Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lehet, hogy szégyen, de takarítós videókat nézek, hogy... fórum

Lehet, hogy szégyen, de takarítós videókat nézek, hogy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

ma 17:06
Nekem van egy napi rutinom, és nem zavar, hogy abban van takarítás is. Én főzni utálok;)
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - 55Judit)
ma 15:12
Ismerek vagy két asszonykát akik állandóan azt csinálják, rettentő ideges fajták.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Csicsi25)
ma 15:10
Port törölni nem szeretek, bútorokat, ajtókat törölni sem. Még a felmosás mondjuk, dehát azon kívül sokmindent meg kell csinálni.
ma 14:56

Nem ismerek olyat aki szeret takarítani. Olyat igen aki ha nem takarítana halálra unná magát, elvégre szomszédolni, pletykálkodni se mindig lehet. Az biztos hogy tip-top tisztaság van nála, de azért na! Magával meg nem törődik. Pukkan lefele és hagyja.


Én úgy vagyok, hogy ha nagyon muszáj akkor már megcsinálom. Elvégre nem én vagyok a lakásért, hanem a lakás van értem.😜 Egyébként nekem csak elkezdeni nehéz, ha hozzáfogok, alig bírom abbahagyni.😀

9. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 14:27
Szerintem a legtöbben nem örömmel csináljuk, bár a végeredmény engem örömmel tölt el, igaz, addig el kell jutni :D
8. srcrss (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
ma 11:00
Ha sok a meló, engem is sejhajon kell billenteni, hogy hozzáfogjak. :D
7. Csicsi25 (válaszként erre: 5. - Globus)
ma 10:59
Gondolkodtunk már rajta, de nálunk nagyok sok akadály lenne, nem igazán tudna hatékony lenni. Nem családiban és nem panelben lakunk, hanem társasházban, tetőtérben 😢
ma 09:38
Én is utálok takarítani..... Tényleg csak azért csinálom, hogy ne egyen meg minket a kosz.
5. globus (válaszként erre: 4. - Csicsi25)
ma 08:59

Mióta van robotporszívóm, csak havonta 1x veszem elő az akkust, hagyományost sosem.

Igaz, itt nincs masszívabb piszok, emeletesben lakunk. Családiban más.

ma 08:57
Egyáltalán nem szégyen! Én is utálok takarítani, főleg porszívózni.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Srcrss)
ma 08:02
Előfordult, hogy engem is megnyugtatott, de nehéz hozzáfogni :)
ma 06:46
Dehogy szégyen. Engem megnyugtat, kikapcsol egy kisebb takarítás, de én sem hobbiból csinálom, hanem, mert kell. De nem erőltetem, ha nincs hozzá kedvem. :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook