Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fejremegés okai, tapasztalatok fórum

Fejremegés okai, tapasztalatok (beszélgetős fórum)


16. Kankalin4 (válaszként erre: 15. - Buba2)
2020. szept. 16. 14:37
Megkérdezhetem, melyik orvosnál voltál?
15. buba2
2019. aug. 8. 11:36
Voltam , másik orvosnál aki neurológus. Elég alaposan megvizsgált,nyaki ér ultrahangot is csinált. Megállapította , hogy a nyaki csigolyáim mellett a baloldali izomzat megfeszülve van és ez által van a fejremegés . Mondta,jól lehet kezelni el kell mennem a Mozgászavar ambulanciára, ahol a nyaki csigolyák mellé botox injekció fogok kapni és evvel tudják "ki kapcsolni" és nem fog remegni. Úgy örülök, hogy rá találtam erre a doktor úrra! Akinél ezelőtt voltam az csak nagyából vizsgált meg ,nem foglalkozott avval, hogy kész e a vérképem. Vérkép és normális vizsgálat nélkül ki irt egy olyan gyógyszert amit az epilepsziások szoktak szedni a remegésre . ( mondván, addig is javuljon ezen tünetem )MRI re a beutaló, utána meg nyugtató. Epilepsziás gyógyszert nem szedtem , mert ahogy elolvastam volt annyi mellék hatása, hogy nem mertem beszedni. A nyugtatót is lecseréltem gyengébbre,mert oda kell figyelnem a munkámra, nem tévedhetek. Ha most bele gondoltok, ha nem ilyen vagyok elkezdem szedni a gyógyszereket, a remegésem nem szűnik meg , plusz a gyógyszerek mellék hatásával is küzdhetek.
14. Tsillagocska (válaszként erre: 6. - Buba2)
2019. júl. 30. 01:49
Nalunk csaladi orokseg. Nagymamamnak is volt es anyukamnak is van. De ahogy olvastam, sok oka lehet.
13. ariana
2019. júl. 20. 19:01
Gondolom idegi alapon van.
2019. júl. 20. 13:09
Lehet alacsony éhgyomri vércukortól is. A fejremegés talán a sok munkádtól van és nem tudsz hamar végezni vele, lehet, hogy az idegesít folyamatosan??? Rád férne vagy két hetes szabi talán.
11. epervirág (válaszként erre: 6. - Buba2)
2019. júl. 19. 16:03
Igazábol akkor nem tudom mi lehet nekem a kezem szokott remegni föleg reggel ( egy korty piát nem iszok)
10. buba2 (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2019. júl. 19. 16:00
Nem csípett meg kulancs, még eddig.
2019. júl. 19. 15:58
Mikor valakivel beszélgetek, vagy valakire vagy valamire több percig figyelni kell, akkor is borzasztóan el kezd remegni. Nagyon elvagyok keseredve, még csak 40 évemet töltöttem be. A doki nyugtatót írt fel.De azt nem szedem, mert az eléggé letompít és én minden nap vezeték és a munkám is olyan, hogy nagyon figyelnem kell.így magamtól elkezdtem szedni a Valeriana készítményt ez is nyugtató csak nem olyan erős, tudok mellette dolgozni, nem tompít le.
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Buba2)
2019. júl. 19. 15:56
Esetleg csíphetett meg kullancs? Ha igen , nem ártana megemlíteni az orvosnak és kérni egy vizsgálatot ez ügyben is,
2019. júl. 19. 15:55

Kíváncsiságból én is megnéztem. Sok oka lehet. :(


[link]

6. buba2 (válaszként erre: 2. - Epervirág)
2019. júl. 19. 15:47
Igen, stresszes de mikor nyugodtnak érzem magam és itthon vagyok fekve nézem a tv már akkor is jelenkezik.
5. buba2 (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2019. júl. 19. 15:45
Nem volt még.
2019. júl. 19. 15:40
Stresszhelyzetben nekem is remeg a fejem. Eléggé zavaró. Passz. Nem voltam vele dokinál.
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Buba2)
2019. júl. 19. 15:27
Lyme kór vizsgálatod volt már. Az is okozhat ilyen tünetet.
2. epervirág (válaszként erre: 1. - Buba2)
2019. júl. 19. 15:26
Szia! Esetleg nem stresszes az életed? Attol is lehet mèg.Nekem egyszer volt nagyon durva fej remegèssem egy nagyobb stressz hozta ki nálam.
2019. júl. 19. 15:05
Valaki, fejremegéssel kapcsolatban tudna e valami tanácsot adni? 3 éve jelentkezett a fejremegésem, nemleges bólogattással. Az első időkben ritkán, stressz hatására. Ma már naponta sűrűn, stressz sem kell,.pl: tv nézés közben is.Voltam vizsgálatokon mindent rendben találtak. Valaki tudna e tanácsot adni, hogy hová forduljak segítségért. Neurólogusnál voltam, teljes vérkép volt, ct - n voltam, semmit nem találtak. Nagyon zavar, mikor dolgozom akkor is elöjön, többen észre vették már.Vagy ha valaki ilyen próblémával küzd vagy hasonlóval, szívesen venném a tapasztalatait.Előre is köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook