Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elege lett? Most mit tegyek? fórum

Elege lett? Most mit tegyek? (beszélgetős fórum)


24. levarosbukta (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 12. 15:48
Eszedbe ne jusson összeköltözni és otthagyni az iskolát, és ha a srác szeret téged akkor nem is merülne fel ez az opció. Hagyd a fenébe, biztos hogy rossz lesz meg fájni fog az elválás főleg ennyi idő után, meg gondolom első szerelem. De az első szerelem is elmúlik mint az összes többi és ott fogsz állni majd képzetlenül ne'adj isten egy-két gyerekkel a hátad mögött albérletben. Hát egy frászt.Tanulj aztán még ráérsz megtalálni az igazit.
2021. szept. 12. 15:28

Kitagadás az örökségből : Hogyan lehetséges ?


[link]

22. birebora (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 12. 15:00
Miért tagadta ki?
21. kannanana (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 12. 14:01
Szakíts, mielőtt több időt pocsékolsz el rá. Ez a pasi nagyon nem nőtt még fel. Te meg igenis tanulj, végezd el a sulit, majd utána lehet teljes állásban dolgozni. Sose adj fel karriert, utazást, tanulást egy férfi miatt. Ha szeret, megvár, elfogadja, ha nem, hamarabb kiderül az igazság.
2021. szept. 12. 13:50

Az nem fordult még meg a fejedben, hogy téged akar valahogyan elmarni maga mellől csak nem tudja ezt ő maga felvállalni? Most mindenért téged hibáztat és addig fog b*szogatni míg ki nem mondod, hogy itt a vége.

Gyerekként ismerkedtetek meg. Ezek a gyermekkori szerelmek sosem tartanak örökké.

Szerintem a döntéseidet ne erre a kapcsolatra alapozd.

Éld a saját életedet! Érd el a saját céljaidat! Ha 5-10 év múlva is melletted lesz akkor terveznék vele családot.

19. liliom10 (válaszként erre: 17. - Liliom10)
2021. szept. 12. 13:28
jav. : Hitelt pedig ne vegyen föl !!
18. liliom10 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 12. 13:26

Ha hivatalosan kitagadta az anyja a barátodat, annak komoly oka kell, hogy legyen ! Pl. megütötte ? Ilyen helyzetben kérdezd ki a barátodat, miért történt ez ? Én még " anyósjelölttel is beszélnék most, mielőtt összeköltözöm a fiával, miért tagadta ki ? Lehet, hogy utána eszem ágában se lenne összeköltözni vele !

Úgy tűnik, lelkisérült a barátod, vagy esetleg személyiségzavara (is) van.

17. liliom10 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 12. 13:22

Egyetlen férfi miatt se hagyd abba a tanulást !!! Ez a Te jövőd ! Ha valaki szeret Téged, nem is kér ilyet !

Én sem értem, mi rossz neki ? Egészséges, van munkája, és van egy lány, akivel szeretik egymást. Mi kell még neki ??? Hitelt pedig ne vegyen fel ? Mire venné ? Van egy lakás, amit megvesz ? Remélem, nem jó nagy személyi kölcsönt vesz föl ? Megnézte, mennyi lesz annak a kamata ? Beszéld le róla !

Az albérletet közösen vennétek ki ? ( Mindketten aláírnátok a szerződést ?) Általában legalább egy évre szokták kiadni. Mi van, ha a hisztis barátoddal összevesztek, elköltözik, és fizetheted az albérletet egyedül ? Nagyon vigyázz, mire vállalkozol ! Minden lehetőséget gondolj végig !Vegye ki ő egyedül, és ha összevesztek, visszaköltözöl oda, ahol most laksz ! Attól még beszállhatsz az albérleti költségekbe, de nem "papíron" ! Ha a haverja elköltözik, odamehetsz a helyére is, nem ?

16. cc7a88f96d (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 12. 13:12
És akkor rajtad kell csattanjon a dolog?Fiatal vagy,még bőven van időd,hogy kialakíts mindent.Viszont szerintem 21évesen még butaság közösen házat venni...mert lehet nem tart örökké a dolog...
2021. szept. 12. 12:54
Igazából most költözött össze a haverjával mert otthon nem mentek jól a dolgok. Az anyja kitagadta azóta meg van hülyülve. És ahelyett hogy örűlne hogy el költözött otthonról, én rám hárítja azt hogy neki még nincs szerető otthona, nem várja haza senki és már besokalt.
2021. szept. 12. 12:52
Szerinte ő már eleget tett,azzal hogy egyedül szenvedett azzal hogy hátha fel tudja venni a hitelt. Ő főállásban dolgozik, igazából már csak rajtam függ az összeköltözés. Mert nekem kéne el mennem teljes munkaidőbe dolgozni és akkor tudnánk miből fizetni az albérletet. Sajnos engem állít hibásnak ez miatt. Es meg neki kell gondolkozni azon hogy mit akar. El van foglalva magával hogy neki milyen rossz. Igazából nem is ertem mi a rossz. Szerinte én folyamatosan csak húzom és nem akarok vele lenni. Már hosszú ideje vár hogy legalább találjak valami munkát. Egyszerűen fel sem fogja az én helyzetemet.
13. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 12. 12:46

Jó is ez a fiatalos lendület. :)


Ha uncsizik, meg úgy érzi, hogy totyorogtok, inkább próbálja meg ő is hasznosítani magát. Tanuljon, szakmát, sulit, vállaljon plusz munkát, nézzen utána az egyéb lehetőségeknek, járjon edzeni, de ne rajta vezesse már le a dühét.

Ne kapkodj, nyugodtan aktivizálhatja magát a fiatalember is. Ráérsz még vele tervezni, hogy felnő/nem.

12. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 12. 12:17
Egy helyben totyorogtok?21évesek vagytok,jóformán még gyerekek...30èvesen majd mondhat ilyesmit
11. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 12. 10:59

Ez a srác éretlen gyerek hozzád képest. Semmit nem tesz, csak Te költözz el, keress állást,stb. Nem gondol bele a helyzetedbe, csak elvárásai vannak feléd.

Te tanulsz, dolgozol. Az is nagy áldozat, hogy minden szabadidődet vele töltöd. Nem is értem, mikor tanulsz ?

Szerintem nemcsak korban, hanem gondolkodásában is gyerekes, talán önző is a barátod.

Mondd neki, legyen fordítva: keressen ő albérletet ott, ahol Te laksz, akár munkát is, Te nem fogsz hisztizni, vársz türelemmel !

Miből fizetitek az albérletet, rezsit, megélhetést ? A barátod jól keres ? Megbeszéltétek ? Ez nagyon fontos !

Úgy érzem, ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Hozzád egy felnőtt módon gondolkodó srác való. A mostani még nem tart ott. Eszedbe ne jusson vele hitelt felvenni !!!

10. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 12. 10:30

21 évesen soha nem együttélve közös ház hitellel? Hát ennél kevés hülyébb dolog van. Ahogy leírod nem sok van nektek együtt, pedig még nem is éltek együtt, és még nincs is közös komolyabb problémátok.

Igaza volt annak, aki egy sima tini szerelemnek jellemezte, ahol az egyik fél (jelen esetben te) ragaszkodik valamihez, ami már nincs is.

Leírtad, hogy mit teszel értetek, de semmi arról hogy az a drága fiú mit tesz, mármint a nyavalygáson kívül...

9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 12. 08:55

Miért jobb szerinted albérletre kiadni pénzt, mint hitelt fizetni?

Bár tényleg hülyeség, úgyis szétmentek.

Amúgy a 30 km, az nem távolság.

8. kalmanka511 (válaszként erre: 6. - Kannanana)
2021. szept. 12. 08:18
Ja meg az utazgatást is magára vállalja, ha jól értem.
2021. szept. 12. 08:08
Hány éves, hogy elege lett? Ne legyen elege, oldja meg, tegyen azért amit ketten akartok. Menjen pl. ő a te közeledbe. De az neki kényelmetlen. Lehet, hogy már téged nem akar csak nyavalyog.
2021. szept. 12. 08:05
Ez a tipikus esete, amikor a tini szerelem komoly problémákba ütközik. Én se látom, h ő sokat tenne az ügyért. Amúgy is rengeteg időd megy el, ha tanulsz és dolgozol is. Nem tudom, hogy ő mit csinál. Csak dolgozik? Mert akkor nem fogja megérteni, h milyen ez. Hogy éltek most? Mindenki a saját családjánál? Mert akkor magadra vállalod még a háztartás vezetését is.
2021. szept. 12. 08:03
Semmit. Ő mit tesz érted?
2021. szept. 12. 07:23
Tedd mérlegre azt, hogy ki mit tesz a kapcsolatért. Ha az ő oldala nagyon könnyű, akkor kicsit gondolkozz el, mert ha már most ennyi áldozatot követel tőled úgy, hogy ő semmit sem tesz, mi lesz később?
3. hpetra22 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 12. 07:22
Ő a férfihisztin kívül mit tesz a dologért? Vegyen ki egy lakást ő és akkor amikor tudsz és úgy jön ki a lépés ott tudsz lenni addig is, míg állást találsz a közelben.
2021. szept. 12. 06:14
Legalábbis azt mondra hogy bizonytalan lett és most idő kell hogy le nyugodjon mert nem akar rossz döntést hozni
2021. szept. 12. 06:13

4,5 éve vagyunk együtt. 21 évesek vagyunk. Meg nem élünk együtt. 30 km re élünk egymástól. Én meg tanulok és mellette dolgozok részmunkaidőben. Az a baj hogy egyenlőre még itt dolgozom a lakhelyemen és mikor dolgozok nem tudunk találkozni. Viszont minden szabad időmet vele töltöm. Már fárasztó ez a helyzet de folyamatosan állást keresek. Hogy ossze tudjunk költözni. Első körben az ő lakóhelyén, mivel ott szeretnénk lakást bérelni. Vissza jeleztek de messziről ezért el utasította, és ezért teljesen maga alatt lett. Azt mondta hogy egy helyben totyorgunk, kilátástalan az egész hogy egyáltalán össze költözünk, hogy úgy érzi hogy válogatok és már rég össze tudtunk volna költözni. Mondtam neki hogy első körben a közelben szerettem volna állást nézni de ha nem megy akkor inkább buszozgatok. Azt mondta besokalt ettől és nem tudja mi legyen. Nagyon szeret de hiaba akar előre lépni nem tudunk. Pedig tényleg minden erőmmel azon vagyok hogy munkat találjak. Rengeteg helyre be adtam már csak arra várok hogy vissza jelezzenek

Nagyon szeretem és nem akarom elvesziteni, úgy érzi eleget várt már. Viszont azt el mondanám hogy egy pár hónapja egyezett bele az albérlet témába. Előtte ő csak saját házról volt képes hallani természetesen hitelre amit én elleneztem. Mióta belement azóta azon vagyok. Viszont történt pár dolog amiért el kellett gondolkozzak hogy működni fog e, viszont ezen sikerült átlendülni, és tényleg minden errőmmel ezen vagyok. De azért mert vissza mondram ezt az állást elege lett. Pont mikor tényleg már nem hiányozna sok csak várok hogy végre be hívjanak valahova. Olyanokat mondd hogy mintha kiteptek volna a szívét, nem tud enni. Nem értem most ezt :( mostanaba nem könnyű a helyzete a szüleivel és ez tett rá arra hogy legyenguljon lelkileg. De már azt sem tudja mit akar. Hogy akarja e velem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook