Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kisebb lesz a melle annak aki lefogy? (Jó lenne!) fórum

Kisebb lesz a melle annak aki lefogy? (Jó lenne!) (beszélgetős fórum)


1 2
55. Oliva2023 (válaszként erre: 46. - Channa*)
tegnap 22:57
Igen, ismerősnek is TB-re csinálják a plasztikai sebészeten és mind a kettőbe megy implantátum, hogy egyforma legyen.
54. Oliva2023 (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 22:51
Oké, elnézést, akkor visszanézem. :)
53. Egyed Egon (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 21:37
Én azt tudom hogy nekem nagyobb lesz ha nem fogyok le!
52. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 49. - Globus)
tegnap 11:17
Így van. Nekem már a kényelem a szempont.
51. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - Channa*)
tegnap 11:16
Sokat eljárok, én nem csak itthon héderelek.
50. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 46. - Channa*)
tegnap 11:15
Nem vagyok 70 felett, de közelítek. Kevesebb van előtte, mint remélhetőleg utána.
49. globus (válaszként erre: 47. - Channa*)
tegnap 09:54
Nem szeretné, éppen ezt írta. Abban reménykedik, hogy fogyással csökken a mellméret, így bújtatható ruházattal a különbség. Kicsit összesimulna az eltávolítottal.
tegnap 09:29
Igen.
47. Channa* (válaszként erre: 46. - Channa*)
tegnap 09:23
Ja, ha viszont otthon múlatod az idődet, akkor minek a melltartós protézis vagy mi?
46. Channa* (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 09:22

Szerintem, azaz az én tapasztalatom az, hogy a hízásunk a menopauzával nem változik, és semmi sem. Nekem semmi nem más, mint előtte. Igaz, én nem szoktam nagyon meghízni, mert én ha 2-3 kg-t hízok, már figyelek is az étkezésemre, hogy ne legyen több.


A melleim, méretben szinte olyanok, mint lánykoromban (75/B vagy 75/C), ez a súlyomtól függ. Ha a 60 kg-hoz vagyok közelebb, akkor 75/B, ha a 65 kg-hoz, akkor 75/C.


Mivel, neked ha jól értem! betegség miatt vették le a melledet, ezért, nem kell fizetned a szilikon mellért, és ekkor a másikat is hozzá korrigálják, hogy egyforma legyen. Azaz TB alapon megműtenek!


70 felett vagy, hogy ezt írtad? Mert ez esetben azt hiszem, nem csinálják meg. Erre írtam, hogy bizonyos kor felett azt gondolják az okosok ott fent, hogy már nem kell a nőnek a mell...

45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - Oliva2023)
tegnap 08:18
Nem olvastad el hogyan fogyok.
44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Channa*)
tegnap 08:16

Előtte kicsi volt, viszont műtéttel párhuzamban jött a menopauza is. Aki fiatalon hízik, lehet hogy más mint idősebb korban.


A műtét néhány éve volt, az implantántumhoz meg sajnos nem csak a vágyra van szükség. Bőven elég nekem megvenni a protézises melltartót.


Szerintem idősödő korben azért idegenkednek a nők protézis behezéstől ha csak 1 mellről van szó, mert a másik gyorsan változik. Menopauza idején megnőhet, később jól meglógósodik a megcsinált megtündöklik eredeti szépségében tovább. Mélyen zsebbe kell nyúlni ahhoz hogy ezeket néhány évente korrigálja az ember. 70-80 évesen meg inkább kiszedeti az ember mint a melleivel "tündököljön".


A nők jelentős része 70-80 éves korára elmagányosodik. Ha az otthonában múlatja hátralévő idejét akár ezért, akár ágyhoz kötötten, felesleges az implantátum.

Persze aki még fiatal, csináltassa meg magának, érezze jól magát. De most csak rólam van szó.

43. Oliva2023 (válaszként erre: 32. - Channa*)
tegnapelőtt 23:30
Szerintem is lehet minden életkorban. Egy nő haláláig nő marad. Egy régi ismerősnek ( 58 éves) most megy a műtétsorozat és nagyon várja már az implit. A megmaradt mellét is megcsinálják, hogy egyforma legyen.
42. Oliva2023 (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
tegnapelőtt 23:24
Óvatosan a gyorsasággal. Ha túl gyorsan fogysz, nem csak zsírt, hanem izmot is veszítesz, azt meg szinte lehetetlen visszaépíteni. Én átlag havi 2- 2,5 kg-t fogytam, állítólag ez az átlag a 10-15 kg-s fogyás esetén. Az elején gyorsabb volt, később belassult, volt hogy egy hónap alatt csak 1,5 kg ment le. A lényeg, hogy folyamatos legyen a fogyás és zsírt veszíts. Ha valakin 40 kg + van, az gyorsabban fogyhat.
41. liebe*
tegnapelőtt 19:54
hajaj..
40. Icuska538 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
tegnapelőtt 19:53
Te teljesen az én problémám irod.Nekem is műtétem volt, sokkal kisebb a műtött, de a hormon tablette miatt sztem emez még nagyobb lett. Hajrá, én fogytam de jó lenne még. Csináljuk? Te hogy?
39. LillaW
tegnapelőtt 18:31
Igen
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Plavalaguna)
tegnapelőtt 18:13
Menopauza után nőtt meg. Nagyon remélem lemegy. Most hogy ennyire elegem lett, nagyon figyelek az étkezésemre. Fogynom kell, de nem fogyókúrával.
37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Laura03)
tegnapelőtt 18:10
Nem kifejezés mennyire igazságtalan az élet! Tőlem - mint írtam - egyiket el is vette. A kényelmetlen protézistartós melltartótól szeretnék szabadulni, ezért szeretném ha ez a maradék is lelapulna. Nem nagy, de így hogy nincs párja, elég feltűnő ha melltartó nélkül vagyok. ha kicsit lennék féloldalas, laza ruházatban elmenne. Amúgy se néz már engem senki, nem vagyok már fiatal.
36. plavalaguna (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
tegnapelőtt 18:05
ha mellre is híztál, akkor fogyni is fogsz belőle. Szóval ha ennyitől nagyobb kosár kell, visszaférsz majd a kissebbe szerintem.
tegnapelőtt 18:04

fórumnyitóhoz, ez attól függ milyen alkat vagy, mennyi sulyfelesleged van. Nekem olyan 20 kilót kell hízni min, hogy mellemen is legyen kb változás, de nekem a szüléskor se nőtt, meg szoptatás után se csökkent.

anyumnak, meg nőtt fogyott vele... van akinek meg mindentől elfogy...


szóval csak akkor tudod meg, ha lefogysz, ha még nem voltál vékony, mert még a női felmenők se jelentenek semmit, mint az én példám mutatja.

tegnapelőtt 18:00
Figyelj, én kis mellű vagyok, nagyon. 75A-B-s kosarat hordok, attól függ, mikor melyiket. Nyilván ha hízok, akkor a B-s kell. Nekem szép, formásak a melleim, csak az a baj, hogy nem túl dús, kicsi a kosárméretem. Így bármikor, amikor fogyókúráztam, onnan ment le elsőnek :/ ellenben ha híztam, akkor oda híztam utoljára. Igazságtalan az élet :/
tegnapelőtt 17:59
igen
tegnapelőtt 17:59

Mell implantátumod nem lehet?

Tudom, hogy x év felett azt gondolják, hogy az nem kell a nőknek, de szerintem igen.


Vagy várni kell?


Kérdésedre: igen, általában fogyunk a mellből, de ezt annyiból neked kell tudni, mert te tudod, hogy a + 15 kg előtt mekkora volt.

tegnapelőtt 17:00
Ha lemenne heti 1 kiló, az szüli napomra 13-14 kiló lenne. Csak legalább mellből is eltűnne a felesleg!
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Oliva2023)
tegnapelőtt 16:56

Köszönöm!

Biztos menni fog, mert könnyen álltam rá a változtatásra és kicsit sem teher. Ráadásul amire végképp nem számítottam, kevesebbet is kívánok enni.

A menopauza után nőtt nekem is a mellem, ez biztos hogy zsír. Nagyon remélem, lemegy.

29. Oliva2023 (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
tegnapelőtt 16:39

Én 12 kg-t adtam le és azt figyeltem meg, hogy fentről lefelé fogytam, legalábbis úgy volt látványos. Arc, nyak, mell, aztán a comb és has. Szerintem attól is függ, hogy mennyi a mellben a mirigyállomány és mennyi a zsír. Nekem zsírosabb lett, amikor meghíztam a menopauza után és az a zsír le is ment, kisebb lett a mellem.


Sok sikert az életmódváltáshoz! :)

28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Srcrss)
tegnapelőtt 14:45

Inkább 10-15 lesz az, de szuper akkor is! Ha 10 lemegy, attól már rém boldog leszek, mert még csak elindult a fogyás, de máris könnyebb a mozgás, boldogabb az élet! Hát még ha elkezd kisebbedni a cicim, az maga lesz a menyország! :)

Most még csak azt érzem hogy kicsit laposabb a hasam.

tegnapelőtt 14:44
Fogytam valamennyit onnan is, és híztam oda is, de nem jelentősen.
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Srcrss)
tegnapelőtt 14:42
Ez szuper!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook