Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Légkondi miatt fülprobléma fórum

Légkondi miatt fülprobléma (beszélgetős fórum)


aug. 19. 13:51

Dehogy birom🤣🤣🤣🤣 de mit tudok csinalni?

Ruhellem a meleget

De igy vagyok szuletesem ota, szoval azt a 2-3 het zuzos meleget kibirom, ahogy a csaladom tobbi tagja is kibirja. Delutanonkent strandra jarunk, utana azert jobb

aug. 19. 13:47
Kibírod így a meleget?
aug. 19. 10:30
Nem, semmit, itthon nincs legkondi, irodaban meg nem kapcsoljuk be. A ventillatorral meg ovatosan.
aug. 17. 09:25
Az orvos a múltkor nem látott semmit a fülemben, de mégis be van duzzadva. Én a fülfolyadékra gondolok. Az micsoda? Milyen módszerrel nézi meg az orvos? Volt már valakinek ilyen ?
aug. 17. 09:24
Te próbáltál rá valamit?
aug. 15. 12:03
Én is érzem a fülem a légkonditól, huzattal, nem fáj, de olyan hülye nyomó érzést érzek tőle.. :S
aug. 15. 04:58

Keress fel szakorvost, ő megmondja, hogy mi probléma és a gyógymódot is.

A fül kényes terület.


Érzékeny vagyok a huzatra, klímára, szélre. Évek óta a reggeli rutinom része, hogy kevés vattával bedugom a füleimet.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 14. 20:09

Van olyan, hogy Fül-orr-gégészet. Felkeresném a helyedben, itt mi látatlanban, doktori nélkül biztosat nem fogunk tudni mondani a legnagyobb jóindulattal sem.


Biztos, hogy a klímától lett bajod? Nem tudod esetleg kerülni? Hátha megszűnik a probléma.

aug. 14. 19:49

Szerintetek lehet, hogy a fülfolyadékkal vagy a fülkalapáccssl van probléma?

Miből lehet tudni, ha ezekkel van probléma, mit tudnak vele csinálni?


A fülem a légkonditól érzékeny lett, sípol, bedugul gyakran, olyan, mint egy légnyomás okozta fül probléma és a fejem is, mintha zúgna tőle. Mozgásnál lüktet a fül, de nem fáj. A kihangosított telefon hangjától is zúg a fülem.

Ha a fül folyadékkal van a probléma, akkor azt egy sima vizsgálatnál látja az orvos? Vagy azt, hogy nézik meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook