Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Izgulok! Holnap kezdem újra sokadszor a fogyózást. Remélem... fórum

Izgulok! Holnap kezdem újra sokadszor a fogyózást. Remélem... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

júl. 22. 20:40

Ha izgulsz, máris rosszul kezded. :-) Miért fogyókúra és miért sokadszor? Feladtad? Miért?

Jó, mindegy is, mert ha feladtad, akkor a hiba nem benned volt. A módszer volt rossz. Tavaly írtam erről egy cikket ,,Miért ne kezdj fogyókúrába" címmel. Azért kezdtem kérdésekkel, mert a téma az egyik szakterületem és valóban érdekel, miért küzdelmes ez sokaknak.

A nem vagy elég türelmes és nincs kitartásod maszlagot ne edd meg, szemenszedett hazugság. Én drukkolok neked, hogy elérd a kitűzött célodat, de...


...a cél soha ne X kg legyen Y idő alatt!

A cél a számodra ideális testsúly elérése legyen izgalom, aggódás, csalódások és feladás nélkül! Szóval szép nyugodtan! Hajrá!

Gratulálok, mert ismét nekiindulsz és szólj, ha segíthetek valamiben!

júl. 11. 04:29
Én ismerem az érzést, és megértelek. Remélem sikerül, kitartást! <3
júl. 8. 06:16
Nem fogyozni kell, hanem eletmodot kell váltani.
6. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 7. 07:33
Nem izgulni kell, hanem távol tartani magad a vályútól !
5. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 6. 20:31
Van gyakorlatod benne, miért izgulsz? Az eredményt is tudod. Ha mindig ugyanazt csináljuk, ugyanaz lesz az eredmény is. :)
4. Józsibirka (válaszként erre: 3. - Alinka01)
júl. 6. 18:40

Ezaz,

Igaz! Jómondod! 🙂

3. alinka01 (válaszként erre: 2. - Józsibirka)
júl. 6. 18:38
Mindig holnap kezdi! :) Akkor ma még nem tudhatja! :)
júl. 6. 17:50
Sikerült?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook