Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellrák gyanú fórum

Mellrák gyanú (beszélgetős fórum)


8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Borian)
ma 06:39
Hát múlt évben is voltam kontrollon és akkor még nem látta a doktornő, szóval remélem, hogy időben vagyok!!!
7. Borian (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
ma 06:22
Én sem tudnék most másra gondolni, de figyelj... én több mellrákon átesett nőt ismerek, mind meggyógyult!!! Ma már ez jól gyógyítható, főleg, ha időben észreveszik.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Nilla)
ma 05:37
Köszi szépen! :)
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Nilla)
ma 05:37
Ráadásul elég jó doki nézte és ő azt mondta neki sajnos gyanús hogy ez nem lesz jó dolog... látott már párat :(
ma 05:37
Próbálj meg olyan dolgokat keresni erről is neten is ahol időben észre lett véve és meg gyógyult. Tudom nehéz én is nehezen tudnám terelni a gondolataim, de magadra sem kellene vonzani a legrosszabbat. A félelmeit az ember hamarabb be vonzás. Jó egészséget kívánok! 😘
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Nilla)
ma 05:34
Nagyon szépen köszönöm, ez nekem a legnehezebb, hogy ne gondoljak a legrosszabbra. Hogy csináljam? :(
ma 05:29
Próbálj meg nem a legrosszabbra gondolni. Lehet bármi is az és jó indulatú. Nagyon szorítok neked, hogy minden rendben legyen.
Sziasztok. Tegnap mammográfiás kontrollon gyanús csomót tapintottak és láttak, amiből vettek biopsziát és jövő héten lesz emlő MRI. Tavaly még semmi nem látszott az emlő ultrahangon. Szerintetek egy év alatt mennyire durva dolog lehet ott? Eléggé félek. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook