Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fagylaltgépet szeretnék otthonra, amelyiket nem kell mélyhűtőbe tenni. Valakinek van tippje? fórum

Fagylaltgépet szeretnék otthonra, amelyiket nem kell mélyhűtőbe tenni. Valakinek van tippje? (tudásbázis kérdés)


4. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Zena01)
júl. 14. 13:14

Ez még jó volt, jó áron, a klasszikus fagyigépre hajazott.

Sajnos már nem lehet kapni.


[link]


A paramétereket jegyezd meg!

Kb. 8 dl fagylalt készíthető belőle, de ez még feljön.

3. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Zena01)
júl. 14. 13:05

A legolcsóbb kínai fagyigép is jó, a lényeg hogy hűtés közben keverje.


Márpedig az egész tartályt le kell fagyasztani, a régi fagyigépeknél (90-es évek) volt kivehető aksi, akkor még elég volt azt lefagyasztani.


Amúgy ha a tálban lévő masszát berakod a mélyhűtőbe és óránként átkevered, ugyanazt a hatást éred el csak lassabban!

júl. 13. 06:47
Úgy 2-3 éve elkapott ugyanez az elhatározás, hogy ilyet szeretnék a családnak. Sajnos arra jutottam, hogy olcsó itthoni, igazi (talán kompresszoros?) fagylaltgép nem létezik. Azóta lehet, hogy jobb a helyzet, de nem vagyok biztos ebben.
júl. 12. 17:32

Sziasztok!


Itt a hőség, szeretnék fagyigépet venni, de nem tudom milyet. Valakinek van bevált tipje? A mélyhűtőbe semmi sem fér be, tehát eleve hűtős fagyigépet szeretnék, nem horror áron.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook