Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha csak azokat a ruháimat tartanám meg, amelyek örömöt... fórum

Ha csak azokat a ruháimat tartanám meg, amelyek örömöt... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
39. globus (válaszként erre: 30. - Fincsi5)
aug. 14. 20:21
Én a harisnyát is utálom, oké, most nem kell. Pingom nincs, a ruhát milyen boltban lehet venni, pl. C&A-ban sem láttam soha. Zsigerből nadrágokra húz a szemem :) Mondjuk nincs már ilyen probléma, nálunk semmilyen ruházati bolt nincs, ezek mind megszűntek. Kis butikok vannak.
38. fincsi5 (válaszként erre: 18. - Globus)
aug. 14. 19:33
Az utolsó ruhámat tegnap felvettem, hát bizisten, a próbafülkében csalós tükör lehetett, mert most rettentően állt rajtam. Na benyomtam a szekrénybe, majd idővel kidobom. Gyönyörű, de felvéve kövérít nagyon.
37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Michelle.r)
aug. 13. 09:38
Mostanában kicsit elszaladt a ló velem. Nagyon változtatnom kéne az étrendemen.
36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Fincsi5)
aug. 13. 09:36
Ezzel én is így vagyok, észrevettem, jobban kihúzom magam ha egészruhában vagyok.
35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - B4fb3778d5)
aug. 13. 09:34
Remélem hamarosan én is ezt fogom mondani :)
aug. 12. 18:22
Én szeretem a ruháimat.
33. fincsi5 (válaszként erre: 32. - L.luiselotte)
aug. 12. 18:02
Ó, én is ezt mondtam, aztán elmentem kis sétára, és ott volt a kirakatban a legutóbbi szerzeményem. Csak idő kérdése.😍
32. l.luiselotte (válaszként erre: 31. - Fincsi5)
aug. 12. 16:38

Hozzátok hasonlóan évtizedeken keresztül nekem sem volt egyberuhám, kosztümben vagy fekete szoknya- elegánsabb felsőben dolgoztam, a civil életben farmerben jártam.

És amikor 2016-17 táján bejött a kék-fehér csíkos divat, vettem egy ruhát, a fél város ilyenben járt. Meglepően jól állt, aztán kb 2019-ig felfejlesztettem a ruhaállományomat 8-ra, mindet szeretem, de nem tudom mindet egy nyáron -

kihasználni.Azóta sem vettem újat, ezek szerintem életem végéig kiszOLgálnak.

31. fincsi5 (válaszként erre: 9. - Michelle.r)
aug. 12. 15:34

1 vállfára a szoknya-blúz, vagy nadrág + felső.


Mennyi cuccom kimenne! Csak elkezdeni nehéz, de már motoszkál a fejemben, ez jó jel.

30. fincsi5 (válaszként erre: 8. - Michelle.r)
aug. 12. 15:30

Te még jóval hamarabb ráéreztél, mint én.


Volt itt egy Olaszországban élő nő, ő mondogatta, milyen egyszerű, hogy csak belebújik, kész, nincs varia. Akkor megmosolyogtam, aztán 60 körül igazat adok neki. S még a tartásomat is alakítja, jobban kihúzom magam, ha ruhában vagyok, mintha nadrágban.

aug. 12. 09:31

Nagy divat a sztárok körében a meztelenruha. Bocs, nem akarok "brillírozni", csak úgy kijött.


Volt egy kolléganőm, aki fillérekből öltözött olyan ízlésesen, mintha egy divatlapból lépett volna ki. Kifejezetten jó ízlése volt. Úgy tudta kombinálni a darabjait, hogy - bár ugyanazok a darabok ismétlődtek, mégis minden nap csinos volt. Nem volt hatalmas ruhatára, de minőségi ruhadarabokat fogott ki a turkálókban. A szoknyáit nagyon ügyesen kombinálta topokkal, blúzokkal. A ruhái is nagyon jól álltak rajta. Nadrágot soha nem viselt.

Mindig jó volt ránézni.

28. michelle.r (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 12. 09:14
Milyen módszert használsz? Próbáltad már elhagyni a "rossz" szénhidrátokat?
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Globus)
aug. 12. 08:45
Már csak akkor fogyok ha beteg vagyok, műtét vagy ilyesmi, de amúgy csupán néhány kiló megy le.
26. globus (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 11. 18:48
Most 16.5-nél tartok, na jó, némi külső segítséggel. Elvileg már nem kellene, de a folyamat halad.
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Globus)
aug. 11. 18:36
Hűha! Én maximum 2-3 kilókat fogyok.
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Fincsi5)
aug. 11. 18:32
Az egyberuhákat is szeretem, azt is nagyon meg kell válogassam mert elég sehogysem állnak rajtam. 48 éves vagyok.
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Michelle.r)
aug. 11. 18:30
Ezt megcsinálom, nagyon jó tanács, köszi. Van néhány egyszínű is, de valahogy nem tetszik a végeredmény. Legjobban az működne, előre összeállítani szetteket.
22. tumbo2 (válaszként erre: 7. - Globus)
aug. 11. 14:37
utáltam mindig,mert elég vastag a derekam.hát hülyén néztem ki.
21. tumbo2 (válaszként erre: 13. - Globus)
aug. 11. 14:35
mikor volt az öcsém esküvője,kosztömőt akartam venni.de kiröhögtem saját magam.
20. tumbo2 (válaszként erre: 16. - Fincsi5)
aug. 11. 14:33
nyáron én is olyat hordok.sőt elég kivágottat.
19. tumbo2 (válaszként erre: 17. - Fincsi5)
aug. 11. 14:31
nem én,mert kiröhögtek.aki olyan randa volt,mint a bánat,de jó volt a lába,az után csorgott a nyáluk.
18. globus (válaszként erre: 16. - Fincsi5)
aug. 11. 14:28
Van, akin jól áll. De tud rossz is lenni a szabása, fazonja.
17. fincsi5 (válaszként erre: 14. - Tumbo2)
aug. 11. 14:27
De a suliban sem hordtad? Pedig akkor volt divat a miniszoknya, a köpenyünk 1 centivel volt hosszabb tőle.:))
16. fincsi5 (válaszként erre: 13. - Globus)
aug. 11. 14:26
Máson sem tetszik? Én az egyberuhától idegenkedtem, pedig anyu általában olyat hordott. Én néhány helyes nőt láttam, először én is idegenkedtem; nem befelé van a hasam, stb. Aztán beleakadtam egy sötét alapon virágmintásba, azóta "nincs megállás".
15. tumbo2 (válaszként erre: 13. - Globus)
aug. 11. 12:01
most már nemigen zavar,akinek nem tetszik,ne nézze,
14. tumbo2 (válaszként erre: 13. - Globus)
aug. 11. 11:58
én az érettségi után rögtön levettem ,aztán gatyába bújtam.röhögtek a fiúk,olyan a lába,mint a piszkafa.
13. globus (válaszként erre: 11. - Fincsi5)
aug. 11. 10:57

Csak a próbafülkében próbáltam.

Egész életemben nadrágos voltam, középsuliban ha ünnepség volt, szoknyát táskában vittük, utána azonnal levetettük.

12. michelle.r (válaszként erre: 10. - Fincsi5)
aug. 11. 10:38
Ne viccelj, ha jól áll, viseld. Más országokban nálad sokkal idősebbek is viselik. A piros különösen elegáns sötétkékkel és fehérrel. A rózsaszín - legalábbis a legtöbb árnyalata - szintén.
11. fincsi5 (válaszként erre: 7. - Globus)
aug. 11. 09:48
Gondolom, nem is próbálod hordani. Vegyél először 2 szoknyát, amihez gondolom van van felsőd, és először csak ritkán vedd fel, szerintem megszereted.:)))
10. fincsi5 (válaszként erre: 8. - Michelle.r)
aug. 11. 09:46

Idén nem akartam venni, de mégis lett, imádom.


Még abban kell fejlődnöm, hogy ne csak mintásak legyenek, talán 2 egyszínű van eddig, az is piros.

Néha unom és nem találom jónak a koromhoz a pirosat és a rózsaszínűeket, de felvéve azok állnak legjobban.


A sok car minőségű felsőket kellene kidobni, amiket csak a színük miatt vettem meg. Nekem is alig fér már a nyári oldali szekrényben.:((

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook