Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Munkatársakkal kirándulni mentünk. A munkahelyen kívül is... fórum

Munkatársakkal kirándulni mentünk. A munkahelyen kívül is... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

13. gigi>
jún. 15. 13:24
Ilyet mi is szoktunk. Szigorúan titokban. Mert ha kiderül, tuti megtorlás a vége.
12. Csillagszem38 (válaszként erre: 11. - Ágio8405)
jún. 15. 06:59

Ez szuper!

Valószínűleg más munkakörben foroghatsz, mert sztem vannak olyan szintek, ahol folyamatos a taktikázás.

11. Ágio8405 (válaszként erre: 7. - Csillagszem38)
jún. 14. 17:45
Én máshogy gondolom, de nem vagyunk egyformák. Lett nagyon jó barátnőm munkahelyről aki azóta is az, pedig kb 15 éve dolgoztunk együtt kb 1,5 évet.
10. K-né Zsóka (válaszként erre: 7. - Csillagszem38)
jún. 14. 16:26
Én szerettem a csapatépítő programokat. Azt hiszem senki érdeklődési körének nem feleltek meg, de kimozdított a komfortzónánkból. Persze voltak akik mindenért picsogtak, de többnyire mindenki kellemes élményeket szerzett.
jún. 14. 16:23
Ez jó! Nálunk sajnos klikkesedés van és nem nagyon keverednek a csoportok. Például van egy nő, egy utcában lakunk, együtt jövünk haza, beszélgetünk, de a munkahelyen nem szól hozzám, el van a maga kis körével. Persze ha odamegyek, kérdezek akkor válaszol, de egyébként nem szól.
8. mmacus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 14. 10:15
Ez jó! Mi is gyakran szervezünk közös programot, nagyon jól szokott sikerülni, kikapcsolódunk, jól érezzük magunkat, jókat beszélgetünk olyan munkatársakkal is, akikkel egyébként nem vagyunk olyan szoros munkakapcsolatban, hogy napi szinten találkozzunk.
7. Csillagszem38 (válaszként erre: 4. - Ágio8405)
jún. 14. 09:46

XDDD

írtam, hogy nem jó a kapcsolatom a munkatársakkal? Hol?


A kapcsolatom mindenkivel jó, meglepődnél, mert pont az vagyok, aki nem játssza meg magát, nem nyalom senki seggét és sorolhatnám.

Viszont sztem az az egészséges, ha munkakapcsolat szintjén marad a viszony a kollégákkal. A csapatépítőket azért tartom hülyeségnek, mert mindenkinek más az érdeklődési köre és egy csapaton belül biztosan lesz olyan, aki rosszul vagy feszélyezve érzi magát.

A csapat a közös munka során kovácsolódik össze, nem erőltetett programok által.

6. globus (válaszként erre: 5. - Levarosbukta)
jún. 14. 07:51
Nem biztos. Munkaidőn kivül jobban meg lehet ismerni őket, főleg a szerethető oldalt. Napi munka közben normálisan beszélgetni sem lehet.
5. levarosbukta (válaszként erre: 4. - Ágio8405)
jún. 14. 07:39
A munkatárs az munkatárs. Bőven elég belőlük a napi 8 óra, nem hogy még a szabadidőmet is velük töltsem. A kötelező jópofizásoktól meg egyenesen idegrángásom van. Attól még a viszony jó lehet még ha nem is barátkozunk.
4. Ágio8405 (válaszként erre: 3. - Csillagszem38)
jún. 14. 07:06
Nem lehet hogy a te hozzáállásod miatt nincs ilyen jó kapcsolat a munkatársaiddal?
jún. 14. 06:46
Hu de jó nektek! Hallottam már ilyenről, de számomra elképzelhetetlen, pedig már jópár éve dolgozom és rengeteg kollégám volt már. A csapatépítőket is kötelező hülyeségnek tartom.
jún. 13. 23:51
Irigyellek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook