Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 7 hetes magzat túl kicsi és nincs szívhang fórum

7 hetes magzat túl kicsi és nincs szívhang (beszélgetős fórum)


tegnap 23:11
Viszont már 2 hete pozitív a tesztje, tehát minimum 6 hetes.
2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Messier45)
tegnap 19:17
Az alkohol nem lehet ennek oka. 6 hetes kor előtt semmi nem megy át a babához abból amit anyuka eszik iszik, szed. Simán lehet még hogy minden rendben lesz vele. Főleg hogy simán lehet hogy később fogant, nem egy ilyet hallottunk már.
tegnap 16:26

Két hete lett pozitív a tesztem, ma voltam először ultrahangon.

Napra pontosan 7 hetes kell hogy legyen a baba (bár a menstruációm nem teljesen pontos, így ebben sem vagyok biztos hogy jól gondolom).

Az orvos azt mondta 7 heteshez a magzat túl pici (14 mm petezsák és benne 4 mm szikhólyag) és nincs szívhangja sem.

Egy hét múlva kell vissza mennem újabb uh-ra, viszont már most megijesztett, mert azt mondta, lehet elhalt a magzat.

Sajnos pár nappal azelőtt hogy megtudtam hogy terhes vagyok, kicsit sok alkoholt ittam, félek hogy emiatt történt valami vele. Bár nem terveztük most a babát, viszont nagyon szeretném ha megszületne.

Nagyon aggódom, nem tudom hogy bírom ki ezt az egy hetet. Valaki járt már így esetleg? 😢

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook