Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mit tanácsoltok, mi a jó megoldás? fórum

Ti mit tanácsoltok, mi a jó megoldás? (beszélgetős fórum)


24. Ágio8405 (válaszként erre: 5. - Liliom10)
szept. 2. 23:06
Vannak pasik akik megoldják. Egyik barátnőm is belefutott ilyenbe. Volt hétévége, ünnepnap is. Sokat utazott munka miatt a pasi, így asszony előtt is volt alibi… A karácsonyt úgy oldotta meg, hogy eleve az irodája Pesten volt, de vidéken élt, így azt mondta fent van az irodában, külföldön sok helyen csak 25-e az ünnep, a többi nap munkanap, így nem volt fura a feleségnek hogy 24.-én és 26.-ám dolgoznia kell.
23. srcrss (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 2. 21:31
Engem is átvertek egyszer. De másnap lebukott, nem négy év után. Mindegy. Sajnálom.
22. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 2. 18:55
Hihetetlen, hogy négy évig nem tudtál a feleségéről. Biztos, hogy nem? Nem jártál a lakásában? Nem aludtatok együtt? Érdekes. Nem tennék semmit. Illetve vállalnám a felelősséget a hülyeségemért. Szerintem engedd el a szarházit, és emelt fővel lépj tovább.
21. b95598f892 (válaszként erre: 20. - Michelle.r)
szept. 2. 18:21
Hálás köszönet!
20. michelle.r (válaszként erre: 19. - B95598f892)
szept. 2. 17:54
Egy kis szövegértelmezés segítene. Nem azt írtam, hogy bohóc, hanem azt csinálNA magából. Ha a feleség valóban tud a sztoriról és még mindig együtt vannak, jó lenne, ha együtt röhögnének a próbálkozásain?
19. b95598f892 (válaszként erre: 18. - Michelle.r)
szept. 2. 17:48

A jóhiszeműségét kihasználta egy pasi, és romokban hever szegény, ettől még nem bohóc.

Bizonyára nem találkozott még link, hazug alakokkal, nincs érzéke ahhoz, hogy felismerje őket.

18. michelle.r (válaszként erre: 17. - Michelle.r)
szept. 2. 17:27

Ja, és hogy mit tanácsolok?

Lépj tovább és a jövőben légy éberebb. Hogy akarod megkeseríteni az életét? Csak magadból csinálnál bohócot.

17. michelle.r (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 2. 16:58

Mit? Elvesztetted a vagyonodat, a munkádat? Lenullázódott a baráti köröd?


Ne haragudj, de ha négy évig nem tűnt fel, hogy nem vagy egyedül, legalább akkora a felelősséged. Ne mondd, hogy nem voltak jelek, amit nem akartál észre venni. Négy évig nem haladt előre a kapcsolat? Nem voltatok együtt nyaralni? Fel sem merült az összeköltözés, a tovább lépés?

16. liliom10 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 2. 16:48
Anyagilag hagytad magad kihasználni ? Mit jelent az, hogy nulláról kell kezdened ?
15. Bichi (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 2. 16:47

Ennek semmi köze a kihasználáshoz.

Én el nem tudom képzelni, hogy egy házas férfi olyan szabad legyen, hogy ez a másik félnek nem tűnik fel. Ott vannak az ünnepek, amikből rögtön kiderül. Ha mondjuk karácsony szent este a férfi, akivel 4 évig együtt vagyok nem ér rá, azért élnék a gyanuperrel, de ha bizonyos időpontokban kizárt a kommunikáció akkor is.

Nem lehet, hogy nem is nős, csak dobni akart, és ez egy jó indok, hogy ne keresd többet?

Én nem a bosszún gondokoznék, hanem azon, hogy hogy lehettem ilyen hülye....

14. Amaunet (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 2. 16:45
Mit kell nulláról kezdened?
13. liliom10 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 2. 16:45
Hogy érted azt, hogy teljesen kihasznált ?
12. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 2. 16:36

Levonnám a tanulságokat, végiggondolnám hol hibáztam.

Életmegkeserítésre nem fordínanék egyetlen percet sem.

11. b95598f892 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 2. 16:32

Hurrá, örülj a szabadságodnak!


Bár nem értem, mi az a nulla, talán anyagilag gondoltad?

szept. 2. 16:31

A kihasználást nem gondolom, ezt vedd úgy, hogy Te is használtad őt valamire, ami jó volt neked is.

Közösen élveztétek ezt a kapcsolatot, és nem írtad, hogy hitegetett volna a közös jövőtökkel.

Mivel egy hűtlen csapodár szaralak, lehet, hogy talált másik szeretőt, aminek csak örülhetsz, mert így megszabadultál tőle.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Amaunet)
szept. 2. 16:30
a nulláról kell kezdenem miatta
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Liliom10)
szept. 2. 16:27
de találkoztunk
szept. 2. 16:26
Semmit, elég büntetés nekik, hogy ilyenek. Éld te is a saját életed, ne velük foglalkozz.
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 2. 16:26

Hagynám a fenébe és máskor nem lennék olyab buta, naív, hogy valaki négy éven át hülyítsen valaki.

Egyébként mi módon használt ki? Házasságot ígért?

5. liliom10 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 2. 16:25
De ha sosem találkoztatok hétvégén, ünnepeken, stb., egy idő után nem volt gyanús ? Nem is kérdeztél rá ? Hány évesek vagytok ? Naívnak tűnsz...
4. b95598f892 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 2. 16:24

Felejtsd el!!!

Azonnal törölj mindent, ami rá emlékeztet! Ne mérgezd magad bosszúval, ne kattogj egy szaralakon, temesd el. Különben begolyózol, ha még bosszút forralsz. Mindig mindenkit át fog verni, mert egy gerinctelen hazug alak! Örülj, hogy nem Te vagy a felesége, ő is áldozat, és szenvedni fog örökké, ha vele marad.

Nyugi, minden gondolatot törölj azonnal a fejedből, ami róla szól, és sürgősen keress pasikat magad köré, magad mellé, olyat, aki méltó hozzád!

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Liliom10)
szept. 2. 16:22

eltitkolta .

nem éltünk eggyütt

szept. 2. 16:22
Nem tudtad 4 évig, hogy nős ? Ez hogy lehet ?
szept. 2. 16:08
Van egy ferfi aki teljesen kihasznált 4 éven keresztül s csak most tuttam meg hogy van felesége ,úgy hogy elmondott neki mindent s valszeg úgy adta elő a dolgott hogy ő az áldozat .az én életemet tönkre tette s hiaba mondott el neki mindent élnek tovább boldogan mintha misem történt volna .egy kicsit megszeretném keseríteni azert hogy massal ne tegye ezt mert valszeg nem én voltam az egyedűli .ti mit tennetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook