Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi az oka, hogy ilyen árkülönbségek vannak fogkorona tekintetében, milyen árkategória a jó, melyiket érdemes választani? fórum

Mi az oka, hogy ilyen árkülönbségek vannak fogkorona tekintetében, milyen árkategória a jó, melyiket érdemes választani? (tudásbázis kérdés)


4. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 4. 16:12

Szerintem szabadáras, mint a fodrászat. Amit az én fodrászom 3 éve 6 ezerért csinált, máshol 14 e. volt. Pesten meg kb. 20, ez biztos, mert rokon fiatal lány Pesten él, de fodrászhoz, kozmetikushoz jön ide, Debrecenbe.


Nem tudom, hol élsz, de nálunk a Klinikán rezidensek minden kezelést féláron csinálnak, a legolcsóbb fogorvostól is. Menő, szakmailag kiváló orvosok felügyelete mellett.

3. 1a7810dfaf (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 4. 10:45

Ha az alapanyag és a termék ugyanaz, akkor a szolgáltatás tekintetében lehetnek eltérések. A magáneü-ben rengeteget számít és árban jelentkezik az orvos szakértelme, a páciensek kezelése, elérhetősége stb. A drága a legtöbb esetben nem véletlenül az.


Ezen nem érdemes, nem is szabad spórolni: válaszd a számodra még elérhető, lehető legjobb hírű szolgáltatót.

2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 4. 10:44
Szerintem minőségi különbségek lehetnek.
jún. 4. 10:36
Van ahol 140 ezer is egy cirkon korona és van ahol 45 ezer csak, de van ahol 80 ezer vagy 90, 100 ezer...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook