Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elmentem biorezonanciára és íriszdiagnosztikára. Amiket... fórum

Elmentem biorezonanciára és íriszdiagnosztikára. Amiket... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

16. Enissa (válaszként erre: 13. - 1a7810dfaf)
máj. 29. 15:50
Számomra a működik 20 hónapos gyereknél,és mondjuk egy sünnél, macskánál, nevettségesebb, mint a ráolvasás.
15. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 29. 15:03
Kb. 10 éve én is voltam biorezonancián. Ott sem volt igaz amit állítottak rólam, és igen, drága volt. Elég soká jött meg az eszem, de legalább megjött. :)
14. Panna.33 (válaszként erre: 9. - Sirga)
máj. 29. 14:42

Az nekem is van.

Pl. ha egy ilyen helyre bizsu nélkül, vagy nemesfém ékszerekkel megyek, az óraszíj sem fém, akkor ki lehet találni.

Vannak ám ilyen trükkök.

13. 1a7810dfaf (válaszként erre: 12. - Enissa)
máj. 29. 11:12

2 éves gyereknél is bizonyítottan létezik placebo-hatás. Sőt, állatok esetében is.


Nincs linkem, angolul keress rá a tudományos háttérre, pár éve olvastam valami szaklapban.


Az pedig, hogy egy törés után lesz egy pont az íriszeden 3 hónappal később, az nem jelenti azt, hogy a szemeden lévő pöttyökkel bármit is vizsgálni lehetne a testi állapotodon pöttyök alapján.

12. Enissa (válaszként erre: 10. - 1a7810dfaf)
máj. 29. 10:02

Erre van egy linked, ahol bizonyították?

A Mora alapítványnál nézték meg a testvérem kisfiát, mert az orvosok nem tudtak vele mit kezdeni, 2 éves lett mire megérett a vizsgálatra, hogy tudja fogni azt a eszközt, ami az allergiát kimutatta.

És 2 éves gyereknek ez nem placebo, de egyébként a Heim Pálban bebizonyosodott, a József Attila lakótelepi óvodájukba kellett járni a gyereknek. Ez 24 éve volt.

Íriszdiagnosztikáról nincs közeli tapasztalatom, de amikor eltört a kezem, tényleg lett egy pont az íriszemen, kb. 2-3 hónap után vettem észre.

11. globus (válaszként erre: 9. - Sirga)
máj. 29. 09:35

Az pont a gyakoriak közé tartozik.

Egyszerű lélektani oka van a töretlen hitnek. Ilyen tévedésre sosem haragszik a páciens, inkább örül, ha nem igaz. A mellélövés öröm, a találat bizonyíték.

máj. 29. 09:22
Tudományosan bizonyított, hogy ez az eljárás szemfényvesztés. Azaz pontosan placebóval megegyező hatása van. Tehát akinek csak ez a lökés kell valamihez és elhiszi, annak hathat, másnak nem.
9. Sirga (válaszként erre: 8. - Egnisz)
máj. 29. 06:07
Szerintem nem az. :) Nem árultam el, hogy nikkelérzékeny vagyok, és megmondták. :D
máj. 28. 22:43

A biorezonancia biztos, hogy kamu.

Olyan ételekre mondták, hogy jó nekem, amitől fáj a gyomrom és tiltottak (volna) el egészséges, nekem könnyen emészthető ételektől.

De legalább nem volt olcsó.

máj. 28. 22:00
Szerintem sem jó helyen voltál. Van egy fotós ismerősöm, teszteltek valami új gépet vagy technikát vagy nem tudom mit és nagyon felnagyitott képet csináltak a szeméről. Aztán valamiért mutatta egy ismerősének aki mint kiderült ért az írisz diagnosztikához. Mondta neki menjen el egy kivizsgálásra mert lehet valami bél problémát lát. Elment egy tükrözésre és nagyon korai stádiumban lévő daganatot találtak neki. Szóval kb az életét mentette meg ez a véletlen.
6. Regin_a (válaszként erre: 4. - Anyagi)
máj. 28. 21:18

Így igaz!

Gondolom megfogtattak egy rézrudat ami a komputerbe volt kötve és máris mondták a frankót

Én is megfizettem a "szinházat"

5. kalmanka511 (válaszként erre: 4. - Anyagi)
máj. 28. 21:14
😀
4. Anyagi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 28. 19:22
Vedd úgy, hogy egy színházban is fizetsz a szórakozásért!!! :))
3. michelle.r (válaszként erre: 2. - Enissa)
máj. 28. 17:26
Egyetértek. Egy ismerősöm ennek segítségével szokott le a dohányzásról. Ez volt a hatodik alkalom és ez már 10 éve tart. Talán tekinthető véglegesnek a korábbi néhány hét hónap után.
máj. 28. 16:10
Nem voltam még, de nem tartom ördögtől valónak, lehet nem jó helyre mentél.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook