Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyire jön be a fekete hajszín? fórum

Mennyire jön be a fekete hajszín? (beszélgetős fórum)


1 2
34. zolo (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 2. 16:37
Fodrász tud hajat hozzá varrni. Ettől gyorsabb noves nem létezik.
júl. 17. 17:21
Kin? Magamon a szőke jön be.
32. fincsi5 (válaszként erre: 30. - Mizantróp)
júl. 17. 17:10

Azért néha paróka nélkül vagyok itthon, úgy nem szívesen lennék még egyedül sem.

Így sem kell, én vagy férjem megoldjuk.:)

31. tumbo2 (válaszként erre: 7. - Csicsi25)
júl. 16. 17:45
de a természetes fekete,aztán mikor elkezdett korán őszülni,mikor dolgozni járt,akkor még festetett. én ugyan már nem.igaz annyira ősz még nem vagyok, mint a húgom.
30. Mizantróp (válaszként erre: 26. - Fincsi5)
júl. 16. 17:41
Ha levágnád nullással, nem kellene többé fodrász...
29. tumbo2
júl. 16. 17:35
semennyire,nekem a vörös.a húgom fekete volt.
júl. 16. 17:20
van akinek jól áll.
27. pencil
júl. 15. 14:51
0
26. fincsi5 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 15. 14:22

Nem tudok, én már parókát hordok 2 éve, elegem volt a fodrászhoz járásból. Ha jól számolom, 47 évig jártam hetente fodrászhoz, dauer, melír.

De elég gyorsan nő most is, 3 hetente kell vágni, hogy kényelmesen egyem fel, ne bujkáljon ki semmi.

25. fincsi5 (válaszként erre: 16. - Tien)
júl. 15. 14:16
Bizony szép, gyönyörű! 🎈
24. Charlize (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 14. 23:15
Parusantól jobban nő a hajam, de ezt csak 1-másfél évnyi használat után érzem.
23. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 14. 23:14
Nem tetszik. A festett, hosszú fekete különösen nem tetszik. Ennél csak a festett lángvörös borzalmasabb a szememnek.
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Fincsi5)
júl. 14. 18:18
Most énis így jártam,levágattam de megbántam:( Esetleg tudsz valami tippet amivel gyorsabban nő? Vannak azok a samponok esetleg azok használnak te próbáltad?
júl. 14. 16:50

Bejön. Egész életemben fekete hajú voltam ( világos bőrrel, világos szemmel. ) Amikor nem találtam elég csillogónak ráfestettem, jól is nézett ki. Amikor 50 évemet betöltöttem, hoxás nyomásra, hatásra, el kezdtem sötét ill. középbarnára festeni.

Rémes volt, nem tartott sokáig, úgy néztem ki, mint egy igénytelen fakó nő vagy legjobb esetben mint egy prosti. Fiam nem szokott kritizálni, de nem hagyta ki hogy " nem vagy szép anyukám ".

Kicsit kezdek már őszülni és feketére festem, jól érzem magam a visszajelzésekből, vagy ha a tükörbe nézek akkor is, a régi magabiztos énemet látom..

Én már fekete hajjal fogok meghalni, mert az is biztos, hogy őszhajú sem leszek soha. Vannak, akinek nem állnak jól a világos árnyalatok, csak az eredeti hajszíne.

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Xochipilly)
júl. 14. 16:19
Hát igen csak kicsit lehet hogy banyás lenne:D Attól félek meg ugye nehezen lehet szabadulni tőle. Mondjuk világos a szemem.
júl. 14. 14:41
Nekem tetszik, de nekem nem állna jól. Anyukám anno fiatalon kipróbálta. Szörnyen nézett ki vele. Azt mondta amikor 5 nap után is megijedt a saját tükörképétől, hogy ki ez a nő, akkor vissza ment a fodrászhoz hogy csinálja vissza bármi áron. Én nagyon hasonlítok rá külsőre, hát én el sem tudnám magamon képzelni.
18. 30fc029c39 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 14. 12:50
Nagyon! Meg a barna is!
17. Görögtánc (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 14. 12:42
Nekem bejön. 😊 Én is természetes fekete hajú vagyok, napfényben sötétbarnás csillogással. 🌞
16. tien (válaszként erre: 15. - Fincsi5)
júl. 14. 10:04

Akkor szép voltam ezzel a kékes fekete hajszínnel.

Zöldes árnyalatú szem ,fehér bőr.


Azóta eltelt pár év(tized🙂).



Most hennával festem (őszül kicsit),és törekszem a természetes megjelenésre.

15. fincsi5 (válaszként erre: 13. - Tien)
júl. 14. 09:48

Egy ilyen kékesfekete nőt láttam, természetes volt, valami csoda.

Persze én szőke hajjal, zöld szemmel mindig fekete hajú, és barna szemű akartam lenni.

A hajam egyenes mint a szög, persze a göndör tetszik, így dauereztettem. Akinek göndör, az meg hajvasalóval egyenesíti.

Legnagyobb hülyeség volt, hogy a tablóképhez levágattam a derékig érő hajamat, azóta kínlódok vel. Bár már nem.

júl. 14. 09:47
Soha nem bolt fekete hajam. Sötétbarna igen. Közeledve a 40 felé( és őszülve), inkább a világisabb hajszíneket preferálom.
13. tien (válaszként erre: 8. - Andi6020)
júl. 14. 09:39

Dettó.

Enyém kékes fekete volt.

12. gyöngy:) (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 14. 08:45
Fekete hajjal születtem, azóta sem változtattam rajta. Mediterrán tipusú nő vagyok, megy az egyéniségemhez, bőrömhöz.
11. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 14. 07:54
Nekem 16 eves korom ota fekete. :) most 41 vagyok. Vannak idoszakok, amikor mas, pl voros, mahagoni stb, mostanaban majdnem 3 evig volt sotetvoros, de nemreg visszatertem a feketere, pont most fogom befesteni hamarosan.
10. Anyagi
júl. 13. 20:28

Én természetes fekete vagyok.

De mindig kikértem magamnak! Azt mondtam, hogy az én hajszínem négerbarna!!! :)))


Meg voltam szakadva a szőke tincsekért - egészen addig, amíg nem volt lehetőségen felpróbálni egy szőke parókát!

Soha többet nem vágytam rá!!!


Visszatérve a fekete hajhoz:

Ha nem vagy ázsiai, akkor az európai fekete nem a festett fekete borzalom!

Ügyes fodrász kell hozzá, hogy ki tudja keverni a természetes fekete színt!

9. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 13. 20:10

Nincs gondom egyik hajszínnel sem, az nem mindegy természetes, vagy festett, illik a bőre, szeme színéhez, vagy sem.

Én alapból szőke vagyok, fekete parókát próbáltam, rettenetes.

Pasikban meg kimondottan tetszik a fekete, kreolbőrrel.

8. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 13. 18:48
35 éve tetszett magamon. Most el nem tudnám képzelni.
júl. 13. 17:55

Az unokahúgomnak volt fiatalon fekete festett haja, neki nagyon jól állt. Most, közeledve az 50-hez, szőke - ez is jól áll neki.

Magamon viszont sosem tudtam volna elképzelni. Szerintem a fekete haj kevés embernek áll jól.

júl. 13. 17:13
Attól függ, ki viseli.
5. Myra
júl. 13. 17:12
Nem tetszik
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook