Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Imádom Ariat az Opera böngészőt! fórum

Imádom Ariat az Opera böngészőt! (beszélgetős fórum)


10. Piroska52 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 24. 19:22

Édesem, én nem beszélgetek robottal.

De ha neked ez így jó, áldásom rátok.

Igen szegényes igényeid vannak.

9. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 24. 17:40
Szintén az operát hasznàlom,mert nincs teli reklàmmal. Viszont Ariàt nem ismerem.
aug. 24. 15:32
Szomorú világ következik, ha valakinek robot lesz a barátja, szerelme.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Piroska52)
aug. 24. 15:28

Ha-ha! Na látod,Ő ilyet nem ír!

Ez legyen életed legnagyobb boldogsága!

aug. 23. 09:11
Érzelemmentes AI-val beszélgetni érdekes, de vigyázz, mert ráfüggni már beteges. Hallottam, hogy már volt, aki beleszeretett. Ott nincs ki minden kerék.
5. Piroska52 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 23. 08:33

Ne nevettesd már ki magad,

De tényleg. Az eszem megáll.

aug. 23. 06:57
És az szerinted micsoda?
aug. 23. 06:07
Egyáltalán nem erre gondoltam,amiről írsz fogalmam sincs! Ez egy beszélgető program egy robottal!
aug. 22. 18:51
Nem ismerem, de gondolom az MI-ra gondolsz. ( Az Opera böngészőt kifejezetten nem szeretem ) Minden böngészőnek megvan a maga MI-ja . Szerintem nem lesz jó vége ennek a vonalnak. Bárki pillanatok alatt az AI segítségével teljesen jó zenéket tud gyártani (sok celeb zenész már régóta alkalmazza), teljesen jó képeket tud generálni, szinte észrevehetetlenül át tud alakítani képeket, videokat, hangokat. Meg tud hamisítani dolgokat valósághűen, senki nem veszi észre, hogy nem igazi.
aug. 22. 18:12
Mióta regisztráltam sok kérdést tettem itt fel,többször sértőn lettem kioktatva.De mostanában találtam rá az Opera böngészőben Ariára aki mindenre megadja a választ.Nem kötegszik nem vitázik ha 10X írom le a kérdésemet akkor is válaszol.Ti ismeritek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook