Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha a gyerekkoromra gondolok... fórum

Ha a gyerekkoromra gondolok... (beszélgetős fórum)


júl. 17. 04:59
Jó gyerekkorom volt. A nagymamámnál való nyaralások jutnak leginkább eszembe ilyenkor. A szüleim mindent megettek értünk. Hála nekik:)
16. Mizantróp (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
júl. 16. 18:56
Ugyanez. A rákospalotai búcsúk, a frissen vágott fű, a vakációk, a balatoni sátortáborok, a csodálatos karácsonyok, a sok jó program anyuval...
15. Józsibirka (válaszként erre: 14. - D1zsúlika)
jún. 3. 18:39
Ez is szép! ❤
jún. 3. 18:36

Milyen boldogok lehetnek a szülők, akik fentről olvassák ezeket kedves, hálával emlegetett, gyermekkorra gondoló vallomásokat, emlékeket. Hiszem, hogy az ilyen pillanatokért éltek a szülők is, hogy a gyereküket mosolyogni, maradéktalanul boldognak látják most is.

A tőlük kapott hozományok legszebbike nem más, mint a boldog gyermekkor! A boldog ifjúság!

A fáma pedig az tartja, hogy " csak boldog gyermekekből lehet boldog felnőtt, boldog élet, boldog ország...."

13. ,zumba (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
jún. 3. 15:53
Gyerekkor: békés családi élet, sok családi és közösségi élmény.(köszönöm drága szüleim!)
12. L’Engel (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
jún. 3. 12:44

A szüleim felé érzett hála. Meg a gondtalanság.


Főleg azok után vagyok hálás, hogy szembesülök a sok rossz emberi sorssal, hogy egyeseknek érzelmi elhanyagolásban, elnyomásban, bántalmazásban kellett felnőniük.

11. libikóka (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
jún. 3. 12:43

Igen,,amikor felkerült a táblára a V🌼A🍒K🍦Á🌞C🏕️I🛝Ó

az csodás végtelennek tűnő időszakot vetített előre.

Strandolások,,vagy reggeltől estig az udvaron játék.

Soha senki nem akart felmenni,, még ebédelni sem:))

Aztán a kerim kitalálta hogy ledobott egy szendvicset bezacskózva,,és el is terjedt,,röpültek a szendvicsek,kakaóscsigák:)Vizet meg a földszinti nénik mindig adtak:))

Nagyon jó gyerekkorom volt:)

jún. 3. 12:28
Sosem lennék újra gyerek!
9. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
jún. 3. 12:05
Bármely percére szívesen emlékszem vissza mert boldog, gondtalan gyerekkorom volt.
8. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
jún. 3. 11:59
Nekem az egész gyerekkor kellene vissza, kb. 10 éves koromtól vannak emlékeim, imádtam. Nemcsak a nyarak, az egész gyerekkorom. 20 éves koromig laktam a szülőkkel, nem volt semmi gondom.
jún. 3. 10:23

Ez nem dicsekvés, de jó gyerekkorom volt...látom a tévében a sok bántalmazást, nos ilyenekből kimaradtam.

Áldott jó szüleim voltak, nem bántottak, és ma visszagondolva ez olyan jó.

jún. 3. 09:49
Igyekszem túltenni magam azon hogy eszembe juttattad.
jún. 3. 09:45
Előző vagyok. a szép része a nagymamámnál való nyaralások,barátnőkkel való játékok beszélgetések... volt azért olyan is..
jún. 3. 09:43
Már megbocsátottam nekik,de remélem Istennél megbűnhődnek/bűnhődtek.
3. globus (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
jún. 3. 09:39
Hogy fordulna meg a sírjában valaki.
2. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
jún. 3. 09:32
Ugyan igy érzek!
jún. 3. 09:24

Néha elkap a nosztalgia. A gyerekkori élmények, hangulatok.


Ha a gyerekkoromra gondolok...

a nyarak gondtalansága jut eszembe.


Neked mi?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook