Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használt ruha üzletben lehet kapni szép egyberuhákat? fórum

Használt ruha üzletben lehet kapni szép egyberuhákat? (tudásbázis kérdés)


13. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 3. 15:33
Igen. Én a Hádában az elmúlt időben 4 ruhát is vettem, esküvőre, így fontos volt, hogy tökéletes állapotban legyen.
12. jooeva (válaszként erre: 4. - Channa*)
jún. 2. 10:25

Én is szeretem a lidl-es ruhákat, onnan van szinte az összes trikóm, garbóm.

Gyerekeknek alsóneműt és zoknit is ott veszek.

Ár és minőség megfelelő, mindennapi ruházatnak tökéletes.

jún. 2. 06:52
Szuper ruhákat lehet kapni, szerintem jobbakat is, mint a sima gagyi boltokban, pl. kínai, Aldi, Tesco.
jún. 1. 22:26
Persze! Már azt is vettem. A legjobb (sok vadiúj) cuccaim onnan vannak. Még cipők is (azok mind vadiújak). 36-os a méretem, abból hatalmas a választék. Majdnem naponta járok.
jún. 1. 22:26
En rendszeresen vasarolok vinteden. A legtobb markabol tudom a meretem, 98%-ban jo ram minden, amit eddig onnan rendeltem.
jún. 1. 21:13

Szerencse kell hozzá - és idő, gyakran benézni!


De inkább ne a Hádába, mert az irreálisan drága!

7. jooeva (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 1. 18:50

Kell hozzá szerencse is. Én mindig jókat fogok ki, a 16 éves lánykám is. Nem egyszer találtunk olyan darabokat, hogy még a bolti cédula is rajta volt.

Kisváros, kis turik, németből behozott bálák.

Háda mocsokkdrága szerintem.

Bár a múltkor ott is mázlink volt, mert fekete blézert vadásztunk...boltokban 15ezernél kezdődnek, a hádában találtunk 3ezerért.

jún. 1. 17:53

Szia.


Persze, hogy lehet találni!

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Channa*)
jún. 1. 16:41
Kilóra megy, de egy nyári ruha talán nem annyi súlyban, mint egy vastag kötött pulcsi. Minden esetre megnézem, aztán marad a kínai. Viszont a kínai üzletekben már az egekben vannak az árak.
jún. 1. 16:27

Szerintem jobban jársz, ha kínainál vagy lidl-ben, aldiban veszed.

Roppant drága a turi (háda), nincs választék (méret, szín, stb).


Karácsony előtt odamentem barna kötött pulcsit venni, hogy abból csináljak szarvast. Találtam is, nem pont olyan színűt, amit akartam, nem is olyan vastagot, ellenben 3 ezer forintot fizettem.

1-2 ezerért max. rövidnadrágot tudsz venni, így azt sem érdemes, mert a lidben 1500 Ft-ért újat kapsz és van méret és színválaszték.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Jooeva)
jún. 1. 16:19
Nem is a márka a lényeg, hanem, hogy ne legyen nagyon kinyúlt, vagy túlságosan használt.
jún. 1. 15:31
Persze! Olyan márkás, alkalmi ruhákat sikerült már így vennem 1-2000Ft-ért, hogy megszólalnak.
jún. 1. 15:19

SZiasztok!

Lehet a használt ruha kereskedésben vásárolni egyberuhát, olyat, ami nem agyonhasznált, kinyúlt, foltos, és még szép is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook