Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Majd megsülök a légkondi nélküli lakásban mert a férjem... fórum

Majd megsülök a légkondi nélküli lakásban mert a férjem... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
38. tumbo2 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 9. 18:14
fecskét én sem vennék,de ujjatlan pólót igen.akinek csípi a szemét,ne nézze,-
37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Ruslan)
júl. 9. 17:54
Igen, elég sz.r tud lenni, télen viszont ha süt a nap, nem kell fűteni napközben a déli fekvés miatt 😄 Nyáron egész nap kereszthuzat, kivéve mikor az alsó szomszéd úgy dönt, hogy kiáll cigizni a 36 fokban az erkélyre 🤬
36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Nancy Ann)
júl. 9. 17:51
Nem abban van, vastag anyagú póló + rövidnadrág , rossz ránézni, nem hiszem el, hogy nincs melege. De a gyerekek előtt még félmeztelenül se mutatkozik.
35. zolo
júl. 9. 17:20
Panel valóban meleg tuf lenni. Szerencsés vagy 1 emeleten. Én laktam 10 em azért kibírhatatlan. Déli fekvésű nappali. Reluxa volt lehúzás, csillarventilator kereszt huzat . Klímával persze könnyebb lehet, de ez kb 20 éve volt. Szerintem szoknyában szellosebb lehet mint rovidnadragban. Az meg neki is elfogadhatóbb.
jún. 28. 16:31

Gondolom, a férj meg egyszál fecskében nyomja otthon. Vagy boxerban, aminek a szárán néha kikandikál a nemi szerv...

Egy póló, ujjatlan trikó nehogy már szúrja a szemét. Akkor strandra sem mehetsz a gyerekeiddel, mert ott meg meglátnának fürdőruhában? Bennragadt a párod a XIX században?

33. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 28. 16:23

A férjed nem fut százon az tuti. Más még az utcára is kimegy abban amiben te otthon vagy.

Légkondi ma már nem luxus. Életet menthet.

32. Ruslan (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 28. 16:10
Panel? Ott megsültök, mint a rántott tojás. Én már csak tudom, éltem három évig abban.
31. Ruslan
jún. 28. 16:06
Költözz a hegyekbe. Nálam most 11 fok van csak és esik. Igaz volt 20 felett is többször. Nekem ilyen gondjaim nincsenek. Igaz egyórás úton a síkságon 30 fok lehet most.
jún. 28. 11:48
Már bármilyen tégla-, fa-, -gyors egyéb épitésű házban is elviselhetetlen a napokig tartó 30+ fok fölötti hőmérséklet. Nem kell ahhoz panel.
29. 10324202f3 (válaszként erre: 28. - L.luiselotte)
jún. 28. 10:21

Rövidnadrágot és ujjatlan topot írt. Az teljesen normális viselet kánikulában otthon.


Generációkkal korábban pedig nem laktak az emberek betonpanelben és nem is volt általános a 35-40 fok ...

jún. 28. 09:30

Ha nincs fedezet légkondira vagy nagyobb teljesitményú ventillátorra, akkor javaslom, hogy vegyél vagy varrassál lenszövetből vagy más nagyon vékony anyagból rövid szellős ruhát ( semmivel nem lesz melegebb mint a bugyi vagy a boxer ), ami férjednek is elfogadhatóan néz ki.

Különben én a férjnek adok igazat, mert nem tul gusztusos vagy szipmi, ha nyáron bugyiban, vagy gatyában vannak otthon felnöttek, egy bizonyos kor után már a gyerekre is illik ruhát adni.

Én frászt kaptam volna, ha anno a szüleim, nagyszülei m bugyiban és gatyában lettek volna otthon a nagy melegek -ben. Ezért vannak a vékony ruhák.

27. 10324202f3 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 28. 08:48

Egyáltalán nem fölösleges megoldani, hogy 2 hónapig minden évben jól érezd magad és ne szenvedj a saját otthonodban.


Nem fölösleges beruházás a komfortodra költeni. Ezért van a pénz.

26. L’Engel (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 27. 15:57
Akkor világosítsd fel a kedves párodat, hogy az nem 2 hónap, hanem hosszú évek problémáit oldaná meg előre, mivel nyár minden éven van, ráadásul egyre melegebb. Az meg nonszensz, hogy a saját otthonodban nem lehetsz kényelmes ruházatban.
jún. 27. 14:42

Beszólni tud, de egy rohadt klímát nem szereltetne fel! 😌

Én már intézném is a helyedben! Ilyen téren nálunk sosem voltak gondok. Amit szerettem volna, azt vagy rögtön intézte vagy azonnal! Amúgy mostanában agyukra ment a meleg a pasiknak? 😏😎

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - 10324202f3)
jún. 27. 14:23
Azt mondja, arra a 2 hónapra felesleges. Eddig én is így gondoltam de most azért jó lenne valami komolyabb mint a "léghűtő" fedőnevű hangos de teljesen haszontalan berendezés.
23. apeeng (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 27. 12:37

Na, akkor helyben vagyunk...ezek után azt mondom, hogy elég ha szeret, mégha csak a maga módján.


tetszik, hogy a gyerekeid szeme sem rebben

22. 10324202f3 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 27. 11:37
Egyébként a teremtés koronájának csak a véleménye nagy, a pénztárcája meg kicsi, hogy igazi, konzervatív vezérhímként nem képes intézni a családjának egy légkondit?
21. PöttyösPanka (válaszként erre: 20. - Libikóka)
jún. 27. 10:59
😂
20. libikóka (válaszként erre: 19. - PöttyösPanka)
jún. 27. 10:57
Akkor meg jön,, hogy ne koptassa már a nercet nyáron:)
jún. 27. 10:55
Ha már ennyire konzervatív, legalább szereltessen be légkondit.
jún. 27. 10:47
nagyon fura egy ferjed van mar ne haragudj!ahogy o gondolkozik!vegyel csak fel amit te jonak latsz!
17. Csicsi25 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 27. 10:45

Pedig épp javasolni akartam, hogy egy bikiniben nyugodtan lehetsz otthon is, nincs abban semmi rossz.

Nem tudom, mennyi idős a párod, de ne legyen már ennyire konzervatív! Vedd fel nyugodtan a bikinit, többivel meg ne törődj!

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Kannanana)
jún. 27. 10:30
Inkább egy laza szoknya ujjatlan felsővel, azzal nincs baja , csak a bugyi+ "trikó" kombinációval, az állítólag "egyszál semmi" :D Szerintem hülyét kapna ha bikiniben mászkálnék itthon (úgy, hogy a gyerekek is itthon vannak) XD
jún. 27. 10:29

Vegyél fel azt, ami jólesik!

Pont.

Ez a mindennapi jólléted, az egészséged. Nem vita tárgya.

14. Alnisa
jún. 27. 07:35
Remélem e kedves férjed öltönyben flangál otthon! Bakker mi a gond egy rövidnadrág, ujjatlan kombóval? Valami szentfazék a férjed vagy mi a fene baja van?? Megártott a meleg az agyának vagy mindig ilyen pocs?
13. kannanana (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 27. 07:04
Nem irigyellek. Esetleg egy nagyon vékony anyagból való rövidnadrág nem lehet köztes megoldás? Nálunk szerencsére nincs kiskorú, így simán járkálhat mindenki bugyi+pólóban vagy boxerben.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Violet18)
jún. 26. 23:04
A gyerekekre hivatkozik, meg hogy az ő szülei se járkáltak a gyerekeik előtt "ruha nélkül" . Szerintem van különbség aközött, hogy a gyerek naponta pucéran látja a szüleit vagy bugyiban+ujjatlan felsőben mert éppen 30 fok a hőmérséklet... Szerinte nincs különbség 😑
jún. 26. 20:58
Mivaaaan?! Baaaaj, de nagyon. Pont nem érdekelne mit mond, ha nekem így kényelmes így leszek. Ha nem tetszik ne nézze, de akár el is mehet
10. libikóka (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 26. 20:06

Hú basszus,,nekem is van zizim,,és a férjemnek is😄

De eeez!

Szerencsés vagyok.

9. Regin_a (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 26. 19:19
Nézzél már ki a folyosóra HÁTHa kiraKTáK már a bőröndödet
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook