Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan segítsek autista gyermekemnek? fórum

Hogyan segítsek autista gyermekemnek? (beszélgetős fórum)


16. brandy85 (válaszként erre: 15. - Enissa)
aug. 15. 09:21
Teljesen egyetértek! Köszönjük!
15. Enissa (válaszként erre: 14. - Brandy85)
aug. 15. 08:26

Pontosan azért írtam, amit. Te is arra erősítesz rá, hogy bizony nincs sablon boldoggá tételre, amiben a FI. kért segítséget.

Írhatom, hogy állapot, eltérés, de akkor sem a fűszeres, a pap stb. állítja fel a diagnózist, hanem az orvos.

Orvoshoz megy véleményeztetni magát az is, aki kézfej nélkül született, ettől ő is lehet egészségileg mindenkinél jobban, mégiscsak BNO kódot kap.

Sok sikert a Fiadnak az életben!

14. brandy85 (válaszként erre: 13. - Enissa)
aug. 14. 22:57
Én értem és tudom is,igazad is van,de nem csak sni-s emberből nincs két egyforma,még az ikrek sem egyformák. Amúgy ez nem betegség hanem "zavar" . De ami az én gyerekem boldoggá teszi az nem biztos,hogy másét is.
13. Enissa (válaszként erre: 12. - Brandy85)
aug. 13. 09:31

Ismerem a betegséget, 2 egyforma eset sincs.

Természetesen a család támogassa, azért család a család, segítsen, egyengesse az útját. De a szülő nem baj, ha tisztában van vele, hogy ilyen eredménnyel nem valószínű, hogy a gyermeke orvos lesz. Mint később írta,elfogadja "csak" gyermekekkel akar foglalkozni.

Az is, hogy hol nevet, hol őrjöng.

Én az 5-6 mondatból tudok kiindulni.

A 4-es átlag kevés az orvosihoz, egyébként nagyon szuper.

Az örjöngés számomra még nehezebb, ki szeretné, ha rapszódikus ember foglalkozna a gyermekével? De még a felnőtt csakádtagunkkal sem, mondjuk a betegágy mellett.

És igen, mint anya mindent megtennék én is a változásokért, de azért nagyon 2 lábon állok a földön.

Ennyi információból, ennyit tudok mondani.

Itt kész receptet nem tud adni senki,a gyermekét hogyan teheti boldoggá.

Én sosem hitegettem a gyerekem, hogy ez, vagy az sikerülni fog, ha tudtam közel sincs hozzá, de biztattam mit tegyen, hogy mi kell ahhoz, hogy az álmai teljesüljenek.

12. brandy85 (válaszként erre: 2. - Enissa)
aug. 12. 22:34
Ez így nem igaz,mert őket máshogy értékelik és idővel ők is változnak/fejlődnek,szóval lehet bármi még. Tapasztalatból írok. A nagyfiunkra is rátették a pecsétet,mégis hentes lett a szakmája. Igaz nagyon nagy türelem és vaskötél idegzet kell,de megoldható. A gyerekeket bizalmilag és önbizalmilag nehézkes fejleszteni,őket klasszisokkal nehezebb. De megéri!
11. brandy85 (válaszként erre: 10. - Brandy85)
aug. 12. 22:30
Jav. Nagyobbik
10. brandy85 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 12. 22:29
Nem veszik egy kód alá őket! Tudom,mert a nahyobbik adhd-s a kicsi meg autista! Az autista az asd. Nagyon nem mindegy!
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Brandy85)
aug. 11. 18:00
ASD ha így jobban tetszik! Most már 1 kategóriába veszik őket ugyan az a BNO kód :(
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Enissa)
aug. 11. 17:57
Nyers vagy,de őszinte! Kívánom hogy soha ne éld át azt amit én és a gyermekem!
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Amaunet)
aug. 11. 17:56
Igen,tudatában van a maga módján! Szeretne gyermekek lelkével foglalkozni,sok kis barátnője neki önti ki a lelki dolgait. Tudom,hogy nem lesz orvos belőle de talán egy szakápoló igen,és annak is nagyon örülne!
6. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 5. 09:44
YouTube-on nézd meg az Autista vagyok csatorna videóit.
5. brandy85 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 5. 06:52
Egy autinál ez sajnos a normális. "Csak"auti vagy adhd-s auti,mert az sem mindegy?!
4. brandy85 (válaszként erre: 3. - Amaunet)
aug. 5. 06:47
Nem betegség az autizmus,hanem fejlődési rendellenesség!
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 4. 21:33
A gyermeked tudja ezt a diagnózist? Tudatában van a betegségének?
2. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 4. 21:07

Már írtál erről, kaptál tanácsokat is.

Ha idáig boldog volt a gyerek az marad.

Nem akarlak megbántani ha az orvosa nem tudja hogyan tedd boldoggá, és főleg, mint Te édesanya nem tudod

mit kezdj vele, 5 mondatból itt, hogy tudna bárki is segíteni?

Valószínű sosem lesz pszichiáter ilyen mentalitás sál de az átlaga sem lesz elég egy orvosihoz.

aug. 4. 19:06
Megkaptuk a végső diagnózist,nincs mese a gyermekem autista! Nagyon nehezek a napjaink,van hogy őrjöng van hogy nevet,Ő gyermek pszichiáter akar lenni. Hozzá teszem 4.25 átlaggal 7.osztályban Istenem mit csináljak hogy boldog legyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook