzyF (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 6. 08:21

Nem értem mi ezzel a baj!?

(Hacsak nem 150 cm vagy)

Nekem is 41-es a lábam, de örülök neki, mivel valószínűleg folyton orra buknék a 180 cm-es magasságommal, ha 36-os lenne a láb méretem :)))

10. L’Engel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 6. 07:21
Nekem pedig 40-es, és úgy érzem, hogy nem vagyok ezzel egyedül, mivel mindig az a méret van kifosztva a boltokban és a webáruházakban.
9. Görögtánc (válaszként erre: 2. - Teráz)
máj. 6. 04:57
Minden boltban 41-42 méretig látok női cipőket😅
8. gyöngy:) (válaszként erre: 6. - Utolsó betyár)
máj. 5. 21:39
😀😀😀
7. Miss Angel (válaszként erre: 4. - Greeneyed)
máj. 5. 20:52
tényleg nem,mi 35 -ös lábúak többet kínlódunk.
6. Utolsó betyár (válaszként erre: 5. - Greeneyed)
máj. 5. 20:45
Hangszerboltban kellett volna hegedűtokot vásárolnia.
5. Greeneyed (válaszként erre: 2. - Teráz)
máj. 5. 20:44
Az enyém 40-es. Minden női cipőből van 41-es, ez nem extra méret. Volt egy fiú évfolyamtársam (asszem) 54-es lábbal, na ő nem kapott cipőt egy átlagos cipőboltban :)
máj. 5. 20:42
A 41 nem extrém.
3. elbb (válaszként erre: 2. - Teráz)
máj. 5. 19:50
Ugyanmár! Nekem 43-as a lábam, és még tűsarkút is kapok magamra ha szeretnék. Rengeteg csini cipő van már, amit mi nagyobb lábúak megvehetünk.
máj. 5. 19:38
Nehéz lehet igazán nőies cipőket találnod ebben a méretben .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook