Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem értek egyet, ahogy a húgom neveli a gyerekét, de nem... fórum

Nem értek egyet, ahogy a húgom neveli a gyerekét, de nem... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

22. Lady Lavender (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 01:47

Én sem ahogyan kezdtek,de ritka jó kölykök.

A nővéremmel is tűz meg víz vagyunk.

Ahogy tinédzserek lesznek, nem kell annyit moderalni.

A lány darab probléma nélkül azonnal közlekedett távolsági buszon, a "kicsi" szintén meg tudná tenni, és csak egy hàrmada volt.


De hallotta, hogy a fufrszben valami fennakadt.

tegnapelőtt 17:43
Ajándékozzátok meg finoman egy szakkönyvvel! Üdv.Őszifalevél36
20. PöttyösPanka (válaszként erre: 19. - Enissa)
tegnapelőtt 11:23
Szerintem a testvére vélekedését idézte ezzel.
19. Enissa (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
tegnapelőtt 11:19

"minden mai gyerek ilyen - mert ők tündér, kristály, ezogyerekek."

Mekkora marhaságot írsz. Fel is fogod, amit írsz, vagy csak ontod magadból a botorságot?

Remélem nem minden felnőtt ilyen, mint te!!! "Jót akaró tündérnagynéni."🤪

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Ghost👻)
tegnapelőtt 09:29
:( Állítólag a vallomásba az ember elmondja, ami nyomja a szívét. Nem ítélkezek, aggódunk mi, a nagyszülei, a tesója. Nem beleszólunk látjuk, hogy nem okés a fejére nőtt, nincs kedve, türelme foglalkozni vele, ráhagy mindent, minden mai gyerek ilyen - mert ők tündér, kristály, ezogyerekek. Az apja magasról tesz az egészre. Ha normális, hogy egy gyerek lehülyézi az anyját, meg szívtelennek nevezi ha nem kapja meg a legújabb játékot, biztos igazatok van... De én itt befejeztem, nem kérek több bántást.
17. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 24. 22:38
Nem várhatod el, hogy úgy neveljék, ahogy te jónak látod, de elvárhatod, hogy pl. tiszteljen téged/titeket.
16. Ghost👻 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 24. 20:20

Te is ìtèlkezel!

Azèrt,mert ő ilyen temperamentumú gyerek mèg nincs vele baj csak gyakolni kellene az elfogadást!

Fogadd el,hogy ő ilyen ès ha agyon csapnák, ha büntetnèk orrba szájba akkor is ilyen maradna,mert ő ilyen!

szept. 24. 19:40
Sosem szóltam bele tesóm nevelési módszereibe, ez az ő dolga, senkinek semmi köze....
14. birebora (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 24. 16:22
Én nem mondok semmit. Mindenki nevelje a saját gyerekét. Soha nem beszélném ki a családtagjaimat még névtelenül sem. Nagyon ráérsz?
szept. 24. 15:36
Nem egy városban lakunk, a szüleimmel laknak egymás fölött, háztartásban a nagylány segít. Igen, van nekem is, amit tudok, beszélgetünk, adok ezt-azt gyümölcsöt (nekünk kertes ház van, nekik lakás) vasárnap játszanak együtt, ha megyünk kirándulni, tóhoz, visszük.
szept. 24. 15:02
Ha fáradt, akkor inkább lenne szüksége segítségre, mint tanácsra. Ha igazán a gyerek javát szeretnéd, akkor a gyakorlatban kellene segítened neki és az anyukájának. Tanácsokkal úgysem mennek sokra. Ha az anya szusszanhat néha egy kicsit, lehet, hogy magától is képes jobb döntéseket hozni.
11. boldogzokni (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 24. 14:53
Neked van gyereked?
szept. 24. 14:36
Ja helyesbítek, nem csinálja, hanem megunják a hisztit és többnyire az anyja vagy a nővére ír valamit, helyette.
szept. 24. 14:31
Első az ítélkezés. Leírom, kíváncsi vagyok mit mondotok. Van egy nagylánya, ő még jól tanult, értelmes, olvasott, dolgozik. Humora is van, az egész család stand-upos, nem mísz p>chák vagyunk. És van a 8 éves, elszállt, hisztis, értetlen, napi 6 óra telefonbámulás Tiktok, bármiért képes ordítva követelőzni, belefáradtak, ráhagyják, apja is, mindent megkap legutóbb rollert, és azzal védi, hogy a korosztálya, nem tehet róla, ők már ilyenek WTF?? Szövegértése alig, a házikat órákig csinálja. Könyvet csak suliban vesz kézbe, mi is vettünk neki, hiába. Újabban papának is beszól, viccesen tőle még tart. Próbáltunk javasolni, szépen, tudom fáradt a munka meg háztartás mellett, de kéne némi gyakorlás, és legalább du. elvenni tőle a telót, de elutasít minden javaslatot.
8. PöttyösPanka (válaszként erre: 7. - Enissa)
szept. 24. 14:31
Mégiscsak egy család.
7. Enissa (válaszként erre: 6. - PöttyösPanka)
szept. 24. 14:08
És az anyukára hasonlítanak a lányok is. Mindenki, mindenkinél jobban tudja, hogyan kell nevelni.
szept. 24. 13:23
Legalább egy közös vonásotok van a húgoddal. Mindketten azt hiszitek, jobban tudjátok a másiknál, hogyan kell gyereket nevelni.
5. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 24. 11:45
Nem tudható előre mi lesz. Főleg hogy a jövőben milyen skillek fognak kelleni egy gyereknek a sikerhez (na meg hogy kinek mi a siker), borzasztó tempóban változik a világ.
4. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 24. 11:29
Mindenki nevelje a sajátját, a szüleid is elbaltázták akkor a testvéred nevelését, ha kollektíve nem tetszik a családnak.
3. Ghost👻 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 24. 11:24

Nem tudhatod!

Lehet,hogy pont fordítva lesz,ès a te gyereked lesz elb.szott!

szept. 24. 11:12

Igazából az ő sara lesz.

Meg nem vagyunk jövőbelátók.Teljesen "elba..ott" gyerekbőlis lehet értelmes okos jólelkű felnőtt és jól neveltből is félrecsúszott.


Múltkor az utcán fiatal pár mögöttem.

Gyerek egyszer csak elkezd visítani.

Azt nem értettem mit akar,,de aztán kiderült ,,macaron kellett neki .


Anyuka keze a táskában,,apuka száját a következő mondat hagyta el.


Úgyis tudod mindig azt csináljuk amit mondassz,,nem kell sírni.


Na gondoltam ,,ha ez tényleg így van ,jó nagy szarban vagytok🤔😄

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook