Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Egy balfék vagyok, tudom nem szabad semmi bank adatot... fórum

Egy balfék vagyok, tudom nem szabad semmi bank adatot... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

8. Ruslan (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 4. 00:13
Nem vagy balfék még, csak akkor, ha nem tanulsz a hibákból. Napjainkra ez már szinte iparággá fejlődött, ezért fokozottan kell vigyázni. Tőlem biztos nem nyúlják le, mert én mindig kiveszem a pénzt, nem vásárolok interneten és nem fizetek sehol kártyával. Persze nem kell követni a példámat, én csak ilyen biztonsági játékos vagyok minden téren.
aug. 3. 14:52

Sajnos igaz, vinted vásárlás után ellopták a bankkártya adatok ès az összes pénzem lenyúltàk. Bárcsak ne lenne igaz, hidd el én is ezt akarom. Tudom nem kellett volna hülyének lennem. Feljelentés megtéve, de kevés az esély hogy bármit is látok belőle. A bank menthette volna a pénzem, de nem tudta letiltani a kártyám, ez igaz mind, ott ültem a pultos előtt és várom kapcsolja ki e közben látom az SMS ami jön és nulláz engem, ez a csoda bank nagyon gáz

Most jött létre 3 bank egyesülésével, telefonon is hívtam ott sem tudta

aug. 3. 08:13

Múltkor kaptam a rezsiszolgáltatómtól egy emailt, aminek a végére még be is tették, hogy vigyázzak az adathalászokkal... szerencsére mindig ellenőrzöm a feladó email címét, plusz csak úgy fizetek, hogy magam nyitom meg a szolgáltató felületét, sosem emailből kattintok...

Minden szavuk hitelesnek tűnt és volt képük az adathalászokkal riogatni, mocskos banda...

aug. 3. 08:12

Lassan már semmit sem szabad elhinni, megnyitni, adatot kiadni.

Jó, ha van az embernek komolytalan email címe bármilyen esetre, amit nem sajnál, ha elveszít.

Személyes adatot meg senkinek.

4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 3. 07:27
Netes vásárlás történt?
3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 3. 07:27
Szerintem meg csak megakarod dönteni a kukorica rekordot.
aug. 3. 07:23
Szerintem csak ugratsz minket. Ez nem lehet igaz!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook