Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jobban szeretem az állatokat, mint az embereket. fórum

Jobban szeretem az állatokat, mint az embereket. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

aug. 27. 19:57
Nagy általánosságban én is. Nem sok szeretnivaló van az emberekben.
25. Miss Angel (válaszként erre: 22. - 55Judit)
aug. 27. 19:56
tökéletesen egyetértek Veled 👍
24. 55Judit (válaszként erre: 23. - Srcrss)
aug. 27. 19:46
Ez is igaz.😀
23. srcrss (válaszként erre: 22. - 55Judit)
aug. 27. 19:42
Ha nem érdekelné, hogy mit gondolunk, nem írna semmit. :D
22. 55Judit (válaszként erre: 13. - Kacsahercegno)
aug. 27. 19:35

Nekem az a véleményem, hogy ha valaki társalogni akar nem vallomást ír, hanem fórumot nyit. Egyrészt nem kötelező egy vallomáshoz hozzászólni, másrészt szerintem egyesek árgus szemekkel figyelhetik mikor ír ki valaki olyasmit vallomásba amin csámcsogni lehet és leszólni őt.

Egyező, vagy hasonló vallomást tehetnek sokan, viszont egyikhez se muszáj hozzászólni, főleg degradáló megjegyzéseket. Amilyen bejegyzéseket látok itt, nem csodálkoznék abban ha a vallomástevő érzései fokozódnának.

Feltételezem, ezért nekem is kijár a hidegzuhany. Hajrá, ne kíméljetek!😀

21. birebora (válaszként erre: 9. - Pulcsis)
aug. 27. 18:02
Ez betalált. Nagyon jó hozzászólás:)
20. Marcius15 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 27. 18:01
40 fokban, légkondi nélküli villamoson, a városon átmászni a csövesek közt... Megértelek.
19. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 27. 17:56

Sajnállak, nagyon szerencsétlen lehetsz.

Remélem egyszer jobbra fordul a sorsod.

18. Miss Angel (válaszként erre: 8. - Srcrss)
aug. 27. 17:14
az ilyen emberek biztos nagyon tudnak szeretni. És bárki bármit mond,belőlük van több.
17. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 27. 15:40
Nagyon szeretem a kutyánkat, tényleg jobban mint néhány embert, de nem jobban mint a férjemet, szeretteimet. Szomorú, hogy valakinek annyira nincs senkije, hogy az állatokat helyezi mindenek elé.
16. Ruslan (válaszként erre: 3. - Kacsahercegno)
aug. 27. 14:49
Az csak egy példa volt, illetve idéztem valakit. Sok embernek szükséges alapvető szükségletet egy állat nem tud pótolni. Remélem nem kell leírnom melyek ezek. Persze ha te és a kérdező dzsungelbébi módon akarnál élni erdőben állatok között, semmi akadálya, én azt is elfogadnámm, mert a ti döntésetek és engem nem érint.
15. tien (válaszként erre: 14. - Álomka)
aug. 27. 14:37
Ja.
14. Álomka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 27. 13:52
Valóban némely embertől jobban szerethetőbbek az állatok.
aug. 27. 13:34
Persze, csak most az elmúlt két napban ez a 3., és már az első kettő is úgy hangzott hogy bedobott az illető valanit, amin lehet veszekedni. Igaz, én is offolok mert a hozzászóláshoz szóltam hozzá, nem is a vallomáshoz :D
aug. 27. 13:27

Áh! Nem írom le újra! És a következő 367 hasonló témánál sem fogom.

Sajnálom azt, aki így gondolkodik.

11. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 27. 13:10
Idegen állatokról és emberekről van szó? Én inkább úgy fogalmaznék, hogy többre tartom őket. A macskáimat, a kutyánkat szeretem, és egy-két embert, aki közel áll hozzám.
aug. 27. 12:53
Nem e? Múktkor valami ragadós növény beleragadt a kutyám szőrébe, pont az orránál. Ketten fogtuk le a férjemmel hogy kiszedjük, nehogy már szenvedjen szegény kutya, mindkettőnknek odakapott. Semmivel sem jobbak, vagy könnyebbek, vagy szerethetőbbek stb. Mindennek 2 oldala van.
9. Pulcsis (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 27. 12:46

Mégis ide írsz, nem az állatkertnek 😂


Hány menhelyet támogatsz?

8. srcrss (válaszként erre: 3. - Kacsahercegno)
aug. 27. 12:37
Tőlem megkérdezték, hogy miért tartok állatokat, mi hasznom belőlük? A haszon a lényeg. :D
7. fincsi5 (válaszként erre: 3. - Kacsahercegno)
aug. 27. 12:35
A moderátorok nem győznék törölni, hogy ;ilyen fórum, vallomás, szavazás már létezik.:)
6. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 27. 12:35

A te döntésed, ezt még nem büntetik.

Csak nagyon rossz tapasztalataid lehetnek az emberekkel, az a borzasztó.

Persze, sok embernél én is jobban szeretem az állataimat, az tény.

5. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 27. 12:26
Vacak lehet az életed:(((
4. Bichi (válaszként erre: 2. - Ruslan)
aug. 27. 12:13
Még jó, hogy nem volt kérdés...
3. Kacsahercegno (válaszként erre: 2. - Ruslan)
aug. 27. 12:11

Valaki komolyan azért barátkozik, keres párt, szül gyereket, hogy legyen aki kiszolgálja...? Sosem érzem hogy miért ez az "érv" jön erre mindig.

Egyébként 1 fórum/vallomás nem volt elég a témában? :D

aug. 27. 11:48
Majd kérd meg a kutyát, hogy készítsen neked kávét. Valahol itt olvastam ezt már nem tudom kitől, de igaza van. Ezt amúgy nem tárgyalnám egyben, mert olyan valaki nincs, hogy ember vagy állat. Mindegyik más és más. Én a macskámat jobban szeretem, mint akiket nem kedvelek embertársaim közül, de nyilván a legtöbb rokonomnál, barátaimnál, munkatársaimnál nem. Tehát így nálam a válasz inkább nem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook