Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért érdemes élni? fórum

Miért érdemes élni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
127. andilaci (válaszként erre: 126. - Zolo)
aug. 2. 17:43
Nagyon jól összeszedetten leirtad!!!!Valóban igy van,vagy igy lenne jó!!!!
126. zolo
aug. 2. 16:14
Forumindito egyetértek veled abban nehez gyerekkorod volt. Amit leirsz az a moderátori rabszolgaság. Sajnos sokan vannak még így. Gondolom ez téged nem vigasztal. Az viszont jo dolog. Hogy van egy viszonylag olcsó albérletet. Azt írtad jól tanultál és csak 22 éves vagy. Ezt használd ki. Érdemes lenne angolul tanulnod és középfokú nyelvizsgat tenni. Ezt munka mellett és viszonylag kis pénzből is tudnád csinálni. Gondolom tanultál is angolt régebben. Meg Ma o is tudsz így jól fizető munkát találni. A másik nagy problémád a lakhatas. Azt írtad van 1/4 rész haz örökség. Ezt sikerülne eladói, akkor lenne kezdő részed egy kis lakás vásárláshoz. Nem tudom hol laksz vidéken vannak olcsóbb ingatlanok is. Nincs munka ha jó a közlekedés közeli nagyvárosban tudsz utazni. Ott nyugodtan lehetnél ha fizeted a hitelt nem raknak ki. Egy idő után a tiéd lesz. Az albérlet soha nem lesz a tiéd. Szerintem te azért vagy boldogtalan, mert ni cs igazi barátod. Először ne szerelmet keress, mert úgy látom lelkileg van gondod. Saját magad kell rendbe rakni. Így nehéz társat találni. Lesznek kis sikereit mindjárt másképpen látod a világot. Viszont a sultgalamb nem repül a szádba.
125. zolo (válaszként erre: 123. - Tulipán***)
aug. 2. 16:01
Somogyvamos krisnasok. Turistaként jártam ott kétszer is. Igen ilyenre is van lehetőség. Mint egy múzeumban, belépő és korbevezetnek elmo djak hogy élnek ott. Egy ilyen kirándulás érdemes lenne tenned. Eldontheted neked ez tetszik vagy nem. Ott tilos alkoholt inni , kávézni, dohanyozni persze drog sem lehet. Ezek neked nem hiányoznak azt írtad. Ott pénzt sem használnak. Mindenkinek kell valamit dolgozni. Cserébe teljes ellátás van. Igaz nagy karriert itt nem lehet befutni. Vallalos közösség ezért ez lényeges. Ott közösségben esetleg barátok is lehetnek. Nekem turistaként érdekes volt. Viszont én nem élnek ott. Nekem lényeges, hogy legyenek céljaim amihez a pénz sem hátrány. Van akinek ez tetszik.
124. tulipán*** (válaszként erre: 123. - Tulipán***)
júl. 23. 10:56
eszembe jutott. Krisnások és a Krisna völgyben élnek. Ez kellene neked szerintem ...
123. tulipán*** (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 23. 10:55
nEM olvastam az egész fórumot, majd megteszem ha lesz egy kis időm. Viszont ebből a beírásból eszembe jutott valami, ami szerintem tökéletes megoldás lenne a problémádra. Somogy megyében egy külön rezervátumban élnek annak a közösségnek a tagjai, akik ezt a natúr, természetközeli életmódot folytatják, amiről írsz. És ők aztán tényleg tiszta lelkűnek is tűnnek. Oda kellene költöznöd, csak most nem jut az eszembe a nevük. Később beírom ha beugrik, vagy írj rám nyugodtan ha elfelejteném, majd utána járok. Az a közösség tökéletes lenne számodra !!!
júl. 17. 17:45
Legfőképp önmagadért!!!
121. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 17. 08:07
Hallgasd meg youtube-on Pál Feri sématerápiás videóit. Igaz, hogy 182 videóból áll a lejátszási lista, de mire végzel, garantáltan más megvilágításban fogod látni az életet.
júl. 16. 12:03

22 évesen előtted az élet. Tanulj vagy csinálj valamit amiben értelmet látsz.

Ha meg depis vagy kezeltesd magad. Komolyan mondom. Reméljük kijössz ebből az elkeseredett érzésből.

119. birebora (válaszként erre: 116. - Brandy85)
júl. 16. 10:09
Egyetértek.
118. barai (válaszként erre: 117. - Enissa)
júl. 16. 09:39
Egyetértek.
117. Enissa (válaszként erre: 115. - Violet18)
júl. 16. 09:37

A világ sosem olyan, mint volt. Fejlődünk jó, vagy rossz irányba, de sosem maradunk abban a helyzetben, mert így gömbölyű a világ.

Viszont lehet a pozitív oldalát nézni a dolgoknak, nem háborúba született, nem kell a bombák elől menekülnie. Van friss iható vize, nem a sivatagban az éhségtől felpuffadt hassal ül a perzselő hőségben.

Ha kitűnővel végezte a tanulmányait, akkor ösztöndíjjal tanulhatott is volna, mondjuk úgy nehéz, ha elképzelése sincs, mit szeretne csinálni.

Van aki a carból is várat épít, és van aki a várból is cart csinál.

Valószínű ő az utóbbi, csak sírni tud.

116. brandy85 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 16. 09:02
Arra nem gondoltál még,hogy albérlet helyett hitelt vegyél fel és saját lakásod/házad lenne? Olcsóbb a hitel havi törlesztője,mint az albérlet+rezsi kombó. Ja és onnan nem rak ki senki amég fizeted a dolgokat amit kell. Nyílván fizeted,mert az albérletet is fizeted. Van munkahelyed is. Én ezen elgondolkoznék.
115. Violet18 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 15. 23:27
Sajnos nagyon jól látod. Ez a világ nem olyan mint volt. Hacsak nincs benned valami plusz amit megragadhatsz, senki nem vesz észre. Vagy menj celebnek, vagy dugj valakivel nyilvanosan, akkor felfigyelnek rád. Miért élni? H dolgozz és szenvedj? Nincs értelme. Ha annyira nem látsz kiutat adj fel mindent itthon és indulj el. Nincs mit vesztened. Ha pedig akarsz beszélgetni, bármiről, írj. 🤷‍♀️😘
114. fidel (válaszként erre: 89. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 15. 23:00

Idöközben szerzett! Hasonló dolgokkal küszködtem én is ,aztán lett egy fiam aki most 2 X annyi idös mint Te és bebizonyította az öregecske,kétkedö apjának,hogy mindent jól csinált, tudom nyali de szerinte jobban nem is lehetett volna!

Tudod,ha Te az értelmes ,okos és tanult kategória itt tart ,akkor hova lukadunk ki és mi a francnak másztunk le a fáról

113. fincsi5 (válaszként erre: 95. - L’Engel)
júl. 15. 18:43
22 éves, még megteheti. Bár, ha egyedül van a világban, arra pénzt kell előbb gyűjtenie.
112. csemár (válaszként erre: 111. - Vigyefene)
júl. 15. 16:58
Persze, persze.
111. vigyefene (válaszként erre: 109. - Csemár)
júl. 15. 16:38
Majd a jövő ezt is eldönti.
júl. 15. 16:37
önmagamért
109. csemár (válaszként erre: 108. - Vigyefene)
júl. 15. 16:37

Meg ne tedd!

(Olyan jókat írsz sokszor!)

108. vigyefene (válaszként erre: 107. - Csemár)
júl. 15. 16:35
Ha ezt törlik, akkor én pedig a regisztrációmat törlöm.
107. csemár (válaszként erre: 106. - Vigyefene)
júl. 15. 16:33

Milyen igazad van!

(Remélem, nem törlik a háeszed!)

júl. 15. 16:30
Nincs nekünk rossz életünk, de panaszkodni szeretünk. Egyes helyeken, még divatos is. Vannak-e nehéz pillanatok? Igen azok vannak.
105. vigyefene (válaszként erre: 104. - Mizantróp)
júl. 15. 16:18

Úgy tudom h nem, habár nem vagyok biztos benne.

Csak azt tudom biztosra h ezek a melegek után, h a pokolba nem megyek.

104. Mizantróp (válaszként erre: 100. - Vigyefene)
júl. 15. 16:16
És? Már nem fogják megtudni, hogy lőttek a tervnek.
103. Mizantróp (válaszként erre: 101. - Enissa)
júl. 15. 16:15
Imádom a modikat. Mindenhol. Múltkor megkérdeztem a gyik-en, hogy hol van olyan hely, ahol nem cenzúráznak, mint a facén. Valaki kijelentette, hogy ott sincs cenzúra. 🤣Olyan jót röhögtem.
102. Experience Pearl (válaszként erre: 101. - Enissa)
júl. 15. 16:14

Nemhiszem h nem kedvel ,nem mindent törölt ,sztem betaláltál a közepébe a mondani valóddal és valakinek nem tetszett.

Semmi sértőt nem írtál ,emlékszem.

101. Enissa (válaszként erre: 98. - Experience Pearl)
júl. 15. 16:11
Semmi sértőt nem írtam, valószínű nem kedvel a moderátor.
júl. 15. 16:10

Élni az életért érdemes, amire mindenkinek egy alkalma van.

Voltak akiknek terveik voltak mára, de nem ébredtek fel, és nem is fognak soha többet....

júl. 15. 16:07
Az élet olyan, mint egy pocsék színházi előadás, ami nem annyira rossz, hogy felálljunk a szünetben, de pont annyira gyenge, hogy nem jöttünk volna el, ha előre tudjuk, mire számíthatunk.
98. Experience Pearl (válaszként erre: 97. - Enissa)
júl. 15. 15:35

Én is kerestem az írásodat ,és nem értem miért lett törölve

Talán mert igaz...amit írtál

Vagy fi-nek nem tetszett

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook