Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Most írtak ki hormon vizsgálatra. Vasárnap volt tüszőrepim, viszont ma megjött a 15.napon. Akkor most honnan számoljam a ciklus napokat? fórum

Most írtak ki hormon vizsgálatra. Vasárnap volt tüszőrepim, viszont ma megjött a 15.napon. Akkor most honnan számoljam a ciklus napokat? (tudásbázis kérdés)


17. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 16. - Tamo87)
2010. jún. 23. 14:42

helyesen teszed.

Sok sikert,na és persze mindent bele.

16. tamo87 (válaszként erre: 15. - Nyáriné Kovács Tímea)
2010. jún. 22. 21:10
Félek hogy rám is ez vár. Biztos vagyok benne hogy lesz, csak nagyon meg akar váratni. Mondom, csak az keserít el, hogy mikor rászánom magam és megteszek 1 lépést előre, akkor a szervezetem mattot ad és vissza kell lépnem 2-őt. Tényleg nem tudom mit csináljak. Menjek el a 22-24-es vizsgálatra mintha mi sem történt volna, vagy tekintsem azt a 8-12. napnak? Szerintem elviszem mind két papíromat és hátha a laborban okosabbak vannak nálam.
15. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 14. - Tamo87)
2010. jún. 22. 20:53
Ne izgulj!Az már nagyon jó,hogy egyáltalán szeretnél és amikor eljön az ideje be is fog kopogtatni.Ez tuti!Bár könnyen beszélek mert nekünk sikerült,de hidd el 15 évet vártunk rájuk4Van már egy 15 éves nagy lányom és utána nem maradtam terhes.Végig jártunk mi is néhány vizsgálatot,mire még is sikerült.
14. tamo87 (válaszként erre: 12. - Nyáriné Kovács Tímea)
2010. jún. 22. 20:39

Még csak most kezdődnének a vizsgálatok, szóval még semmi behatóbb, csak uh. A hőmérőzés azért kiszámíthatatlan, mert mindig máskor kelek, és gyakran össze szedek enyhe meghülést ami hőemelkedéssel jár. A nyákomat szoktam figyelni az sokkal megbízhatóbb. Tojás fehérje szerű folyás csak peteéréskor van és összetéveszthetetlen.

Már annyira nem görcsölök rajta. Csak tudni szeretném mitől van ez a változás a szervezetemben, és miért nem sikerül.

Azért köszi :)


Egyébként mint már írtam eddig csak barnázgatás volt ilyenkor, arra azt mondta az orvos, hogy normális lehet, de az hogy rendesen vérezzek csak 1. alkalom. Na mindegy. Valószínűleg vissza kell mennem a dokihoz, csak az a gáz hogy de. rendel és a munkahelyemen nem igazán örülnek a sűrű hiányzásnak. Így jártam!!! :(

13. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 11. - Tamo87)
2010. jún. 22. 20:23
Ne izgulj kérdezz rá a kezelőorvosodtól.Hidd el ők már ha mondod vágják rá a napokat,de hogy csinálják nem tudom.
12. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 10. - Tamo87)
2010. jún. 22. 20:22
Ha jól tudom a peteérés előtt lemegy,majd hirtelen fel megy a hőmérséklet amikor megtörténik a peteérése.de szerintem ezt jobban tudod,ha már 1 éve próbálkoztok.A nőgyógyod nem segített ebben?Mármint az elmagyarázásában?Nem mindenkinek egyforma eltolódhat is.Egy jó tanács ne görcsölj a babán.Mi annak idején kifestettük a lakást időm nem volt rágondolni és jöttek.Elvileg nem is lehettem volna akkor terhes,ahogy én számoltam.Azért sok sikert kívánok.A kivizsgálások terén mindent megnéztetek?
11. tamo87
2010. jún. 22. 20:16

Úgy látszik a sors nem akar nekem babát. :(

Végre elkezdődnének a vizsgálatok, erre azt sem tudom jelen pillanatban a 15. vagy az 1. napon vagyok a ciklusnak. :/

10. tamo87 (válaszként erre: 8. - Nyáriné Kovács Tímea)
2010. jún. 22. 20:14

Gratulálok hozzájuk!!!! :D

A hőmérőzés nálam kiszámíthatatlan. De ami biztos, hogy peteérés után feljebb megy, de mensikor jobban megugrik, és csak a 3-4. napon esik le.

2010. jún. 22. 20:11
Ja, és azóta van ez, mióta vetélésem volt, de mivel még 5 hetes sem volt és rendesen kivéreztem, így orvos nem látott. De tudom ez hiba volt. Azóta uh-val is vizsgáltak, de szervi elváltozásom nincs, se ciszta. Most vettek szövettani kenetet de annak kb 3 hét múlva lesz eredménye.
2010. jún. 22. 20:09

A hőmérséklet méréssel próbálkoztál?

Kb 5 évig mértem,igaz endokrinológiai bajok is voltak és amikor helyre jött sikeres lett.Gondolom ezért lettek ikrek.:)

7. tamo87 (válaszként erre: 5. - Vavy31)
2010. jún. 22. 20:08

Szia.

Már régóta figyelgetem én is magam. Tuti, hogy vasárnap volt tüszőrepim. És általában 28-30 naposak a ciklusaim. eddig csak barnázgatás volt ilyenkor de most rendes vérzés :(

2010. jún. 22. 20:05

Szia.

Több mint 1 éve próbálkozunk babával ,de semmi. A hormon vizsgálat az első lépés. Eddig kb. fél éve kezdődött, hogy tüsző repikor maszatolgattam. Ez hónapról hónapra egyre erősebb, és több napig tart, de eddig csak barnázgattam, de most rendesen megjött, csak nem fáj úgy mint rendes mensikor. A gond csak az, hogy a vizsgálatra a ciklus 8-12. napján és a 22-24. napján kellene mennem. De ha nincs 22-24 akkor mit csináljak??

2010. jún. 22. 20:03

Hali!

Nekem a ciklusom csak 21 napos,tehát az én peteérésem nem a 15.ik napon van,én úgy számoltam ki,hogy két egymást követő hónapban figyeltem és a vérzés első napjától számolva pont a felénél van a peteérés,ugye érted hogyan mondom?

Nekem biztos ez a számítás,mert nemrég született a kisbabám és eszerint pontosan.

Remélem kis segítséget tudtam nyújtani

4. Bekomi (válaszként erre: 2. - Tamo87)
2010. jún. 22. 20:00

Én nem voltam, de neked valami hormonproblémad van. Gondolom hirtelen lecsökken a szervezetedben az a hormon, ami a nyálkahártya felépítésében játszik szerepet.

Doki mit mondott?

3. Bekomi (válaszként erre: 1. - Tamo87)
2010. jún. 22. 19:58

Szerintem a ciklus első napja a mensi első napja.

Gondolom ezért írtak ki hormon vizsgálatra,mivel össze vissza vérezgetsz, mert a sárgatest hormonoddal nincs minden rendben.Alaposan vizsgáltasd ki magad, mert ha babát szerenél akkor ha nem jól működik a sárgatest hormon akkor a baba nem tud megmaradni.

2010. jún. 22. 19:56

Sziasztok!

Volt már valaki hasonló helyzetben, hogy peteérés után megjött neki? Nem csak barnás pecsételés, hanem rendes vérzés?

2010. jún. 22. 19:55
Most írtak ki hormon vizsgálatra. Vasárnap volt tüszőrepim, viszont ma megjött a 15.napon. Akkor most honnan számoljam a ciklus napokat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook