Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Covid okozhat ekkora fáradságot? fórum

Covid okozhat ekkora fáradságot? (beszélgetős fórum)

aug. 16. 06:32
igen
18. 80ASIQ (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 16. 03:06
Normális vagy sem, létező dolog.
aug. 15. 20:58

Tényleg terjed valamilyen vírus, kb. a Covid.

Rokonságunkban megbetegedett egy házaspár és a felnőtt gyerekük, majd a náluk dolgozó kőműves is.

Magas nem múló láz, erős torokfájás, végtagfájdalom és folyamatos erős köhögés volt a tünet vagy 2 hétig.

Szegény kőművesnek még a szeme is bevérzett a sok köhögéstől.

Nem csináltak náluk tesztet, de a doki Covidnak diagnosztizálta.

16. Enissa (válaszként erre: 10. - Regin_a)
aug. 15. 20:39
Tudom.
15. Piroska52 (válaszként erre: 12. - Globus)
aug. 15. 18:09

Nem tudom mi volt, bármi lehetett, de 5 napig voltam lázas, és nem ment le, 38 alá. Jártányi erőm se volt.

Ma már jobban vagyok, tesztet csinálhattam volna, de attól nem leszek hamarabb jól.

Kicsit fáj a fejem, de 40 fok van árnyékban.

aug. 15. 18:04
Ez a Covid már nem az a Covid, számtalan mutáción ment át, gyengült. A baj (mert igenis baj) sokkal összetettebb. Az élelmiszerek egyre silányabbak egyre több vegyi anyag (ízfokozó, tartósítószer, színezék) van bennük. A víz már egyáltalán nem tiszta, nem tudnak mindent kiszűrni. Az ásványvizek nagy része csak szűrt víz, műanyag palackokban, amiben rengeteg mikro-műanyag szemcse található. A levegő nem tiszta az autók, a repülők, a gyárak miatt. A légkör egyre kevésbé tudja megszűrni a napból felénk jövő sugárzást. A környezetünk tele van rádiófrekvenciás szmoggal. Az agyunkat egyre több információval bombázzák egyre gyorsabban. Ezek összessége hatalmas megterhelés a szervezetünknek, az immunrendszerünknek. Az immunrendszert kell erősíteni amennyire tudjuk. És nem csak akkor, ha betegek vagyunk, hanem állandóan.
13. Piroska52 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 15. 17:41

Én már nyugdíjas vagyok, 72 éves, nem kell dolgoznom, de akinek igen, az inkább gyógyuljon meg rendesen, már ha ebből a gané betegségből lehet.

2 éve messze nem voltam ennyire lázas, meg elesett.

12. globus (válaszként erre: 6. - Piroska52)
aug. 15. 17:39

Ó, szegénykém, jobbulást! Lázasnak lenni most dupla büntetés.

Nem biztos, hogy covid, nagyon furcsa kórokozók terjednek, piszkálják a májfunkciós értékeket is, és gyakori a tüdőgyulladás.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Piroska52)
aug. 15. 17:35
Ugyanígy voltam,viszont a fejfájásom megmaradt,a fáradtság hullámzó,eddig dolgoztam,ma nem volt erőm felkelni,kicsit a fülem is fájdogál.
10. Regin_a (válaszként erre: 9. - Enissa)
aug. 15. 17:33

Egyesek igy mások amúgy vélekednek Covid és a különböző oltásokról

Ismersz, beszélgettünk, hogy belekapaszkodnék bármibe csak ne lenne alvás/fáradtság kórom

9. Enissa (válaszként erre: 8. - Regin_a)
aug. 15. 17:29

Ha segítség, oltást nem akartam, de muszáj volt, covidos nem voltam, pedig oltás előtt covidosokkal voltam 2,5 hétig, nem kaptam meg.

De fáradt sem vagyok kirívóan az oltástól sem változott semmi.

8. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 15. 17:21

Most hogy mondod

Covidos voltam, maradandó tünetek nélkül gyógyúltam

Nem is emlékszem mikor volt a nagy Covid időszak, de két éve fokozatosan annyira fáradt vagyok, mint ahogy irod. Két oltást is ksptam utána.

Kialszom az éjszakát, de kell hozzá a délelött is. OK megengedhetem már magamnak, de mégsem jó így

Akkormost Covid vagy az oltás mellékhatása? Nincs az az orvos aki ezt kiszűri

aug. 15. 17:21

Én (anno) az elsők között voltam akik kovidosok lettek!

Akkor még nem volt ilyen ismert.

6 hétig voltam NAGYON beteg!!!

A második menet, két év múlva, már csak olyan volt, mint egy megfázás...


Viszont egy ízérzési zavar azóta is megmaradt... :(

6. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 15. 17:13

Most mászok kifelé hasonlóból, szombat óta ez az első nap, hogy nincs lázam, és nem fekszem egész nap, már fent tudok lenni, úgy hogy nem akarok összeesni.

Mikor covidos voltam, nem voltam ilyen beteg.

Gyenge vagyok mint a harmat, de már ,,,megmaradok,,,

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Enissa)
aug. 15. 17:07
Köszönöm szépen.
4. Enissa (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 15. 16:04

Többek sokáig betegek. Van ismerős, aki 2 hónap után is beteges.

Jobbulást!

aug. 15. 16:01
Igazából mindegy is, inkább az aggaszt,hogy normális e hogy ilyen nehezen jövök helyre.
aug. 15. 15:00
Lehet, hogy most is kovidos voltál. De ez most már nem téma...
aug. 15. 14:51
3 héttel ezelőtt nagyon beteg lettem torokfájás láz erős fáradtság, biztosan nem tudom, de rosszabb volt, mint amikor évekkel ezelőtt covidos voltam. Nagyon lassan javultak,a fejfájás és a fáradtság még a mai napig fennál,de olyan mértékben ,hogy alig tudok néha felelni,állandóan aludnék.Volt valaki mostanában közületek hasonló helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook